Levné letenky Bonaire

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Bonaire

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bonaire:

 • 22.01.2019 | Levné letenky Praha - Bonaire - 15 563 Kč/608 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Bonaire (BON) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od února do prosince 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 22.08.2018 | TIP! Levné letenky Bonaire - 12 771 Kč/473 EUR

  Levné letenky Drážďany (DRS) - Bonaire (BON) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2018 do června 2019 (mimo Vánoc a Silvestra). Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 03.01.2017 | Akční letenky Bonaire - 11 213 Kč/400 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Bonaire (BON) rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Dle tarifu jsou odlety možné už pouze v dubnu 2017. Lety provozuje nizozemská letecká společnost Arkefly.

 • 25.08.2016 | Akční letenky Bonaire - 11 206 Kč/400 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Bonaire (BON) a zpět lze rezervovat online do vyprodání kapacity. Tarifníi podmínky zahrnují cestovní období od listopadu 2016 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Arkefly.

 • 04.06.2015 | Bonaire - Nizozemské Antily od 14.287 / 510 Euro - 14 287 Kč

  Nepřeberné množství ostrovů ležících v karibské oblasti dává možnost, aby si vybral opravdu každý. Jedním z našich dalších tipů je ostrov Bonaire, skvost Karibiku. I tady naleznete bílé pláže vystlané jemným pískem obklopené smaragdovými lagunami a korálovými útesy, což jsou smyboly snad všech tamních ostrovů. Typický obraz exotického ráje doplňují stíny vzrostlých palem, bujná květena i tropické teploty pohybující se celoročně okolo příjemných 28°C. Využitím naší nabídky strávíte na tomto ostrově nezapomenutelné okamžiky...

 • 25.02.2015 | Praha - Bonaire od 15.621 Kč / 558 Euro - 15 621 Kč

  Bonaire je jedním z kouzelných ostrovů karibské oblasti. Využitím naší nabídky oceníte nejen kouzlo místních pláží, ale také si užijete skvělých vodních aktivit, zejména potápění. Poloha ostrova také slibuje celoroční letní teploty.


Levné lety Bonaire

Levné lety Bonaire představují cestu do pohádkové oblasti Karibiku, kde se nachází celá řada ostrovů, ostrůvků a souostroví, která již po dlouho dobu fascinují všechny, kdo kdy tuto oblast navštívili. Mezi taková místa patří také ostrov Bonaire patřící do skupiny ostrovů Nizozemských Antil a tudíž je zámořským územím patřící Nizozemskému království. Ostrov Bonaire patří k místům Karibiku, která jsou ušetřena masového turismu. Možná proto jsou akční letenky Bonaire určeny především pro turisty, kteří si nepotrpí na přeplněné pláže, ale raději jezdí za poznáním a relaxací na méně vytížená místa.

Akční letenky Bonaire

Využijte akční letenky na Bonaire k cestě na ostrov Bonaire, jehož poloha zaručuje „věčné léto“. To je také jedna z předností tohoto ostrova. Celoroční teploty se zde pohybují okolo 28°C a slunečních paprsků si zde místní obyvatelé užívají někdy i 12 hodin denně. Největším pokladem ostrova je však příroda. Však si ji také místní obyvatelé hledí, chrání a jsou na ni náležitě pyšní. Turisté zde oceňují nejen krásu místních pláží a smaragdově modré vody moře, ale také to co se ukrývá právě pod mořskou hladinou. Rozmanitý podmořský svět vodních živočichů, ryb a mořských rostlin nabízí pohled, který se nezapomíná. Pokud patříte mezi nadšence potápění, pak si objednejte levné letenky na Bonaire.

Bonaire – rezervace letenek online

S online rezervací  levné letenky Bonaire přiletíte na mezinárodní letiště Flamingo nacházející se nedaleko hlavního města ostrova – Kralendijk. Ihned po příletu je nutné posunout ručičky svých hodinek o pět hodin nazpět. Bonaire se rozkládá na 285 km2. Skladba obyvatelstva je velmi pestrá, odhadem zde žijí příslušníci asi 80 etnik a národností. Na první pohled je vidět, že jde o multikulturní místo, kde ochutnáte celou směs chutí, vůní i kultur. Právě pestrá skladba obyvatelstva vytváří osobitou a zcela ojedinělou kulturu a společenské vyžití. To platí také v místní kuchyni. Pokrmy jsou rozmanité a nápadité s vůní všech kontinentů. Akční letenky Bonaire jsou tedy skvělou příležitostí, jak ochutnat místní kuchyni.

Koupě letenek na Bonaire

S koupí levné letenky na Bonaire navštívíte ostrov „netušených možností“. Jednou ze zajímavostí ostrova je fakt, že zde neuvidíte žádné semafory. Všechno obstarávají kruhové objezdy. Zajímavým výletem je návštěva severu ostrova, kde se rozprostírá nejstarší přírodní rezervace Washington Slaagbai rozkládající se na 500 hektarech. Součástí rezervace je muzeum reprezentující nejen místní faunu a flóru, ale také vypovídá stručně o historii ostrova. Při procházce rezervací uvidíte plameňáky, leguány či papoušky nebo želvy. Zejména plameňáci jsou symbolem ostrova. Dalšími atraktivitami ostrova jsou motýlí farma. Na Bonaire se zkrátka nudit určitě nebudete. Akční letenky na Bonaire jsou možností, jak poznat tento ostrov i jeho zajímavá místa.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bonaire:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:ANTILLE GUILDER
Průměrná teplota:27°C

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy