Levné letenky Boa Vista

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Kapverdy

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Boa Vista:


Boa Vista – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Boa Vista poletíte do oblasti k tzv. Zelenému mysu, kde se rozprostírají Kapverdské ostrovy. Jedním z kapverdských ostrovů je Boa Vista, který leží nejvýchodněji, tudíž je nejblíže africkému kontinentu. Boa Vista je třetí největší ostrov tohoto souostroví. Jeho celková rozloha činí 620 kilometrů čtverečních. Pokud se rozhodnete procestovat ostrov křížem krážem, čeká vás 29 kilometrů cesty od západu k východu a 31 kilometrů od severu k jihu. Název ostrova Boa Vista můžeme přeložit jako „krásný výhled“. Akční letenky Boa Vista zvou k cestě na jeden z Kapverdských ostrovů, kterým se říká „ostrovy věčného slunce“.

Levné letenky na Boa Vista

Využijte levné letenky na Boa Vista k cestě na ostrov Boa Vista, který je stejně jako všech deset ostrovů vulkanického původu. Z historie ostrova je známa skutečnost, že byl objeven 3. května 1480 a jeho původní název byl Sao Cristovao. Boa Vista byl hlavním ostrovem celého souostroví a vznikl zde také hlavní hudební žánr - „morna“. Kapverdy byly do roku 1974 portugalskou kolonií a od roku 1975 byly prohlášeny za republiku. Pokud se rozhodnete k cestě na Kapverdy, rezervujte si akční letenky na Boa Vista a dozvíte se více z historie celého souostroví, která je velmi pohnutá. Ostrovy několikrát čelily napadení a byly téměř vylidněny piráty. Fungovaly také jako překladiště otroků na cestě do Jižní Ameriky.

Levné lety Boa Vista

Levné lety Boa Vista lákají k cestě na Kapverdské ostrovy, které jsou turisticky stále více oblíbenější. V současné době letoviska na ostrově procházejí novou výstavbou hotelových komplexů, neboť cestovní ruch patří mezi hlavní zdroje místní ekonomiky. Hlavním lákadlem osrova jsou jednozačně pláže, moře, slunce i okolní příroda, která tvoří z tohoto ostrova ojedinělé a zjímavé místo. Ostrov je kopcovitý a hornatý, ale najdete zde také písečné duny. Říká se, že Kapverdy jsou z jedné strany nehostinné, většinou tuto část tvoří pláně či hory a z druhé strany jsou zelené a bohaté na rozmanitou květenu. Objednejte si akční letenky Boa Vista a poznejte překrásnou a zajímavou přírodu exotických ostrovů.

Akční letenky na Boa Vista

Akční lety na Boa Vista jsou onejvíce využíványv období letních prázdnin, ale velmi příjmené teplot zde panují i na podzim. Počasí je zde ovlivňováno saharským větem, tudíž jezde většinu roku sucho a horko. Mezi zajímavá místa ostrova patří vesnička Sal Rei, ale také stojí za to zúčastnit se nejrůzněšjích festivalů a oslav, které jsou pro Evropany úžasným zážitkem. Levné letenky na Boa Vista představjí úžasé zážitky pro širokou škálu turistů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Boa Vista:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:C. VERDE ESCUDO

Zastupitelství v České republice

Konzulát Kapverdské republiky
Šítkova 1, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224916205

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Kapverdské republice
Condomínio MIRAMAR, Bloco B -2 Andar Esquerdo, Palmarejo Baixo - Ilha de Santiago, Cidade da Praia, Praia

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00238/9912966


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy