Levné letenky Bordeaux

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky z Prahy do Bordeaux

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bordeaux:


Levné letenky Bordeaux

Levné letenky Bordeaux vás zavedou na jihozápad Francie, kde se nachází překrásné historické město Bordeaux. Přibližně třistatisícové město je správním centrem oblasti zvané Akvitánie, což lze přeložit jako Země vod. Bordeaux protíná řeka Garonna, která vytváří příznačná malebná místa jako stvořená k romantickým procházkám. Toto francouzské město se pyšní i dalšími lákadly, které z něj činí vyhlášenou turistickou oblast. Mnozí znají Bordeaux v souvislosti s vinařstvím, mnozí také proto, že zde najdou historické památky patřící ke světovým unikátům. Akční letenky Bordeaux slibují nevšední chvíle strávené v malebném francouzském městě se starobylou atmosférou.

Akční lety do Brodeaux

Využijte akční lety do Brodeaux k cestě do Francie, která je proslulá svým kulturním, uměleckým i historickým odkazem. Jedním z turistických cílů je právě město Bordeaux, které přivítá ročně davy turistů. Všechny cestovatelské povahy si zde přijdou na své. Milovníci lahodných vín míří za krásami rozlehlých vinic i ochutnávkou tohoto lahodného moku do vyhlášených vinic, např. Medoc, St. Emilion, Pomerol, Graves a mnoho dalších. Nejoblíbenějším vínem z těchto vinařských oblastí je červené víno Cabernet Sauvignon, Merlot či Cabernet Franc. Vinařství má také vliv na ekonomickou stabilitu města a podporuje rozvoj tohoto regionu. Nenechte si ujít levné letenky do Bordeaux a zažijte vzrušující chvíle třeba právě v některém ze zdejších vinných sklípků.

Bordeaux – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Bordeaux přiletíte na mezinárodní letiště Bordeaux – Mérignac Airport vzdálené přibližně deset kilometrů od centra Bordeaux. Odtud pak většina návštěvníků míří přímo do centra města za památkami a historickými skvosty, kterých je zde opravdu mnoho. Do seznamu těchto dominant patří mimo jiné bazilika sv. Michela, jejíž stavba se datuje do roku 1350. Stavba této baziliky trvala dalších dvěstě let. Její součástí je 107 metrů vysoká samostatně stojící zvonice, která zaujme na první pohled. Další z památek je římskokatolická katedrála sv. Ondřeje, okázalá stavba, jejíž stavba probíhala od 13. do 15. století. Katedrála je také zastavením na poutní cestě do španělského Santiago de Compostela. Historická část města je zapsána na seznam UNESCO. Rezervujte si online akční letenky Bordeaux a poznejte ještě více památek v Bordeaux.

Nabídka letenek do Bordeaux

S nabídkou levné letenky do Bordeaux přiletíte do francouzského města Bordeaux, které splní představy každého turisty. Kromě památek lze obdivovat překrásné parky i jezera, jež lákají k odpočinku. Z ostatních zajímavostí města stojí za vidění brána a sloup na „Place de la Victoire“, dominikánský kostel Notre-Dame či zřícenina římského amfiteátru Palais Gallien atd. Využijte akční letenky do Bordeaux k návštěvě Bordeaux, jež omývají vody Atlantiku. Klima je zde oceánské, léto bývá teplejší a zimy zpravidla mírnější. V letních měsících jsou zde obvyklé vydatné srážky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bordeaux:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Francouzské republiky
Velkopřevorské nám. 2, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251171711

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Francii
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00331/40651300, sekretariát vv.-40651301, sekretariát dipl.-40651303, OEÚ-40651315


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy