Levné letenky Cagliari

Rezervace letenky

 • Jarní letenky na Sardinii

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Cagliari:


Rezervace letenek Cagliari

S rezervací levné letenky Cagliari poletíte do oblasti Středomoří, kde se nalézá ostrov Sardinie. Tento ostrov je plným právem považován a perlu této oblasti. Kouzelné pláže s azurovým mořem, na jehož hladině se odráží věčně žhavé slunce dávají záruku nevšedním zážitkům, které zde čekají na každého návštěvníka. Sardinie je druhým největším ostrovem ve Středozemním moři. Leží asi 11 kilometrů jižním směrem od Korsiky a 200 kilometrů od západních břehů Itálie. Akční letenky Cagliari vás zavedou na ostrov, který se nevyznačuje jen malebnými plážemi a smaragdovým mořem, ale také poměrně drsným horským rázem krajiny ve vnitrozemí.

Levné lety Cagliari

Využijte levné lety do Cagliari k cestě na italský ostrov Sardinie, kde přistanete na mezinárodním letišti ve městě Cagliari. Cagliari je hlavním a největším městem tohoto ostrova. Toto město má své místo na jižním pobřeží ostrova, jeho rozloha čítá okolo 85 kilometrů čtverečních a žije zde asi 160 tisíc obyvatel. Cagliari leží v zálivu Campidano. Každý návštěvník města si jistě nenechá ujít pohled do okolí z mnoha vápencových pahorků a vyvýšenin, které v kombinaci s mořem vytvářejí nádhernou přírodní scenerii. Akční letenky do Cagliari jsou určeny pro všechny milovníky středomoří.

Koupě letenek Cagliari

S koupí levné letenky Cagliari poletíte na ostrov Sardinie, který má silný historický odkaz. Město Cagliari bylo založeno Féničany v období 8. až 7. století před. n. l. Vznikaly zde přístavy a základní tábory nejrůznějších národů. Postupně se na ostrově usadili Římané, Byzantinci, Vandalové a další příslušníci nejrůznějších mocenských dynastií. V průběhu 17. století si celý ostrov podmanili Španělé, kdy k moci přišla savojská dynastie. Její vláda skončila v roce 1861, poté byla celá Sardinie připojena k Itálii.

Akční letenky Cagliari

Využijte akční letenky k návštěvě Cagliari, kde turisté obdivují především čtvrť oplývající celou plejádou historických pamětihodností, např. hrad Castello patřící k dominantám Cagliari, římský amfiteátr či fénická nekropole. Najdete zde také několik církevních staveb, např. katedrálu Santa Maria, kterou zdobí reliéfy pocházející z 12. století, kostel San Michele reprezentující barokní sloh, kostel San Giacomo či kostel San Saturno, který patří k nejvýznamnějším raně křesťanským kostelům na celém ostrově. Levné letenky Cagliari představují opravdové zážitky pro milovníky historie.

Levné letenky Cagliari

Nejvhodnějším obdobím k objednávce akční letenky do Cagliari jsou letní měsíce. Klima je zde typické středomořské, s příjemnými teplotami. Zimy jsou mírné s občasnými dešťovými přeháňkami. Mnozí návštěvníci Sardinie využívají Cagliari jako vstupní bránu k poznávání krás a půvabů celého ostrova. Mezi nejznámější letoviska patří např. Calla Gonnone, Baia Sardinia, Costa Smeralda aj. Využijte akční letenky do Cagliari a přesvědčte se o ojedinělé kráse tohoto ostrova.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Cagliari:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy