Levné letenky Bombaj

Rezervace letenky

 • TOP cena! Letenky do Bombaje

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Bombaj (BOM) a zpět rezervujte online do 31. května 2018 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety od 1. května do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air India.

  Cena akční letenky od:

  9 461 Kč 350 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Dillí.
 • Cena letenky zahrnuje přepravu jednoho příručního zavazadla a dvou odbavených zavazadel, každé o hmotnsoti do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Bombaj:


Rezervace letenek Bombaj

Prostřednictvím rezervace levné letenky Bombaj přiletíte na asijský kontinent, kde se nachází obrovská megapole Bombaj. Bombaj (také nazývaná Mumbaj) leží na západě Indie a nese status hlavního města státu Maháráštra. Bombaj je jedním z nejlidnatějších měst v Indii. Bombaj je především město kontrastů. Snoubí se zde luxus a okázalost s bídou chudinských čtvrtí. Pokud využijete akční letenky Bombaj, pak vás čeká město, které vás zcela pohltí, neboť zde žije přibližně třináct a půl milionu obyvatel. Celková rozloha města činí 603 kilometrů čtverečních. Bombaj je městem s opojnou atmosférou, kde o zážitky není nouze.

Díky rezervaci levné letenky do Bombaje přiletíte do moderního velkoměsta Bombaj, kde je vidět koloniální minulost Indie. Bombaj je město, které má několik tváří. Po ulicích i silnicích plynou davy lidí oběma směry. Vír tohoto indického velkoměsta vás naprosto strhne. Městský ruch pak doplňují auta, která neustále troubí. Akční letenky do Bombaje jsou určeny pro všechny turisty, které láká poznávání naprosto odlišného světa, kultury i životního stylu. Pokud při cestě po Bombaji využijete taxi, počítejte s tím, že se setkáte s „černými“ řidiči. Abyste předešli podvodům, je vhodné si domluvit cenu předem.

Bombaj - letenky online

Nenechte si ujít internetovou nabídku online levné letenky Bombaj a vydejte se do města Bombaj, jejíž hlavní turistickou lokalitou je Kolaba. Při vstupu do města uvidíte okázalou a mohutnou stavbu zvanou Gate of India (brána do Indie). Dalším symbolem Bombaje je luxusní hotel Tádž Mahal (mimochodem patří k těm nejluxusnějším na světě). Jen velmi těžko uvěříte tomu, že zde může stát takový hotel, když na druhé straně bydlí mnoho lidí v tzv. slumech, což jsou příbytky pro ty nejchudší obyvatele Bombaje. Naproti tomu je zde také dost bohatých obyvatel, kteří si mohou dovolit slušné bydlení v domech, které se podobají těm evropským. Akční letenky Bombaj vás zavedou do města Bombaj, kde budete potkávat kontrasty na každém kroku.

Akční lety Bombaj

Akční lety do Bombaje jsou skvělou příležitostí jak proniknout do místních filmových ateliérů. V Bombaji má své místo jedna z největších „továren na sny“ na světě zvaný – Bolywood. Tyto filmové ateliéry každým rokem „vychrlí“ asi 600 natočených komerčních snímků. Natáčení všech filmů ale začíná a končí u astrologa, který určí den premiéry a další podrobnosti. Úspěch filmu ovšem předpovědět nedokáže. Levné letenky Bombaj jsou určeny mimo jiné pro ty, kteří se zajímají o umění. V Bombaji najdete poměrně velké množství galerií a muzeí, které se nacházejí v turisticky významné lokalitě s názvem Kala Ghóda. Z těch nejvýznamnějších je to Muzeum Prince z Walesu nebo Národní galerie moderního umění.

Snad nikdo z turistů nevynechá místo zvané Chowpatty Beach, kde může ochutnat jednu místních lahůdek – tzv. bélpurí. Z posvátných míst stojí rozhodně za návštěvu chrám Banganga Tank, odkud je nádherný výhled na město.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bombaj:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:INDIAN RUPEE
Země: Indie
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Indické republiky
Milady Horákové 60/93, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257533490

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Indii
50-M, Niti Marg, Chanakyapuri, 110 021 New Delhi

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+91-11-26110205, 26110318, 26110382, 26886218, KO-26889225


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy