Levné letenky Brasilia

Rezervace letenky

 • Letenky do celé Brazílie!

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Brasilia:

 • 11.01.2019 | Letenky do celé Brazílie! - 12 204 Kč/476 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Brasilia (BSB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do prosince 2019. Lety provozují letecké společnosti Air France/KLM.

 • 25.01.2018 | Levné letenky Brasilia - Brazílie - 13 040 Kč/483 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Brasilia (BSB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od března do června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France a KLM.

 • 11.07.2016 | Akční letenky Praha - Brasilia - 13 849 Kč/495 EUR

  Využijte zvýhodněný tarif letecké společnosti American Airlines k návštěvě Brazílie. Levné letenky Praha (PRG) - Brasilia (BSB) a zpět je možné rezervovat do 12. července 2016 nebo do vyprodání. Odlety jsou možné do 30. listopadu 2016. Přestup v Londýně a Miami. Maximální délka pobytu je 1 měsíc.

 • 25.09.2015 | Zpáteční letenky do Brasilie od 13.732 Kč / 490 Euro - 13 732 Kč

  Největší země Jižní Ameriky nabízí nepřeberné množství turistických cílů, jako jsou města, historické památky a moderní stavby i přírodní skvosty skýtající řadu zážitků. Prostřednictvím naší nabídky můžete poznat blíže hlavní město Brasilia nacházející se ve vnitrozemí Brazílie. Za zmínku stojí moderní stavby pocházející z dílny architekta Oscara Niemeyera, které jsou ozdobou města, např. katedrála či sídlo prezidenta aj. Město je zapsáno na seznamu UNESCO.

 • 28.05.2015 | Brasilia - Brazílie od 14.373 Kč / 513 Euro - 14 373 Kč

  Brasilia je hlavním městem Brazílie, který co do velikosti a lidnatosti drží první příčku mezi státy na celém jihoamerickém kontinentu. Od Rio de Janeira jej dělí přibližně 970 kilometrů. Ač by se mohlo zdát, že stojí ve stínu slavnějších brazilských měst, opak je pravdou. Vzhled města ovlivnil světově uznávaný architekt Oscar Niemeyer, který dokázal metropoli vtisknout svůj osobitý styl. S naší nabídkou stanete před takovými skvosty, jako je např. sídlo parlamentu, vládní budovy i okázalou katedrálu. Důkazem o unikátnosti města je zápis na seznam UNESCO.

 • 02.03.2015 | Praha - Brasilia od 14.086 Kč / 503 Euro - 14 086 Kč

  Hlavní město Brazílie nabízí tak jako i jiné metropole unikátní památky a turistické atraktivity, např. Palác úsvitu či překrásná katedrála. Využitím naší nabídky navštívíte město, kde vás pohltí opojná jižanská atmosféra i brazilský temperament.

 • 03.12.2014 | Brasilia - Brazílie od 14.441 Kč / 516 Euro - 14 441 Kč

  Brasilia, hlavní město Brazílie patří k "povinným" zastávkám snad každého návštěvníka. Tato mladá metropole své návštěvníky zaujme svou atmosférou i několika místy zasluhující pozornost, např. Monumenatal Axis aj. Využitím naší nabídkou poletíte za zážitky do jedné z nejvyhledávanějších zemí na světě.

 • 18.09.2014 | Praha - Brasilia od 14.911 Kč / 533 Euro - 14 911 Kč

  Brasilia je hlavním městem Brazílie, největšího státu Jižní Ameriky. Že si toto město zaslouží zájem turistů dokazuje jeho zápis na seznam UNESCO. Prostřednictvím naší nabídky poznáte celou plejádu památek a turistických skvostů, např. Catedral Metropolitana Nossa Senhora Aparecida aj.

 • 24.04.2014 | Praha - Brasilia od 14.368 Kč / 514 Euro - 14 368 Kč

  Brasilia je město, které má status brazilské metropole, ale co do rozlohy se drží na čtvrté pozici. Město má, podobně jako ostatní velká brazilská města, silný historický a kulturní odkaz. Za vidění stojí např. nádherná katedrála Catedral Metropolitana Nossa Senhora Aparecida, která je symbolem tohoto jihoamerického státu. Využitím naší nabídky pak můžete poznat také krásy místní přírody. 

 • 18.06.2013 | Brasília - Brazílie od 13.859 Kč - 13 859 Kč

  Využijte nabídku levné letenky Brasília. Díky rezervaci levné letenky Brazílie navštívíte její hlavní město Brasilia. Akční letenky Brasília jsou nyní v prodeji za příznivou cenu s odletem ze Stuttgartu.


Rezervace letenek Brasilia

Díky rezervaci levné letenky Brasilia přiletíte do brazilské metropole Brasilia, která má své místo v centru západního regionu Brazílie. Brasilia je domovem pro více než 2,6 milionu obyvatel. Pokud přičteme také okolní aglomerace, dostaneme se k daleko vyššímu číslu. Celková rozloha města Brasilia činí 5.802 kilometrů čtverečních. Na základě těchto údajů můžeme konstatovat, že Brasilia je čtvrtým největším městem Brazílie. Akční letenky Brasilia vás zavedou do poměrně mladého města, které bylo vystavěno ve druhé polovině dvacátého století. Město Brasilia získalo status metropole v roce 1960, kdy na této pozici vystřídalo slavné Rio de Janeiro. Hlavním důvodem pro tuto „výměnu“ byla výhodná strategická poloha města Brasilia.

Brasilia - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky do Brasilie levně navštívíte brazilskou metropoli Brasilia, jehož výstavba začala z podnětu tehdejšího prezidenta Juscelina Kubitschka  (z matčiny strany českého původu). Na výstavbě města Brasilia se významnou měrou podíleli urbanistický architekt Lucio Costa, architekt Oscar Niemeyer a architekt Roberto Burle Marx, který se staral o vzhled zahrad a okolí. Akční letenky do Brasilie jsou možností, jak poznat více město, které bylo v roce 1987 zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Největší dominantou města Brasilia je jeho nepřehlédnutelná architektura. Málokteré město se může pochlubit tak originálními a osobitými architektonickými prvky, jako v právě město Brasilia.

Levné letenky Brasilia

Kam zamířit v Brasilii? Každý, kdo jednou navštíví Brasilii, nesmí vynechat tepnu města, kterou představuje ulice Monumental Axis. Projdete okolo mnoha významných budov, např. budova vlády, budova velvyslanectví, soudní budovy a dalších. Nenechte si ujít levné letenky Brasilia k objevování dalších půvabů města Brasilia. Turisté i cestovatelé, toulající se Brasilii jistě zamíří také na tzv. Náměstí tří mocí. Jedná se moc výkonnou, legislativní a soudní, které reprezentují významné budovy. V rámci těchto tří mocí si prohlédnete prezidentský palác (Palácio do Planalto), který je oficiálním pracovištěm prezidenta Brazílie. Palác je otevřen také pro veřejnost, tudíž pokud si rezervujete akční letenky Brasilia, uvidíte pracovní stůl brazilského prezidenta a další zajímavosti.

Akční letenky Brasilia

Moc legislativní a soudní reprezentují Kongresové centrum a budova Federálního nevyššího soudu. Akční letenky do Brasilie vám umožní poznat také domov brazilského prezidenta. Žije v Palácio da Alvorada, kterému se říká palác úsvitu. Působivou atmosféru paláce dotváří uměle vytvořené jezero Paranoá Lake, na jehož hladině se nádherně odráží obraz paláce. Jezero a palác navrhl architekt Oskar Niemeyer a byl postaven v letech 1957-58. Palác je unikátní památkou národní historie Brazílie. Z církevních památek je nepřehlédnutelná okázalá katedrála Catedral Metropolitana Nossa Senhora Aparecida. Využitím nabídky levné letenky do Brasilie se vám naskytne pohled na tuto až bizarní stavbu, o jehož originální ztvárnění se opět zasloužil již zmiňovaný architekt Oskar Niemeyer.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Brasilia:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:REAL
Země: Brazílie
Kontinent: Jižní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Brazilské federativní republiky
Panská 5, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 490 111, 224 321 910

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Brazílii
SES 805 Lote 21A Via L3 Sul, Asa Sul, CEP 70200-901 Brasília

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
005561/32427785, 32427905 , 0055 61 3248 2053 - /od 8.12.2008/


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy