Levné letenky Brusel

Rezervace letenky

 • Letenky na víkend do BRUSELU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Brusel:


Levné lety Brusel

Levné lety Brusel vám umožní návštěvu Bruselu, hlavního města evropského státu Belgie. Brusel se nachází ve střední části Belgie (oficiálně Belgické království). Brusel je administrativním centrem Evropské unie, neboť v Bruselu sídlí mnoho evropských institucí. Akční letenky Brusel vás přivedou do metropole, která se rozkládá na ploše o rozloze 32,61 km2. Počet obyvatel je podle posledních údajů odhadován na 1.102 000. Jelikož je Brusel sídlem významných evropských institucí, uslyšíte zde francouzštinu, nizozemštinu, angličtinu, němčinu a mnoho dalších jazyků. Brusel však má i tak sám o sobě co nabídnout všem turistům a návštěvníkům, kteří do této belgické metropole zavítají.

Brusel - letenky levně

Mimo budovy Evropských institucí, např. budovy Evropského parlamentu, jsou zde k vidění krásné monumenty, kterými se může Brusel pochlubit. Prostřednictvím levné letenky do Bruselu levně se dostanete na náměstí Grand-Place, které tvoří historické centrum Bruselu. Toto náměstí je chlouba Bruselu a místní obyvatelé jsou na něj právem pyšní. Náměstí Grand-Place je jedno z nejkrásnějších náměstí na světě. Na náměstí uvidíte domy a budovy, které reprezentují umělecké slohy baroko a gotiku. Tato část náměstí nese pečeť světového dědictví UNESCO. Objednejte si akční letenky do Bruselu a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru tohoto města. Z historie metropole je známo, že v průběhu 13. století bylo náměstí využíváno jako tržiště. Místní obyvatelé připomínají tuto část historie tím, že i dnes zde potkáte obchodníky s květinami a dalším zbožím.

Náměstí Grand-Place dominuje budova radnice, která se vypíná vysoko nad ostatní budovy a je tak dobře viditelná i z velké vzdálenosti. Levné letenky Brusel jsou dobrou volbou pro příznivce opravdových historických unikátů. V blízkosti náměstí se nachází historický klenot a to postava čůrajícího chlapečka (Manneken Pis), která má světovou proslulost. Tato památka je jedna z těch, za kterou sem přijíždějí davy turistů, a je také neustále v jejich obležení.

Rezervace letenky Brusel

Další památkou, která stojí za vidění je budova Královského paláce (Palais Royal). Při procházce městem, kam přiletíte pomocí rezervace akční letenky Brusel si můžete také odpočinout a relaxovat v Bruselském parku, která se nachází nedaleko Královského paláce. V tomto parku potkáte jak místní, tak také turisty, kteří si užívají klidu a také je zde příhodné místo na piknik. Jestliže jste příznivci hudebních událostí, pak využijte levné letenky do Bruselu a oddejte se atmosféře několika koncertů a dalších hudebních akcí, které se zde konají.

Akční letenky Brusel

Díky objednávce akční letenky do Bruselu zažijete však mnohem více. Brusel je domovem několika muzeí, tudíž máte možnost prohlédnout si exponáty a sbírky v muzeu hudebních nástrojů, Židovském muzeu, Dinosauřím muzeu a dalších. Při vaší návštěvě Bruselu nesmíte minout také známou atrakci Atomium. Milovníci nákupů mají možnost zamířit do známé nákupní zóny, kde jsou butiky reprezentující světoznámé značky. V neposlední řadě musíme zmínit symbol Bruselu a celé Belgie, kterým je belgická čokoláda.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Brusel:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Belgie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Belgického království
Valdštejnská 6, 118 01 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257533524

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Belgii
60, rue du Trône, 7e étage, 1050 Bruxelles

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00322/2139401, sekretariát vv-2139403, zást.vv.-2139409, FHÚ-2139408, přidělenec obrany-2139415, KO-00322/ 6418941


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy