Levné letenky Buenos Aires

Rezervace letenky

 • LEVNÉ letenky do ARGENTINY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Buenos Aires:


Levné letenky Buenos Aires

Levné letenky Buenos Aires jsou připraveny pro všechny turisty, kteří mají v plánu letět do Jižní Ameriky. Pokud vaše putování tímto úchvatným kontinentem vede přes argentinské hlavní město Buenos Aires, nebudete zklamáni.  Buenos Aires má své místo ve východní části Argentiny. Toto hlavní a největší město Argentiny leží při břehu řeky Rio de la Plata, která se vlévá do Atlantského oceánu. Akční letenky Buenos Aires vás zavedou do jihoamerické metropole Buenos Aires, o kterém se ne nadarmo říká, že je nejkrásnějším městem Jižní Ameriky. Celková rozloha města činí 203 kilometrů čtverečních.

Buenos Aires - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Buenos Aires přiletíte na mezinárodní letiště Ministro de Pistarini v Ezeize vzdálené asi 35 km od centra argentinské metropole. Buenos Aires disponuje ještě jedním letištěm, a to Jorge Newbery, které také slouží pro mezinárodní lety. Ihned po příletu je nutno přeorientovat se v čase o pět hodin nazpět. Akční letenky do Buenos Aires vám zaručí návštěvu stadionu, kde se proháněl svého času slavný hrdina Argentinců, fotbalový mág Diego Maradona. Nejen pozoruhodné památky a zajímavosti, ale i krásná příroda je typickým znakem Argentiny i jeho metropole Buenos Aires.

Levné lety Buenos Aires

Levné lety Buenos Aires představují vstupenku do průmyslového, kulturního, ekonomického a komerčního města Jižní Ameriky. Pokud letíte do Buenos Aires za kulturou, pak si nenechte ujít úchvatnou Metropolitní katedrálu, která stojí na náměstí Plaza de Mayo. Procházka tímto náměstím a pohled na tuto katedrálu vám vezme dech. Na tomto náměstí ještě stojí budova Cabildo, kde je muzeum se zajímavými exponáty. Akční letenky Buenos Aires jsou vodítkem pro další kulturní zážitky, např. navštivte náměstí Plaza del Congreso, kde stojí budova Národního shromáždění a také pomník Dvou kongresů.

Rezervace letenek Buenos Aires

Jeden z důvodů proč si rezervovat levné letenky do Buenos Aires je také místní kuchyně. Návštěva Buenos Aires je jako stvořená pro gurmány. Typické pro jihoamerický kontinent je hovězí maso připravované na mnoho způsobů. Typickým jídlem je tzv. empanda – těsto plněné masem. Náplň se však mění podle různých oblastí. Pokud cestujete do Buenos Aires, nenechte si ujít také typické kavárny s vynikající kávou různých druhů. Akční letenky do Buenos Aires jsou také dobrou volbou pro milovníky tance, především žhavého tanga, jednoho z vášnivých latinskoamerických tanců.

Všichni turisté, kteří přiletí poznávat argentinskou metropoli Buenos Aires, nevynechají turistické atrakce, jako jsou části San Telmo, kde je farnost S. Pedro Gonzáles Telmo pocházející z 18. Století a také oblíbené tržiště, kde nakoupíte vše, na co si vzpomenete. Další zastávkou může být část Palermo, kde je botanická a zoologická zahrada. K zajímavostem Buenos Aires patří také nápoj zvaný Maté. Název je odvozen od slova quechuánské matí, což je označení pro tykev, kterou domorodci používali k přípravě tohoto nápoje.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Buenos Aires:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:jsou vyžadována k pracovnímu pobytu
Měna:ARGENTIN PESO
Země: Argentina
Kontinent: Jižní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Argentinské republiky
Panská 6, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 212 448, 224 212 449

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Argentině
Junín 1461, 1113 Buenos Aires

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
005411/4807 3107 po oznámení neobsaz. tónu lze ihned zvolit linku pracovníka ZÚ: linka 131 - politický, kulturní, tiskový a konzulární úsek, školské a krajanské vztahy, linka 132 - ekonomický diplomat, věda a technologie, linka 123 - hospodářský úsek, lin


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy