Levné letenky Casablanca

Rezervace letenky

 • Akční letenky Praha - Maroko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Casablanca:


Levné letenky Casablanca

Levné letenky Casablanca vás zavedou do města Casablanca, které je největším a nejlidnatějším městem afrického státu Maroko. Casablanca má své místo na pobřeží Atlantského oceánu. Casablanca se rozkládá na ploše o rozloze 324 km2. Akční letenky Casablanca vás zvou k návštěvě největšího kulturního a ekonomického centra Maroka. Casablanca je domovem pro více než tři miliony obyvatel. Zároveň plní funkci důležitého přístavu. Prostřednictvím levné letenky do Casablanky navštívíte marocké město, které založili Francouzi. Původně byla na území města obydlená vesnička, kterou v 10. století osídlili Berbeři. Historie Casablanky je velmi rozmanitá a bohatá, proto stojí za to koupit si akční letenky do Casablanky. Casablanca je velmi turisticky přitažlivé město, a to nejen pro své historické monumenty, ale také pro svou působivou atmosféru.

Cassablanca - letenky levně

Přestože je Casablanca arabské město, vytváří dojem západního města. Využitím levné letenky Casablanca levně navštívíte město Casablanca, ve kterém se setkáte se všemi vymoženostmi moderního města. Casablanca je kosmopolitní město, kde uvidíte nejrůznější malebné obchody nebo francouzské butiky s luxusním zbožím. Ačkoliv je Maroko muslimská země, setkáte se zde s pouliční prostitucí. Je to jedna ze zvláštností Casablanky. Akční letenky Casablanca jsou určeny pro širokou škálu turistů. Jednou z nich jsou turisté, kteří zde přiletí za kulturními a historickými pamětihodnostmi. Z těchto zajímavostí je turistickou dominantou především mešita Hassana II., která stojí na břehu oceánu. Je druhá největší na světě a pojme celkem asi 25 tisíc věřících. Její minaret dosahuje výšky 210 metrů a je nejvyšší na světě. Tato mešita patří mezi unikáty v oblasti architektury.

Rezervace letenek Casablanca

Dalším monumentem, který nesmíte opomenout navštívit je římsko-katolický chrám Panny Marie Lourdské. Tento chrám se velmi liší od ostatních památek v Casablance. Byl dostavěn v roce 1956. Díky rezervaci levné letenky do Casablanky máte možnost obdivovat tento chrám, který láká turisty hlavně na své mozaikové zdobení. Z ostatních zajímavostí Casablanky jmenujme Medinu nebo svatyni Sidiho Abderrahmana, což je islámský svatostánek nacházející se na kamenitém břehu nábřeží. Do této svatyně mohou turisté vstoupit jen za odlivu.

Akční lety Casablanca

Objednejte si akční lety do Casablanky a projděte se po náměstí Mohameda V. Toto náměstí působí krásným malebným dojmem, kterému vévodí krásná fontána stojící uprostřed náměstí. Při procházce náměstím uvidíte justiční palác a další významné státní budovy. Při návštěvě mešit a dalších muslimských svatyní nezapomeňte dodržovat pravidla islámu. Do mešity nesmíte například nikdy vstoupit v botách. Ženy nesmí mít odhalená ramena a krátké šortky. Naopak v ulicích odvážnější oblečení nevadí. Místní Arabky nechodí zahalené, ale jsou naopak velmi elegantně oblečeny. Casablanca je nádherné město s působivou atmosférou, které turisty nezklame.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Casablanca:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MOROCCAN DIRHAM
Země: Maroko
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Praha
Na Zátorce 10/339, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233 325 656, 224 325 957, 224 324 963, 224 310 473

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Maroku
10, rue Oued Zem, 20 000 Casablanca

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00212/522275925


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy