Levné letenky Budapešť

Rezervace letenky

 • Prázdninový víkend v BUDAPEŠTI

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Budapešť:


Levné letenky Budapešť

Výhodná nabídka levné letenky Budapešť jsou skvělou příležitostí jak rychle a výhodně navštívit hlavní město Maďarska. Budapešť je impozantní město, které vás okouzlí a kde není nuda. Využijte akční letenky Budapešť a poznejte několik jejích charakteristických symbolů. Ať už jsou to lázně, tradiční klobásy nebo víno, každý si v něm najde to své, čemu dá přednost. Budapešť uspokojí požadavky každého turisty, který hledá kulturu, historii a zábavu.

Rezervace letenek Budapešť

Pokud cestujete za památkami, začněme Andrássyho třídou. Prostřednictvím rezervace levné letenky do Budapešti se můžete projít po této ulici, kde vás budou lákat kavárny a restaurace. Projdete kolem divadel a také kolem budovy Státní opery. Díky objednávce akční letenky do Budapešti se dostanete na Náměstí hrdinů. Uprostřed tohoto náměstí je sloup, na němž se tyčí socha archanděla Gabriela se svatoštěpánskou královskou korunou a apoštolským křížem. Dále je náměstí vyzdobeno sochami osobností, jež se staly významnou součástí maďarské historie.

Budapešť - letenky levně

Za vidění stojí také budova maďarského parlamentu, která stojí při břehu řeky Dunaje. Budova parlamentu patří k nejimpozantnějším stavbám a je neopomenutelnou součástí Budapešti. Je to nejrozlehlejší stavba města. Byla vystavěna na přelomu 19 a 20. století. Disponuje 691 místnostmi a jeho délka je 268 metrů. Pomocí levné letenky Budapešť levně si můžete prohlédnout uherské korunovační klenoty, které jsou uvnitř budovy. Pro děti je ideální Vidám park. Tento park nabízí asi třicet atrakcí. Kromě toho je zde historická dřevěná horská dráha, která je v provozu již od roku 1922.

Akční letenky Budapešť

Za dalšími památkami se můžete vydat prostřednictvím akční letenky Budapešť, a tím jsou muzea. Národní muzeum nabízí především přehled dějin maďarské a uherské historie. Za návštěvu stojí také Židovské muzeum a synagoga. Tato synagoga je ojedinělá především pro svoji velikost. Je největší synagogou v Evropě a zároveň také druhou největší na světě. Tato dominantní stavba pojme až na 3.000 věřících. Nevšední podívanou vám nabídnou také mosty. Kupujte levné letenky do Budapešti a poznejte devět mostů, jež spojuje břehy Dunaje. Tyto mosty spojují kdysi dvě samostatná města Budu a Pešť, které se spojily v roce 1873 v Budapešť.

Nejznámější a také nejstarší most je Řetězový most. Tento most je 202 metrů dlouhý a vznikal v letech 1839-1849. Byl postaven na popud šlechtice Istvána Széchényi. Za vidění stojí také Alžbětin most. Tento most nese jméno po manželce císaře Františka Josefa, známé jako Sissi. Byl zničen na konci druhé světové války. Poté byl opět obnoven. Do třetice je známý most svobody. Byl postaven v roce 1899 a jako jediný se zachoval v původním stavu.

Akční lety Budapešť

Akční lety do Budapešti nabízejí také nespočet krásných výhledů na město a jeho okolí. Jednou z dominant města je jednoznačně hrad. Dalším ze symbolů Budapešti je královský palác a součást hradu je také Matyášův chrám. Od břehů Dunaje je nádherný výhled na tyto monumenty.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Budapešť:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:HUNGARY FORINT
Země: Maďarsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Maďarské republiky
Pod Hradbami 17, 160 00 Praha 6 - Střešovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220317200

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Maďarsku
Rózsa utca 61., 1064 Budapest

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00361/4625010


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy