Levné letenky Boston

Rezervace letenky

 • AKČNÍ CENA! Letenky do Bostonu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Boston:


Boston - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky Boston levně navštívíte jedno z největších a nejvýznamnějších amerických měst, kterým je Boston. Boston je hlavním městem amerického státu Massachusets. Boston je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst celých Spojených států amerických. Přírodní hranicí Bostonu je řeka Charles ze severní a Atlantský oceán z východní strany. Akční letenky Boston jsou možností, jak letět do amerického města Boston, které je centrem vzdělanosti, kultury a sportu. Boston je významnou dopravní křižovatkou. Nachází se zde mezinárodní letiště Logan Airport, které přepraví ročně několik milionů cestujících.

Levné lety Boston

Levné lety do Bostonu vás zavedou do amerického města Boston, které bylo založeno 17. listopadu 1630 anglickými kolonisty. Město Boston se stalo dějištěm významných historických událostí, jako bylo např. Bostonské pití čaje v roce 1773 nebo bitev v rámci americké revoluce. Boston leží v nadmořské výšce 241 metrů a má 7,5 milionů obyvatel. Rozloha Bostonu činí 27 360 km2. V Bostonu žijí hlavně černoši, běloši, indiáni a asiaté. Pokud využijete akční letenky do Bostonu, po příletu vás čeká časový posun – 6 hodin.

Rezervace letenek Boston

Rezervujte si levné letenky Boston a navštivte město Boston, které splní vaše očekávání. Ač Boston leží poměrně jižně, dočkáte se zde pravé zimy s velkým množstvím sněhu, zato léto vám to vynahradí velmi příjemnými teplotami. Boston je významným střediskem vzdělání. Pokud chcete studovat v zahraničí, jsou právě vám určeny akční letenky Boston. V Bostonu je řada vysokých škol, které mají skvělou pověst. Z těch nejvýznamnějších jsou to např. Boston University, Northeastern University, University of Massachusetts a mnoho hudebních a uměleckých škol. Celkem je v Bostonu asi stovka vysokých škol.

Boston - letenky online

Pro milovníky umění a kultury má Boston také mnoho atraktivit. Prostřednictvím online levné letenky do Bostonu máte možnost navštívit několik divadel, galerií, muzeí a dalších kulturních zařízení. Z těch nejvýznamnějších jsou to Museum of Fine Arts, Museum of Science, Boston Childern´s Museum a další. V Bostonu působí také orchestr Boston Symphony Orchestra. Každý návštěvník Bostonu by neměl vynechat náměstí Boston Common, který je přehlídkou historie a minulosti Bostonu. Za vidění stojí také budova parlamentu State House nacházející se na Beacon Hill.

Akční letenky Boston

Akční letenky do Bostonu vám umožní stanout před památníkem Shaw Civil War Monument, dále si nenechte ujít náměstí Louisburg Square a další zajímavosti. Asi nejvíce si přijdou na své sportovní nadšenci. Boston je město, kde se odehrává spousta sportovních přenosů, hlavně hokejových a baseballových. Shlédnout můžete hokejová utkání s předními hvězdami NHL. Vedle hokeje a baseballu je velmi oblíbený také basketbal a další sporty. Boston je krásné město se vším, co k takovému velkoměstu patří. Proto neváhejte a využijte internetovou nabídku k tomu, abyste cestovali a plnili si tak svá přání.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Boston:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy