Levné letenky Brisbane

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Brisbane

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Brisbane:

 • 26.04.2018 | Levné letenky do Brisbane - 14 873 Kč/551 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Brisbane (BNE) a zpět rezervujte online do 20. května 2018 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety v období od května do června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air China.

 • 24.01.2018 | Levné letenky Brisbane - Austrálie - 15 134 Kč/561 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Brisbane (BNE) a zpět rezervujte online do 10. února 2018 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety v období do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 04.01.2018 | Levné letenky Brisbane - Austrálie - 15 210 Kč/563 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Brisbane (BNE) a zpět rezervujte online do 10. února 2018 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety v období do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 16.10.2017 | Levné letenky Brisbane - Austrálie - 16 074 Kč/595 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Brisbane (BNE) a zpět rezervujte online do 26. října 2017 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety v období do 24. května 2018. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 24.08.2017 | Levné letenky Brisbane - 17 295 Kč/618 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Brisbane (BNE) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období října a listopadu 2017. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines.

 • 24.10.2016 | Akční letenky Brisbane - 15 243 Kč/544 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Brisbane (BNE) a zpět lze rezervovat online do 26. října 2016 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2016 do června 2017. Lety provozuje letecká společnost Etihad Airways.

 • 05.01.2016 | Letenky Praha - Brisbane od 21.280 Kč / 760 Euro - 21 280 Kč

  Brisbane patří do seznamu významných australských měst. Mimo to patří také k oblíbeným turistickým cílům tohoto rozmanitého a neuvěřitelně pestrého kontinentu. Najdete jej na východě ve státě Queensland. S naší nabídkou poznáte atmosféru města, která se nese v duchu viktoriánských dob, což dokazují četné stavby z tohoto údobí, ale také krásu místních pláží i odlišné klima.

 • 10.06.2015 | Brisbane - Austrálie od 22.432 Kč / 801 Euro - 22 432 Kč

  Brisbane se řadí k turisticky vyhledávaným cílům australského kontinentu. Najdete jej na východě při březích stejnojmenné řeky ve státě Queensland. Podobně jako u jiných měst i zde se setkáte s mrakodrapy a výškovými budovami, které jsou zástupci moderního světa. Naopak jako důkaz historie zde stojí stavby z dob viktoriánské éry, např. budova radnice, která patří k dominantám města. Prostřednictvím naší nabídky můžete obdivovat také místní pláže a pobřežní promenády.

 • 14.05.2015 | Brisbane - Austrálie od 15.055 Kč / 538 Euro - 15 055 Kč

  Brisbane je rušné, dynamické a krásné město protkané zelení a rozmanitou flórou ležící v australském státě Queensland. Využitím naší nabídky poznáte také nejednu místní pamětihodnost, např. Parliament House, ale i jiné zajímavosti.

 • 03.02.2015 | Praha - Brisbane od 19.362 Kč / 692 Euro - 19 362 Kč

  Brisbane má své místo ve státě Queensland. Moderní svět zde dokonale reprezentuje zástavba mrakodrapů, ale k vidění jsou zde také ukázky viktoriánské architektury, např. budova radnice, která je klenotem města. S naší nabídkou si však vychutnáte i osobitou atmosféru města a další zajímavosti.


Brisbane - levné letenky online

Brisbane – australské město, které leží na východě Austrálie, je hlavním městem státu Queensland. Prostřednictvím online levné letenky Brisbane máte skvělou příležitost objevovat život u „protinožců“. Brisbane je veledůležitým ekonomickým centrem země. Hraje velmi významnou úlohu také v obchodním a hospodářském směru. Brisbane je turisticky velmi vyhledávanou oblastí.

Pomocí online akční letenky Brisbane se přenesete na australský kontinent, kde vládne úplně odlišné klima, než na jaké jsme zvyklí z Evropy. Nejen klima, ale i další zajímavosti dělají z Brisbane lákavou destinaci, do které létá stále více turistů.

Levné lety Brisbane

V Brisbane žije přibližně 1,8 milionů obyvatel. Pokud vezmeme v potaz celou aglomeraci, musíme však ještě milion obyvatel přičíst. Rozloha Brisbane činí přibližně 1.326,8 km2. Brisbane leží v blízkosti řeky Brisbane, asi dvacet kilometrů od moře. Levné letenky do Brisbane jsou lákadlem pro turisty, kteří mají v oblibě poznávání jiných kontinentů. Brisbane disponuje mezinárodním letištěm a námořním přístavem.

AKční letenky do Brisbane

Akční letenky do Brisbane vás zavedou do města, kde vládne viktoriánská architektura. Brisbane zdobí několik budov postavených v tomto stylu, ale najdete zde i mnoho mrakodrapů a výškových budov. Ukázku viktoriánské architektury demonstruje historická budova radnice, která se pyšní devadesát metrů vysokou věží. V této budově najdete i turistické centrum. Budova radnice je dominantou města.

Objednávka levné letenky Brisbane

Objednejte si levné letenky Brisbane a můžete obdivovat také další ze zajímavostí Brisbane, kterou je bezpochyby Starý mlýn (The Old Windmill). Tento starý větrný mlýn byl vystavěn v roce 1829 trestanci. Svůj význam měl později i jiný. Fungoval totiž jako observatoř. Nádherný pohled na město a okolí se vám naskytne ze Story Bridge.

Pokud si objednáte akční letenky Brisbane, zažijete tu pravou oázu relaxace a odpočinku. Pohled na krásnou pláž lemovanou mořem vám nabídne promenáda South Bank. Procházka po této promenádě ve vás umocní zážitky z tohoto koutu světa. Tato promenáda je turisticky velmi atraktivní, neboť zde najdete vedle moře také obchodní centra, množství restaurací, kaváren a barů. Nachází se zde také Queensland Cultural Center. Tento umělecký komplex zahrnuje koncertní sál, muzeum a divadlo.

V neposlední řadě zajímavostí jmenujme také zoologickou zahradu. Objednávkou levné letenky do Brisbane nebudete zklamáni, neboť si zde můžete prohlédnout zvířata v jejich přirozeném prostředí. Jelikož nejsou za skly, můžete se nechat vyfotit například s klokany nebo medvídkem koalou. Tento park se zvířaty nese název Lone Koala Pine Sanctuary. Zvířata je možné také podle předepsaných pravidel krmit.

Rezervace akční letenky do Brisbane

Jedním z důvodů proč si rezervovat akční letenky do Brisbane je také již zmíněné podnebí. Velmi příjemné počasí zde panuje téměř po celý rok. Léto je horké a vlhké a zimy jsou mírné a suché. Z aktivit, které můžete provozovat, můžeme zmínit jízdu na lyžích po řece, nebo také jízdu na kajaku.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Brisbane:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:AUSTRALIAN DLR
Země: Austrálie
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Australského společenství
Klimentská 10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
221 729 260, 221 729 270, 221 729 271

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Austrálii
8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0061/2/62901386


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy