Levné letenky Christchurch

Rezervace letenky

 • Super cena! Letenky na Nový Zéland

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Christchurch:

 • 27.01.2020 | Super cena! Letenky na Nový Zéland - 11 842 Kč/471 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) ↔ Christchurch (CHC) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: květen - červen 2020 Letecká společnost: China Southern Airlines

 • 18.12.2019 | Letenky Christchurch - Nový Zéland za akční cenu - 12 248 Kč/481 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) ↔ Christchurch (CHC) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: od května do června 2020 Letecká společnost: China Southern Airlines

 • 02.08.2017 | Levné letenky na Nový Zéland - 19 367 Kč/692 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Christchurch (CHC) a zpět rezervujte online do 29. srpna 2017 nebo do aktualizace. K dispozici jsou volné termíny odletů od srpna do prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 24.10.2016 | Levné letenky Nový Zéland - 18 838 Kč/673 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Christchurch (CHC) a zpět lze rezervovat online do 26. října 2016 nebo do vyprodání. Letenky jsou dostupné od října 2016 do června 2017. Lety provozuje letecká společnost Etihad Airways.

 • 02.06.2015 | Christchurch - Nový Zéland od 21.588 Kč / 771 Euro - 21 588 Kč

  Christchurch má své místo na Jižním ostrově Nového Zélandu. Největší město této ostrovní země si dodnes nese atmosféru a místy i vzhled z dob britské kolonizace, tudíž je považováno za "nejangličtější" ze všech. Centrum města tvoří náměstí Cathedral Square, kde je také k vidění to nejvýznamnější, např. anglikánský chrám Christ Church Cathedral, dále budovy reprezentující renesanční i gotický sloh atd. Využitím naší nabídky poznáte také místní "oázu odpočinku", kterou tvoří přilehlé parky a zelená místa obklopující tok řeky Avon protínající město. Za branami města lze objevit půvab překrásných přírodních scenerií, které nenechají nikoho chladným...


Christchurch - letenky levně

Levné letenky Christchurch vás levně zavedou na jižní ostrov Nového Zélandu, kde se na jeho východním pobřeží rozprostírá město Christchurch. Christchurch je druhým největším městem na Novém Zélandu. Ve městě žijí jednak původní obyvatelé (Maorové), a jednak přistěhovalci ze všech končin naší planety. Celkový počet obyvatel se pohybuje okolo 400 tisíc. Celková rozloha města Christchurch činí 452 kilometrů čtverečních. Christchurch má svou osobitou atmosféru a nezaměnitelné půvaby. Je zde několik památek, které stojí za vidění i mnoho dalších zajímavostí. Akční letenky Christchurch jsou možností, jak poznat toto novozélandské město, kterému se přezdívá „zahradní město“.

Levné lety Christchurch

Toto přízvisko si město získalo pro svůj nezaměnitelný vzhled. Objednejte si levné lety Christchurch a ihned pochopíte důvod této přezdívky. Město je protkáno zahradami, parky a sady, je zde nádherná botanická zahrada se skleníky, kde uvidíte původní flóru typickou pro Nový Zéland. Tyto krásy jsou chloubou města. Městem protéká řeka Avon, z jejíž břehů jsou upraveny stezky pro pěší i pro cyklisty. Podél břehů řeky Avon je také vybudován rozsáhlý park s názvem Hagley park. Akční letenky Christchurch jsou určeny právě těmto turistům, kteří milují procházky přírodou nebo rádi sportují. Milovníci sportu si zde přijdou na své. Jsou zde totiž upravená golfová hřiště a další sportoviště.

Christchurch - letenky online

Každý návštěvník města Christchurch, který prostřednictvím online levné letenky Christchurch přiletí, aby poznal toto novozélandské město, nevynechá tepnu města, kterou představuje Katedrální náměstí (Cathedral Square). Toto náměstí tvoří centrum města, kde je k vidění všechno podstatné, o což by nikdo z turistů neměl být ošizen. Dominantou města je překrásná anglikánská katedrála Christ Church Cathedral. Díky rezervaci akční letenky Christchurch se nabízí z věže kostela dech beroucí výhled na celé město i do jeho okolí. Pohled z tohoto kostela patří k těm, na které se nezapomíná. Nedaleko katedrály se rozprostírá další z parků Victoria Square, kde se vypínají sochy královny Viktorie.

Levné letenky Christchurch

Nenechte si ujít levné letenky Christchurch a poznáte město, které bylo založeno v roce 1850 jako anglikánská osada. Město se postupně rozvíjelo a do dnešní doby si zachovalo svůj koloniální vzhled. Říká se, že Christchurch je „nejangličtější“ město ležící mimo Britské ostrovy. Jelikož zde najdete velké množství kostelů, katedrál a chrámů, je možné, že právě proto dostalo město jméno „Christchurch“. Pokud využijete akční letenky Christchurch, ihned po příletu na letiště je potřeba přeorientovat se v čase. Oproti SEČ činí časový posun +11 hodin. Nepříjemný časový posun vám vynahradí nádherné město plné přírodních půvabů, historických památek a zajímavých staveb. Turisté se zde jistě nebudou nudit, neboť je mnoho příležitostí pro sportovní i jiné vyžití.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Christchurch:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:NEW ZEALAND DLR
Země: Nový Zéland
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Nového Zélandu
Václavské nám. 11, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234 784 777

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky na Novém Zélandu
Level 1, 110 Customs Street West, P.O.Box 106-740, 1010 Auckland

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+64 9 306 5883


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy