Levné letenky Bogota

Rezervace letenky

 • Akční letenky do Jižní AMERIKY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bogota:


Rezervace letenek Bogota

Díky rezervaci levné letenky Bogota přiletíte do Kolumbie, konkrétně do její metropole Bogoty. Bogota je nejen hlavním, ale také největším městem nejen Kolumbie, ale celé Latinské Ameriky. V Bogotě žije necelých sedm milionů obyvatel. Tento údaj činí z Bogoty páté nejlidnatější město jihoamerického kontinentu. Akční letenky Bogota vás zavedou do kolumbijské metropole Bogota, která je centrem veškerého společenského, politického, ekonomického a kulturního dění v Kolumbii. Kolumbijská metropole Bogota je citlivě zasazena do oblasti And a Kordiller. Jedna z geografických zajímavostí je skutečnost, že Bogota leží v nadmořské výšce přesahující 2.600 metrů. Bogota má sice také stinné stránky v podobě zvýšené kriminality, jako ostatně skoro každé město, ale správné cestovatele toto jistě neodradí.

Bogota - letenky online

Objednejte si online levné letenky do Bogoty a dozvíte se více z historie města. Podobně jako ostatní země má za sebou koloniální minulost, jelikož bylo pod správou Španělů. Koloniální historii dokazují také mnohé stavby v centru města, které jsou v kontrastu s moderními výškovými budovami. Současná Bogota představuje turisticky vyhledávané centrum. Město se dělí na čtyři části: Jih, který je chudší, El Centro, kde se nachází většina historických památek, El Occidente, kde jsou stěžejní bogotské stadiony a parky a Sever, který představuje nejmodernější část města. Akční letenky do Bogoty představují zajímavou a nevšední cestu do jihoamerického města Bogota, kde na vás čeká mnoho zajímavého.

Levné letenky Bogota

Prostřednictvím levné letenky Bogota poznáte město Bogota, jehož páteří je hlavní třída Carrera Séptima, kdysi známá pod názvem Královská ulice. Při procházce touto hlavní tepnou města uvidíte hlavní památky Bogoty, např. Parque nacional Enrique Olaya Herrera. Při cestě po Bogotě nevynechejte také část La Candelaria (Staré město), která je obrazem minulosti. Jsou zde vystavěny mnohé hotely pro turisty. Akční letenky Bogota jsou určeny také milovníkům kultury. V tomto případě si nenechte ujít návštěvu muzea Museo Botero. Podnět k založení muzea dal samotný Fernando Botero. Jeho přání se splnilo, neboť v roce 2000 se muzeum skutečně otevřelo.

Akční lety Bogota

Z dalších „povinných“ kulturních zastávek jmenujme největší latinskoamerickou veřejnou knihovnu Biblioteca Luis Ángel Arango, kde najdete několik milionů svazků. V rámci této knihovny zde funguje také knihkupectví. Levné letenky do Bogoty vám umožní také navštívit turisticky velmi atraktivní muzeum zlata – Museo del Oro. Prohlédnout si můžete více než šest tisíc exponátů a předmětů týkající se tohoto cenného žlutého kovu. Akční lety do Bogoty jsou jistě lákadlem pro turisty se zálibou v kulinářských hodech. Bogota je v tom případě dobrou volbou, neboť zde můžete ochutnat několik místních pochoutek, např. Ajiaco, což je polévka s kuřecím masem a bramborami, Bandeja paisa, rozemleté hovězí maso s klobásou, červenými fazolemi a rýží, osmahnutý banán, volské oko, avokádo nebo Hormiga culona, což jsou smažení mravenci.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bogota:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:COLOMBIAN PESO
Země: Kolumbie
Kontinent: Jižní Amerika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Kolumbijské republiky
Stadiongasse 6-8, A-1010 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-405 42 49, 406 44 46

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Peru
Baltazar la Torre 398, San Isidro, Lima

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00511/2643381, 2643374


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy