Levné letenky Chicago

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do USA z Ostravy

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Chicago:


Chicago - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Chicago přiletíte na mezinárodní letiště do amerického města Chicago. Chicago je třetím nejlidnatějším městem Spojených států amerických. Pokud se snažíte najít Chicago na podrobné mapě USA, hledejte ve státě Illinois. K cestě do Chicaga využijte online akční letenky Chicago a nechte se okouzlit četnými památkami a zajímavostmi, které toto americké město svým turistům nabízí. Chicago leží v těsné blízkosti Michiganského jezera. Synonymum pro město Chicago je „město v zahradě“. Toto motto bylo městu přisouzeno díky velkému množství parků a zeleně, jež se v Chicagu nacházejí. Pomocí online levné letenky do Chicaga přiletíte do města, ve kterém kontrastují moderní mrakodrapy s přírodou.

Akční letenky Chicago

Chicago se rozkládá na 606 km2. Pokud využijete akční letenky do Chicaga, možná vás překvapí, že zde narazíte na docela velké množství krajanů. Češi se zapsali do historie Chicaga. Rodák z Kladna, Antonín Čermák byl ve své době chicagským starostou, v průběhu třicátých let byl však zavražděn. Toto a ještě více z historie města Chicago se dovíte, pokud si objednáte levné letenky Chicago

Chicago svým turistům nabízí k obdivu hlavně mrakodrapy. Ty se nacházejí hlavně v části nazvané Downtown. Ostatní části města se nazývají: North Side, South Side, West Side. Místo, kde se vypíná několik nejvyšších budov města se nazývá The Loop. Nejvyšší mrakodrap města nese jméno Willis Tower. Tato budova je nejvyšší v celých Spojených státech amerických a je také pátou nejvyšší budovou světa.

Akční lety Chicago

Akční lety Chicago jsou určeny také příznivcům kultury a umění. Také v tomto ohledu je návštěva Chicaga tou správnou volbou. V Chicagu najdete vskutku pestrý výběr koncertních síní a divadel. Za všechny jmenujme např. divadlo Chicago Theater, divadlo Royal George Theater, hudební komplex Symphony Center nebo koncertní síň a divadlo Auditorium Building and Theatre a mnoho dalších. Také je zde nespočet muzeí, např. přírodovědecké historické muzeum Field Museum of Natural History.

Levné letenky Chicago

Levné letenky do Chicaga jsou také hojně využívány pro poznávání přírodních krás, jak již bylo zmíněno. Dokonale splynout s přírodou a vychutnávat si odpočinek můžete třeba v mnoha parcích, kterými je město protkáno. Jedním z mnoha parků, které můžete navštívit je např. Lincolnův Park, Burnham Park, Douglas Park nebo Grantův park. Z dalších zajímavých míst stojí za zmínku Millennium Park.

Milovníci nakupování se mohou naplno oddat své vášni v Michigan Avenue, 900 North Michigan Shops, Chicago Place Mall a v dalších nákupních centrech. Chicago nabízí další a další kulturní a společenské vyžití. Akční letenky do Chicaga jsou skvělou příležitostí také pro sportovní fanoušky, neboť Chicago je domovem výborného basketbalového a hokejového mužstva. Zápasy probíhají v moderních sportovních komplexech a stadionech, kterými Chicago disponuje, tudíž si zápasy jistě vychutnáte naplno.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Chicago:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy