Levné letenky Cancún

Rezervace letenky

 • Levné letenky Cancún - Mexiko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Cancún:

 • 06.08.2018 | Levné letenky Cancún - Mexiko - 12 569 Kč/466 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Cancún (CUN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2018 do března 2019. Lety provozují dopravci KLM a Air France.

 • 20.06.2018 | Akční letenky Cancún - Mexiko - 9 765 Kč/362 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Cancún (CUN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2018 do června 2019. Lety provozují aerolinky KLM a Air France.

 • 12.04.2018 | Levné letenky Cancún - Mexiko - 9 892 Kč/366 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Cancún (CUN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do března 2019. Lety provozují dopravci Air Canada a Lufthansa.

 • 27.07.2017 | Akční letenky Cancún - Mexiko - 10 149 Kč/362 EUR

  Levné letenky Milán (MIL) - Cancún (CUN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v období od srpna 2017 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Air Canada.

 • 13.09.2016 | Levné letenky Cancún - Mexiko - 14 563 Kč/520 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Cancún (CUN) a zpět lze rezervovat online do vyprodání. Letenky lze rezervovat v termínu 2. - 15. února 2017. Další termíny na dotaz. Lety provozují kanadské národní aerolinie Air Canada.

 • 29.07.2016 | Super tip! Letenky do Mexika - 9 312 Kč/332 EUR

  Levné letenky Brusel (BRU) - Cancún (CUN) a zpět lze rezervovat online do vyprodání volných míst nebo aktualizace. Letenky lze využít v cestovním období od září 2016 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 14.07.2016 | Levné letenky do Mexika - 14 962 Kč/534 EUR

  Za nevšedními zážitky a zábavou se vydejte do mexického letoviska Cancún. Levné letenky Mnichov (MUC) - Cancún (CUN) a zpět je možné rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Vybírat lze z mnoha termínů od září 2016 do června 2017. Lety operuje letecká společnosti Air France. Přestupy v Paříži, dále dle individuální volby letu.

 • 09.12.2015 | Akční letenky Cancún - Mexiko od 12.215 Kč / 436 Euro - 12 215 Kč

  Mexické letovisko Cancún láká především na své malebné pláže, tropické klima i azurové vody moře. K tamním lákadlům však nepatří jen slunce, voda a pláže. Svůj nesmazatelný historický odkaz zde zanechali potomci civilizace Mayů, což činí z tohoto města ještě atraktivnější místo. Naše nabídka vás zavede na poloostrov Yucatán.

 • 14.10.2015 | Letenky Cancún - Mexiko od 13.195 Kč / 471 Euro - 13 195 Kč

  Naše nabídka vás zavede "za velkou louži", tentokrát do oblíbeného mexického letoviska Cancún nacházející se na poloostrově Yucatán. Cancún je jedním z nejnavštěvovanějších míst Mexika, a to díky průzračným vodám Karibského moře, tropickému klimatu i historickým památkám dokazující přítomnost civilizace starých Mayů. Prakticky podél celého pobřeží jsou vybudovány hotelové komplexy s dobrou vybaveností a službami na vysoké úrovni.  

 • 11.09.2015 | Letenky Praha - Cancún od 12.614 Kč / 451 Euro - 12 614 Kč

  Mexiko je turistickým hitem posledních let. Mezi oblíbená a hojně navštěvovaná letoviska patří mimo jiné Cancún ležící na poloostrově Yucatán. Břehy Cancúnu jsou omývány tyrkysovou vodou Karibského moře, která je spolu s bílými plážemi největší dominantou Mexika a lákadlem turistů. Prostřednictvím naší nabídky navštívíte Mexiko, které také přitahuje pozornost všech návštěvníků pro svou kulturu a především poutanou a zajímavou historii, neboť na dnešním území Mexika zanechali nesmazatelnou stopu potomci starých Mayů...


Cancún – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Cancún navštívíte Mexiko, jehož nedílnou součástí jsou turistická letoviska zaplněná návštěvníky během celého roku. Jedním z nich je také Cancún, který patří mezi nejoblíbenější v Mexiku. Cancún se nachází na východě poloostrova Yucatán, je omýván vodami Karibského moře. Autonomně spadá do mexického státu Quintana Roo. Mexiko se stalo v posledních letech hitem a oblíbenou destinací milionů turistů. Mexiko láká nejen azurovými vodami Karibiku, ale také svou lákavou historií, neboť právě na území Mexika zanechali nesmazatelnou stopu příslušníci starých Mayů. To a ještě mnohem více láká přiletivší turisty, milovníky tropické přírody, kultury i umění.

Akční lety do Cancúnu

Využijte akční lety do Cancúnu a poznejte to nejkrásnější z Mexika. Z historie Cancúnu víme jen velmi málo. Letovisko vzniklo z původní malé rybářské vesničky teprve v sedmdesátých letech minulého století. Bylo však zakládáno s úmyslem vytvořit z něj prvotřídní turistickou destinaci, což se zdařilo. Stará mayská civilizace toto místo však osídlila již v hluboké minulosti. Dostalo název Nizuc, což lze přeložit jako „hnízdo hadů“ nebo jako „místo zlatého hada“. Levné letenky do Cancúnu slibují nejeden zážitek, ať už na pláži, v přírodě či ve městě.

Levné letenky Cancún

Levné letenky Cancún vás zavedou do tropického podnebí, které panuje v celém Mexiku. Celoročně jsou vysoké teploty doprovázeny vlnami vydatných srážek (cca 1340 mm). Mexiko také čelí přírodním živlům, nejčastěji zde o hurikány. Naposledy to byly Gilbert (v roce 1988) a Vilma (v roce 2005), jenž měly zničující důsledky. Hlavní turistická sezóna je v zimních měsících, kdy je sušší období. V červenci a srpnu je naopak více teplo, ale také deštivo a hrozí zde právě již zmíněné živly. Akční letenky Cancún jsou pak mimo hlavní sezónu cenově dostupnější. Obecně je Cancún považován za bezpečné místo, nicméně i zde se vyplatí poslechnout rad zkušených průvodců.

Nabídka letenek do Cancúnu

Využitím nabídky na levné letenky do Cancúnu navštívíte Mexiko, které se pyšní dokonalým obrazem bílých pláží, tyrkysového moře i větrem ohýbaných palem. Kromě plážových radovánek stojí za návštěvu také i některá další turisticky vyhledávaná místa, např. archeologická naleziště Chichen Itza, Tulum a Coba. Milovníci historie mohou zamířit do historického muzea, kde jsou k vidění sbírky mayské civilizace i ostatních dřívějších kultur žijících na tomto území. Zážitkem je výlet do Acapulca, rušného a živého města nabízející turistům veškeré vyžití. Na sever od Cancúnu se rozkládá neobydlená oblast, nicméně přilehlé malé ostrůvky Isla Mujeres, Isla Contoy, Isla Holbox jsou vyhlášenou atraktivní oblastí obávanou turisty.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Cancún:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MEX PESOS

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států mexických
V Jirchářích 151/10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
283 061 530, 283 061 540

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy