Levné letenky Burgas

Rezervace letenky

 • MEGA HIT! Letenky do Bulharska

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Burgas:


Levné letenky Burgas

Oblíbené turistické letovisko Burgas znají mnozí již z minulých časů, kdy zde trávilo svou dovolenou tisíce Čechů. Tento trend však znovu ožívá a Burgas je znovu vyhledávaným letoviskem, které patří k nejnavštěvovanějším. Levné letenky Burgas vás zavedou na východní pobřeží Bulharska, které omývají vody Černého moře. S počtem čtvrt milionu obyvatel a rozlohou 253 kilometrů čtverečních je Burgas čtvrtým největším městem Bulharska. Kromě skutečnosti, že je Burgas významným městem z hlediska turistického ruchu, je také důležitým přístavem. S koupí akční letenky Burgas přiletíte na mezinárodní letiště Burgas International Airport, kterému se také někdy říkají Sarafovo.

Burgas – letenky levně

S objednávkou levné letenky do Burgasu máte jedinečnou možnost letět do Burgasu, jednoho z nejkrásnějších bulharských měst. Turistická vybavenost se proti minulému období zlepšila – vyrostly zde hotelové komplexy, které nabízejí dostatek vyžití. Největším lákadlem turistů jsou samozřejmě místní pláže, moře a vodní aktivity, avšak není na škodu zajít dále a poznat okolní přírodu. Nebudete litovat. Samotný Burgas je obklopen nádhernými jezery – Atanasovským, Burgaským a Mandrenským. Milovníci přírody se pokochají pohledem na vodní ptactvo kroužící nad hladinou jezer či navštíví Podmorskij park s množstvím krásně upravené zeleně a fontánami. Velmi oblíbené jsou také procházky po pobřežních promenádách. Akční letenky do Burgasu jsou příslibem příjemně strávených okamžiků, na které si vždy vzpomenete.

Akční letenky Burgas

Využijte akční letenky Burgas k cestě do Burgasu, který je zasazen do stejnojmenné zátoky. Přibližně 134 kilometrů od Burgasu je Varna, další z hojně navštěvovaných letovisek. Bulharská metropole Sofie je pak vzdálenější (asi 385 km). Pro mnohé je překvapením, že poblíž jsou také lázně. Nedaleko Burgasu se rozprostírá Pomorské jezero s léčivým bahnem obsahující minerální látky. Levné letenky Burgas jsou možností, jak poznat všechny krásy tohoto příjemného letoviska. Hlavní turistická sezóna probíhá v době letních prázdnin, tedy v červenci a srpnu. Počasí je zde však natolik teplé, že je možné strávit příjemné koupání v moři i v období září. Teploty vzduchu mnohdy vysoko přesahují tropickou třicítku.

Akční lety do Burgasu

Akční lety do Burgasu však nejsou určeny jen pro milovníky moře a pláží. Také zájemci o historické památky, kulturu a umění si zde přijdou na své. Každý turista přiletivší do Burgasu si nenechá ujít centrum města, které bude jistě pro všechny překvapením, neboť je zde k vidění několik pozoruhodných zajímavostí, např. archeologické muzeum, muzeum přírodních věd, umělecká galerie atd. Z církevních památek si nenechte ujít kostel sv. Cyrila a Metoděje, Svaté Panny, Arménský kostel či kostel sv. Ivana Rilského. Pokud si objednáte levné letenky do Burgasu, přesvědčíte se, že toto město nabízí mnohem více. Na závěr je třeba dodat, že bulharská letoviska jsou také známá nízkými cenami, což jistě všichni turisté

Další užitečné informace pro cestu do destinace Burgas:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:BULGARIAN LEV

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Bulharské republiky
Krakovská 6, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
222 211 258, 222 212 011, 222 211 259 /Secretary of the Ambassador/

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Bulharsku
Janko Sakazov Nr. 9, vchod Panayot Volov, 1000 Sofia

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+359 2 948 68 00


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy