Levné letenky Bridgetown

Rezervace letenky

 • Náš TIP! Letenky na BARBADOS

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bridgetown:


Rezervace letenek Bridgetown

Prostřednictvím rezervace levné letenky Bridgetown máte skvělou příležitost letět do kouzelné oblasti Karibiku, kde se na ostrově Barbados nachází město Bridgetown. Bridgetown je hlavním a také největším městem Barbadosu. Bridgetown najdete na jihozápadním pobřeží ostrova. V Bridgetownu žije více než sto tisíc obyvatel. Bridgetown je velmi vyhledávaným cílem turistů, neboť nabízí malebnou krásu, půvabné pláže a jedinečnou atmosféru. Právě tyto zmíněné přednosti města přitahují turisty jako magnet. Objednejte si akční letenky Bridgetown a poznejte více toto barbadoské město, které má rozhodně co nabídnout.

Jeden z důvodů rezervace levné letenky do Bridgetown jsou bezesporu jeho pamětihodnosti. V tomto ohledu si určitě nenechte ujít centrum všeho dění ve městě, kterým je Náměstí národních hrdinů (National Heroes Square). Ještě v nedávné minulosti bylo toto náměstí nazýváno Trafalgar Square. Při procházce náměstí uvidíte několik významných budov, mezi nimi také sídlo barbadoského parlamentu, tzv. Dolní sněmovnu (House of Assembly). Využitím akční letenky do Bridgetown si pak užijte pohled na církevní památky města, např. katedrálu sv. Michala (St. Michael´s Cathedral). Tento svatostánek prošel mnoha úpravami, ale jeho nynější podoba pochází z roku 1831.

Bridgetown - letenky levně

Bridgetown však nabízí k vidění mnohem více. Využijte levné letenky Bridgetown levně  k návštěvě barbadoské metropole Bridgetown, která se mimo jiné může pochlubit krásnou synagogou, která má růžovobílou barvu. Tato synagoga patří k nejvýznamnějším památkám města. Tuto synagogu postavili židovští přistěhovalci. Židovské vyznání se ve městě v minulosti dosti rozmohlo. Synagoga je postavena v gotickém slohu a vysvěcena byla v roce 1654. V roce 1831 synagogu zničil hurikán, podařilo se ji ale obnovit a zachovat dodnes. Jestliže toužíte navštívit Bridgetown a jeden ze „zázraků“ Barbadosu, pak si rezervujte akční letenky Bridgetown.

Akční letenky Bridgetown

Akční letenky do Bridgetownu lákají také k nákupům nejrůznějších věcí. Nákupní a obchodní centra najdete v ulici Broad Street, která navazuje na Náměstí národních hrdinů. Zde se nachází již zmiňovaná perla města, růžovobílá synagoga, ale také další starobylé i moderní stavby. Rájem pro milovníky nákupů jsou obchody, kavárny, restaurace a další atraktivity, které zde najdete. Při procházce městem narazíte také na pevnost St. Anne´s Fort z roku 1704. Jsou zde k vidění také ruiny z pevnosti Fort Charles ze 17. století. To vše a ještě mnohem více uvidíte, pokud se necháte zlákat nabídkou levné letenky do Bridgetownu.

Pro kulturní příznivce je ve městě vyžití v podobě návštěvy muzeí a galerií, např. muzeum Barbadosu, které mapuje historii i současnost Barbadosu nebo All Gallery, kde jsou vystaveny prohlídce velmi cenné staré mapy. Nevynechejte ani Chancellor Gallery (Soudcovskou galerii) nebo Cunard Gallery (Cunardovu galerii).

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bridgetown:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:BARBADOS DOLLAR
Země: Barbados
Kontinent: Střední Amerika

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Barbadosu v Bruselu
78 Avenue General Lartigue B-1200 Brussels

Kontakt na příslušné zastupitelství:
(0031) 7321737, 7321867

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy