Levné letenky Bujumbura

Rezervace letenky

 • Praha - Bujumbura od 13.453 Kč / 480 Euro

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Bujumbura:


Bujumbura - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Bujumbura přiletíte do města Bujumbura, hlavního města vnitrozemského afrického státu Burundi. Bujumbura má své místo v západní části Burundi (Burundské republiky). Zajímavostí Bujumbury je skutečnost, že se nachází při jezeře Tanganika, druhého největšího sladkovodního jezera světa. Bujumbura je nejen hlavním, ale také největším městem země. Zároveň také plní funkci velmi důležitého přístavu. Akční letenky Bujumbura vás zavedou do africké metropole Bujumbura, které se dostalo do povědomí Čechů hlavně díky filmu „Jak básníci přicházejí o iluze“, kde hrál slavný „Mireček“ z Bujumbury.

Rezervace letenek Bujumbura

Díky rezervaci levné letenky do Bujumbury přiletíte do města Bujumbura, jejíž celková rozloha činí 87 kilometrů čtverečních a žije zde necelý milion obyvatel. Bujumbura leží v nadmořské výšce 770 metrů. Bujumbura je ze všech stran obklopená vysokými horami a lesy. Využijte výhodnou nabídku akční letenky do Bujumbury a prozkoumejte turisticky dosud málo probádanou africkou zemi. Úředními jazyky jsou mimo francouzštiny také svahilština a místní jazyk kirundi. V Bujumbuře najdou turisté množství restaurací, kaváren a barů. Centrum města pak láká k procházce. Platí zde však zákaz vycházení od půlnoci do páté hodiny ranní. Stinnou stránkou města je totiž vysoká míra kriminality, která se ovšem nijak neliší od ostatních podobných afrických měst.

Levné letenky Bujumbura

S objednávkou levné letenky Bujumbura poznáte historii i současnost burundské metropole Bujumbura, jejíž vzhled je ovlivněn koloniální historií. Burundi bylo v minulosti německou kolonií, proto se zde zachovaly také prvky německé architektury. Stavby s patrnými německými vlivy se snoubí se starobylými africkými budovami. Turisté, kteří poletí s rezervací akční letenky Bujumbura do Bujumbury, nemohou nenavštívit dvě městská muzea, a to Musée de Géologie du Burundi a Musée Vivant. V centru města pak stojí za to vidět islámské kulturní centrum a určitě zajděte na obrovský rušný trh, kde nakoupíte vše, na co si vzpomenete. Nutno dodat, že město poznamenal konflikt v sousední Rwandě, když došlo ke krvavé genocidě mezi příslušníky kmene Hutuů a Tutsiů. Mnoho utečenců pak zamířilo právě do Bujumbury.

Akční letenky Bujumbura

Nenechte si ujít akční letenky do Bujumbury k návštěvě turisticky málo navštěvovaného města Bujumbura. Město vzniklo z původní malé osady, která se dostala v roce 1889 pod správu Němců. Poté pak patřila Belgii a dostala své nynější jméno Bujumbura. V roce 1962 získalo Burundi nezávislost na Belgii a město status metropole. Využijte levné letenky do Bujumbury k poznávání typického afrického města se všemi klady i zápory. Pokud se vydáte dále za město, pak je dobrou volbou návštěva Národního parku Ruzizi. Tento park je velmi vyhledávanou atraktivitou. Kromě překrásných přírodních scenerií mohou turisté pozorovat unikátní faunu a floru. Nádhernou zoologickou zahradu doplňují různé druhy rostlin a ptáků.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Bujumbura:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:BURUNDI FRANC
Země: Burundi
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Burundské republiky
Kaluzhskaya ul. 1, Moscow

Kontakt na příslušné zastupitelství:
007495-230 25 64

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy