Levné letenky Biškek

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Praha - Kyrgyzstán

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Biškek:

 • 14.01.2020 | TIP! Letenky Praha - Kyrgyzstán - 7 899 Kč/313 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Biškek (FRU) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: leden až březen 2020  Letecká společnost: Ural Airlines

 • 19.07.2017 | Levné letenky do Kyrgyzstánu - 7 993 Kč/285 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Biškek (FRU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od konce října do prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost Pegasus Airlines.

 • 07.09.2016 | TIP! Levné letenky do Kyrgyzstánu - 7 904 Kč/282 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Biškek (FRU) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace tarifu. Letenky lze využít v cestovním období od listopadu 2016 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Pegasus Airlines.

 • 19.02.2016 | Letenky Praha - Biškek - 8 753 Kč/313 EUR

  Za drsnou, ale překrásnou přírodou lze zamířit do Kyrgyzstánu. Levné letenky Praha (PRG) - Biškek (FRU) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Cestovní období od března 2016 včetně letních prázdnin. Lety operuje letecká společnost Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu.

 • 25.07.2015 | Super cena!Letenky do Biškeku od 5.244 Kč / 187 Euro - 5 244 Kč

  Středoasijskému regionu vládnou vysoké hory, lesy, horská údolí i řeky. Naše nabídka vás zavede do Kyrgyzstánu, jedné z destinací, která láká především milovníky horolezectví, horských treků i vysokohorské cyklistiky. Prohlídka kyrgyzské metropole Biškek je prvotní zážitek v této zemi. K vidění je zde architektonický styl reprezentující dávno zašlé doby SSSR i stavby moderní doby.

 • 03.06.2015 | Praha - Biškek od 8.228 Kč / 294 Euro - 8 228 Kč

  Tentokrát je naše nabídka určena cestovatelům s dobrodružstvím v krvi, kteří touží poznat cizokrajné končiny. Jedním z takových cílů je kyrgyzská metropole Biškek, kde začíná poznávání místní kultury, památek, života místních lidí, ale především ojedinělé přírody začínající za branami města. Příroda je zde sice drsná, nicméně se může chlubit kouzelnými přírodními sceneriemi v mnoha národních parcích či rezervacích. Místní hory nabízejí ideální podmínky pro zájemce o horolezectví, treky i horskou cyklistiku.

 • 12.03.2015 | Biškek - Kyrgyzstán od 8.651 Kč / 311 Euro - 8 651 Kč

  Biškek je hlavní a největší město Kyrgyzstánu, jedné z bývalých zemí SSSR. I přesto, že dnes je kyrgyzská metropole moderním městem, jsou zde stále vidět ukázky sovětského architektonického stylu. S naší nabídkou však poznáte i ostatní památky a zajímavosti, které oživují tvář města.

 • 26.02.2015 | Praha - Biškek od 10.343 Kč / 369 Euro - 10 343 Kč

  Kyrgyzstán je hornatá země lákající milovníky horolezectví a vysokohorské turistiky. Naše nabídka vás zavede do hlavního města Biškeku, který je výchozím bodem do lůna úchvatné přírody.

 • 30.10.2014 | Praha - Biškek od 11.077 Kč / 396 Euro - 11 077 Kč

  Kyrgyzstán je jednou z bývalých zemí SSSR. V hlavním městě Biškeku je k vidění mnoho památek připomínající historii, např. vojenský památník stojící na náměstí Ala-Too či pomník Svobody, který nahradil obrovskou sochu V. I. Lenina. S naší nabídkou poletíte do města, jehož panorama tvoří pohoří Ťan-Šan.

 • 03.11.2013 | Bishkek - Kyrgyzstán od 8.450Kč / 327Euro. - 8 450 Kč

  Neváhejte a využijte skvělou nabídku levné letenky Kyrgyzstán – Bishkek. Akční letenky Kyrgyzstán je možné pořídit již nyní za příznivou cenu u cestovní agentury SMILEX.


Biškek - letenky levně

Využijte levné letenky Biškek levně k návštěvě města Biškek, které je hlavním a největším městem Kyrgyzstánu. Biškek leží v severní části Kyrgyzstánu, v blízkosti hranic s Kazachstánem. Biškek je moderním městem nesoucí znaky sovětského ducha. Jelikož Kyrgyzstán byl součástí SSSR, je to vidět také na architektonickém stylu mnoha měst včetně Biškeku. Betonové a mramorové stavby, široké ulice, to jsou hlavní znaky města. Pokud si koupíte akční letenky Biškek, přiletíte do kyrgyzské metropole Biškek, kde snoubí sovětské i asijské prvky. V Biškeku žije okolo jednoho milionu obyvatel. Celková rozloha Biškeku činí 127 kilometrů čtverečních. Městem protéká řeka Ču. Nad městem uvidíte vrcholky pohoří Ťan-Šan.

Objednávka letenek Biškek

Objednejte si levné letenky do Biškeku a poznejte některá zajímavá fakta z historie této kyrgyzské metropole. Biškek byl založen ve druhé polovině 19. století. Počátky města jsou spojeny s vojenskou pevností zvanou Pišpek. V dalších letech (1921-1991) pak neslo jméno Frunze. Pojmenováno bylo podle velitele rudé armády a místního rodáka Michaila Frunzeho. Jelikož se v roce 1991 SSSR rozpadl a město i celá země získala nezávislost, bylo rozhodnuto o přejmenování na původní jméno. Od tohoto roku nese město jméno Biškek (anglicky Bishkek). V současné době je Biškek hlavním kulturním, ekonomickým, společenským a politickým centrem celého Kyrgyzstánu. Díky rezervaci akční letenky do Biškeku máte možnost poznat více z historie i současnosti města.

Biškek - letenky online

Všichni turisté, kteří navštíví prostřednictvím online levné letenky Biškek tuto metropoli, jistě zamíří do centra města, kde rozprostírá náměstí Ala-Too. Toto náměstí tvoří srdce města a soustřeďuje se zde veškerý městský ruch. Náměstí bylo vybudováno v roce 1984 na oslavu 60. výročí vyhlášení Kyrgyzské sovětské socialistické republiky. Akční letenky Biškek skýtají příležitost seznámit se s asijskou metropolí Biškek, kde na jeho centrálním náměstí najdete několik zajímavostí. Jednou z nich je vojenský památník, kde se pravidelně střídá stráž. Na náměstí stávala také obrovská socha Lenina, která však byla svržena a nahrazena pomníkem Svobody.

Levné letenky Biškek

Levné letenky do Biškeku jsou určeny pro příznivce kultury, neboť na již zmiňovaném náměstí stojí Národní muzeum, kde jsou vystaveny k prohlídce zajímavé sbírky a exponáty mapující kyrgyzskou historii i současnost. Z dalších muzeí jsou zajímavá např. Státní historické muzeum nebo Státní muzeum užitného umění. Jednou z nejvýznamnějších budov v Biškeku je Bílý dům, který je sídlem kyrgyzského prezidenta a také parlamentu. Náměstí Ala-Too je také dějištěm mnoha kulturních akcí a festivalů. Akční letenky do Biškeku nabízejí možnost poznat také další zajímavá místa Biškeku. Určitě nevynechejte návštěvu tržiště Osh a návštěvu městského parku. Asi 25 kilometrů na severozápad od města se rozprostírá mezinárodní letiště Manas.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Biškek:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:KYRGYZ SOM
Země: Kyrgyzstán
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Kyrgyzské republiky
Invalidenstrasse 3/8, A-1030 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-535 03 79

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Kyrgyzstánu
ul. Sydykova 152, 720001 Bishkek

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00996/312/661329


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy