Levné letenky Bologna

Rezervace letenky

 • TOP cena! Letenky Praha - Boloňa

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bologna:


Levné letenky Bologna (Boloňa)

Bologna (Boloňa) je italské hlavní město stejnojmenné provincie nacházející se v severní části Itálie. Levné letenky Bologna jsou skvělou volbou pro milovníky historie a umění. Italská Bologna je starobylé město s dlouhou a zajímavou historií. Vzniklo již v 6. století př. n. l. Někdy je město také nazýváno „Červená Bologna“. To kvůli velkému množství budov z červených cihel. Zlí jazykové ovšem tvrdí, že je to kvůli dřívějším sympatiím k levicovému smýšlení. Využijte akční letenky Bologna k cestě do italského města, které okouzlí svými starobylými památkami i nepopsatelnou atmosférou.

Levné letenky Bologna online

Levné letenky Bologna můžete rezervovat online pomocí internetového vyhledávače z pohodlí vašeho domova. Město je známé v mnoha směrech. Je mimo jiné královnou italské kuchyně. Gurmáni si tak určitě přijdou na své v místních restauracích, kavárnách či pizzeriích, které uspokojí všelijaké chutě i mlsné jazýčky milovníků italské kuchyně. Odtud také pochází známé boloňské špagety. Bologna je také místem nákupů. Je zde neuvěřitelné množství nákupních zón, obchodů a butiků s luxusní módou, což ocení především dámy, které jak známo nakupují velmi rády. Rezervujte si levné letenky Bologna online a poznejte známé italské město Bologna.

Letenky Bologna levně

Nakupujte levné letenky Bologna levně a vydejte se za zážitky do známého italského města, kde se to úchvatnými památkami a historickými skvosty jen hemží. Dominantou města jsou dvě věže, a to „Torre Garisenda“ a „Torre degli Asinelli“. Obě věže pocházejí přibližně z roku 1300 a jsou symbolem či jakýmsi poznávacím znakem města. Od roku 1808 zde stojí také nejstarší univerzita v Evropě. Centrum města tvoří náměstí Piazza Maggiore, kde se nachází hned několik atraktivních míst, které jsou v obležení turistů. Nakupujte levné letenky Bologna levně a poznejte krásy a atraktivity města Bologna.

Akční letenky Bologna

Využijte akční letenky Bologna k cestě do italského města Bologna, které je známým centrem historie a umění. Díky velkému množství vzácných uměleckých památek a staveb bylo město v roce 2000 zapsáno na seznam UNESCO. Na již zmíněném náměstí stojí nepřehlédnutelná bazilika San Petronio, jejíž stavba však nikdy nebyla dokončena. Bazilika je postavena v gotickém slohu a zaujme nejen exteriérem, ale také velmi působivým interiérem. Dalším vzácným artefaktem je Fontana del Nettuno. Tato fontána pochází ze 16. století. Vévodí jí bronzová socha boha moře Neptuna. Dalším skvostem města je Basilica di Santo Stefano, nejstarší kostel ve městě, který je součástí klášterního komplexu v historické čtvrti města.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bologna:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 233 080 111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322
00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy