Levné letenky Brémy

Rezervace letenky

 • Praha - Brémy od 1.208 Kč / 43 Euro

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Brémy:

 • 22.06.2015 | Praha - Brémy od 1.208 Kč / 43 Euro - 1 208 Kč

  Jedním ze zajímavých turistických cílů jsou německé Brémy. Tato samostatná spolková země, kterou tvoří společně s přístavem Bremerhaven nabízí návštěvníkům celou řadu zážitků. Prostřednictvím naší nabídky přijdete na náměstí Marktplatz, kde stojí socha Rolanda. Za vidění stojí budova radnice, na své si zde přijdou také milovníci vína i piva. Zajímavým zakončením návštěvy tohoto města může být prohlídka některého z místních muzeí.

 • 12.05.2015 | Praha - Brémy od 1.198 Kč / 43 Euro - 1 198 Kč

  Návštěva německých Brém se neobejde bez poznávání starobylých památek, které ve spojení s historickou atmosférou slibují nevšední zážtiky. S naší nabídkou si návštěvu města užijí především milovníci historie.

 • 21.04.2015 | Praha - Brémy od 1.208 Kč / 43 Euro - 1 208 Kč

  Svobodné hanzovní město Brémy se rozprostírají na severu Německa a tvoří samostatnou spolkovou zemi spolu s přístavem Bremerhaven. S naší nabídkou si vychutnáte starobylou atmoséru města i nejednu zajímavou památku, např. dóm sv. Petra aj.

 • 27.02.2015 | Praha - Brémy od 1.588 Kč / 57 Euro - 1 588 Kč

  Brémy najdete na severu Německa. Spolu s přístavem Bremerhaven tvoří samostatnou spolkovou zemi "Svobodné hanzovní město Brémy". Využitím naší nabídky poznáte krásné starobylé město plné historických unikátů, např. náměstí Socha Rolanda atd.


Levné lety Brémy

Využijte levné lety Brémy k cestě do Německa, které nabízí nekonečně dlouhý seznam zajímavých turistických cílů. Jedním z nich jsou také Brémy, které spolu s přístavem Bremerhaven tvoří samostatnou spolkovou zemi s názvem „Svobodné hanzovní město Brémy“. Akční letenky Brémy vás zavedou na samý sever Německa, kde leží právě Brémy. Město protíná řeka Vezera. Žije zde více než půl milionu obyvatel, rozloha města činí 325 km2. Brémy lákají turisty ponejvíce na historické památky a starobylou atmosféru. Největší atrakcí města je historické jádro, tzv. Staré město, kde je největší koncentrace zajímavostí.

Akční letenky do Brém

Akční letenky do Brém slibují zajímavou i poučnou cestu do německých Brém. Velká většina návštěvníků míří jako první na náměstí Marktplatz, které je srdcem města. Právě tady jsou k vidění ty největší dominanty patřící k chloubám města, např. budova radnice pocházející se 15. Století, která dokonale reprezentuje pozdně renesanční sloh. Hlubokým zážitkem je také prohlídka interiéru této budovy. Je zde množství nádherně vyzdobených místností, radniční sklep nabízející více než 600 druhů lahodných vín apod. Před radnicí pak stojí socha rytíře Rolanda, která symbolizuje nezávislost a obchodní práva města. Budova radnice včetně této sochy je od roku 2004 zapsaná na seznam UNESCO. Nenechte si ujít levné letenky do Brém a poznejte více ze zajímavostí města.

Brémy – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Brémy přiletíte na sever Německa, kde mají Brémy své místo. Při prohlídce města zaujme také dóm sv. Petra a renesanční dům Schütting. Vedle tohoto domu pak vede úzká cihlová ulička Böttchestrasse se zlatým zpodobněním archanděla Michaela bojujícího s drakem. Ceká ulička je lemovaná galeriemi, obchůdky, hospůdkami i muzei. Na konci uličky pak stojí dům Robinsona Crusoea, kde začíná nábřeží řeky Vezery. Za radnicí pak stojí kostel Unser Lieben Frauen Kirche a katedrála St. Petri, které patří k nejstarším ve městě. Z druhé strany radnice stojí socha Brémských muzikantů, která symbolizuje hrdiny z pohádek bratří Grimmů (osla, psa, kočku a kohouta). Rezervujte si akční letenky Brémy k cestě za poznáním i zážitky.

Nabídka letenek do Brém

Využijte nabídku na levné letenky do Brém, které bývají v obležení turistů, především v období letních prázdnin. Velmi populární jsou v tomto období návštěvy zdejších pivovarů Brauerei Becks & Co, což si nenechají ujít především milovníci zlatavého moku. Více z historie města se dozvíte v některém z místních muzeí, např. The 'Köksch un Qualm' Museum, Übersee-Museum či Focke-Museum atd. Akční letenky do Brém představují hodnotnou i zábavnou cestu, která v každém zanechá ty nejlepší vzpomínky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Brémy:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spolkové republiky Německo
Vlašská 19, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257113111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Německu
Wilhelmstrasse 44, 10117 Berlin

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
004930/226380


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy