Levné letenky Bogota

Rezervace letenky

 • Levné letenky Bogota - Kolumbie

  Cena akční letenky od: 13 335 Kč 494 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Bogota (BOG) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do ukončení akce. Odlety je možné plánovat v dubnu a květnu 2018.Lety provozuje letecká společnost Air France a KLM.

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Amsterdamu (Paříži).
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 10 kg o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a jednoho odbaveného zavazadla do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervace letenek Bogota

Díky rezervaci levné letenky Bogota přiletíte do Kolumbie, konkrétně do její metropole Bogoty. Bogota je nejen hlavním, ale také největším městem nejen Kolumbie, ale celé Latinské Ameriky. V Bogotě žije necelých sedm milionů obyvatel. Tento údaj činí z Bogoty páté nejlidnatější město jihoamerického kontinentu. Akční letenky Bogota vás zavedou do kolumbijské metropole Bogota, která je centrem veškerého společenského, politického, ekonomického a kulturního dění v Kolumbii. Kolumbijská metropole Bogota je citlivě zasazena do oblasti And a Kordiller. Jedna z geografických zajímavostí je skutečnost, že Bogota leží v nadmořské výšce přesahující 2.600 metrů. Bogota má sice také stinné stránky v podobě zvýšené kriminality, jako ostatně skoro každé město, ale správné cestovatele toto jistě neodradí.

Bogota - letenky online

Objednejte si online levné letenky do Bogoty a dozvíte se více z historie města. Podobně jako ostatní země má za sebou koloniální minulost, jelikož bylo pod správou Španělů. Koloniální historii dokazují také mnohé stavby v centru města, které jsou v kontrastu s moderními výškovými budovami. Současná Bogota představuje turisticky vyhledávané centrum. Město se dělí na čtyři části: Jih, který je chudší, El Centro, kde se nachází většina historických památek, El Occidente, kde jsou stěžejní bogotské stadiony a parky a Sever, který představuje nejmodernější část města. Akční letenky do Bogoty představují zajímavou a nevšední cestu do jihoamerického města Bogota, kde na vás čeká mnoho zajímavého.

Levné letenky Bogota

Prostřednictvím levné letenky Bogota poznáte město Bogota, jehož páteří je hlavní třída Carrera Séptima, kdysi známá pod názvem Královská ulice. Při procházce touto hlavní tepnou města uvidíte hlavní památky Bogoty, např. Parque nacional Enrique Olaya Herrera. Při cestě po Bogotě nevynechejte také část La Candelaria (Staré město), která je obrazem minulosti. Jsou zde vystavěny mnohé hotely pro turisty. Akční letenky Bogota jsou určeny také milovníkům kultury. V tomto případě si nenechte ujít návštěvu muzea Museo Botero. Podnět k založení muzea dal samotný Fernando Botero. Jeho přání se splnilo, neboť v roce 2000 se muzeum skutečně otevřelo.

Akční lety Bogota

Z dalších „povinných“ kulturních zastávek jmenujme největší latinskoamerickou veřejnou knihovnu Biblioteca Luis Ángel Arango, kde najdete několik milionů svazků. V rámci této knihovny zde funguje také knihkupectví. Levné letenky do Bogoty vám umožní také navštívit turisticky velmi atraktivní muzeum zlata – Museo del Oro. Prohlédnout si můžete více než šest tisíc exponátů a předmětů týkající se tohoto cenného žlutého kovu. Akční lety do Bogoty jsou jistě lákadlem pro turisty se zálibou v kulinářských hodech. Bogota je v tom případě dobrou volbou, neboť zde můžete ochutnat několik místních pochoutek, např. Ajiaco, což je polévka s kuřecím masem a bramborami, Bandeja paisa, rozemleté hovězí maso s klobásou, červenými fazolemi a rýží, osmahnutý banán, volské oko, avokádo nebo Hormiga culona, což jsou smažení mravenci.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bogota:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:COLOMBIAN PESO
Země: Kolumbie
Kontinent: Jižní Amerika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Kolumbijské republiky
Stadiongasse 6-8, A-1010 Vienna

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00431-405 42 49, 406 44 46

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Peru
Baltazar la Torre 398, San Isidro, Lima

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00511/2643381, 2643374


Historie levných letenek pro Bogota:

 • 03.10.2017 | Levné letenky Bogota - Kolumbie - 13 335 Kč/494 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Bogota (BOG) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do ukončení akce. Odlety je možné plánovat v dubnu a květnu 2018.Lety provozuje letecká společnost Air France a KLM.

 • 05.09.2017 | Levné letenky Bogota - Kolumbie - 13 152 Kč/470 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Bogota (BOG) a zpět rezervujte online do 21. září 2017 nebo do ukončení akce. Odlety je možné plánovat do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 12.12.2016 | TIP! Letenky Bogota - Kolumbie - 14 229 Kč/508 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Bogota (BOG) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty lze plánovat v období od ledna do května 2017. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 26.04.2016 | Akční letenky Praha - Bogota - 11 396 Kč/407 EUR

  Využijte aktualizovaný tarif letecké společnosti Turkish Airlines z Prahy do Bogoty. Levné letenky Praha (PRG) - Bogota (BOG) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Cestovat lze v průběhu října 2016. Konkrétní termíny na dotaz. Přestup v Istanbulu.

 • 25.02.2016 | Levné letenky do Bogoty - 10 973 Kč/392 EUR

  K cestě na jihoamerický kontinent využijte další z akčních tarifů Turkish Airlines. Levné letenky Budapešť (BUD) - Bogota (BOG) a zpět lze rezervovat do 5. května 2016. Odlety jsou možné do 20. června 2016. Přestup v Istanbulu. Bez časového omezení délky pobytu. Rezervovat lze také lety: Praha (PRG) - Bogota (BOG) a zpět od 12.025 Kč.

 • 02.07.2015 | Akční nabídka letenek do Bogoty od 12.845 Kč / 459 Euro - 12 845 Kč

  Návštěva jihoamerického kontinentu představuje především dobrodružství a nespočet zážitků. Jednou z významných a rušných metropolí je také kolumbijská Bogota. Zajímavou skutečností tohoto města je fakt, že leží v nadmořské výšce 2.600 metrů! Panorama města tvoří převážně hory, nicméně přímo centrum města upoutává především svou atmosférou. Prostřednictvím naší nabídky poletíte do Kolumbie, která nabízí několik turistických lákadel.

 • 18.05.2015 | Praha - Bogota od 12.837 Kč / 458 Euro - 12 837 Kč

  Jihoamerický kontinent odjakživa přitahuje přitahuje turisty jako vosy na med. Jednou z vytížených jihoamerických metropolí je také Bogota. S naší nabídkou poletíte za zážitky, které nezapomenete...

 • 20.04.2015 | Praha - Bogota od 13.016 Kč / 465 Euro - 13 065 Kč

  Pokud chcete navštívít kolumbijskou metropoli Bogotu, pak musíte vystoupat do nadmořské výšky 2.600 metrů. Město obklopují z jedné strany Andy a z druhé Kordillery. Prostřednictvím naší nabídky si vychutnáte typickou atmosféru jihoamerického města i množství památek.

 • 11.03.2015 | Praha - Bogota od 14.194 Kč / 511 Euro - 14 194 Kč

  Kolumbijská metropole Bogota je pátým nejlidnatějším městem jihoamerického kontinentu. Srdce města nabízí k vidění množství pamětihodností, ukázky španělské koloniální architektury i moderní stavby. Prostřednictvím naší nabídky si užijete jižanskou atmosféru plnými doušky.

 • 05.03.2015 | Bogota - Kolumbie od 13.454 Kč / 481 Euro - 13 454 Kč

  Naše nabídka vás tentokrát zavede do kolumbijské Bogoty, jejíž zajímavostí je fakt, že leží ve vysokých horách v nadmořské výšce 2.600 metrů. Mezi vyhledávaná místa této metropole patří např. muzeum zlata atd. Okolí města slibuje nádherný pohled, neboť jej obklopují nádherné vrcholy And.

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy