Levné letenky Conakry

Rezervace letenky

 • Levné letenky Conakry - Guinea

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Conakry (CKY) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od července 2019 do února 2020. Lety provozuje portugalský dopravce TAP Portugal.

  Cena akční letenky od:

  6 124 Kč 239 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Lisabonu.
 • Přeprava jednoho velkého příručního zavazadla do 8 kg (55 x 40 x 20 cm) je již zahrnuta v ceně letenky. Odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku letecké společnosti.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Conakry:


Levné letenky Conakry

Prostřednictvím levné letenky Conakry máte možnost navštívit černý kontinent, kde se nachází město Conakry. Conakry je hlavním a největším městem západoafrické země Guinea (oficiálně Guinejská republika). Guinejská metropole Conakry má své místo na západě země, kde se rozprostírá ostrov Tombo a poloostrov Kaloum. Město je pak s pevninou spojeno hrází. Město Conakry má podobně jako ostatní africká města koloniální historii. Akční letenky Conakry vás zavedou do afrického města Conakry, kde žije přibližně dva miliony obyvatel. Conakry nejsou městem, které by byly v obležení turistů, nicméně je zde několik zajímavostí, které stojí za vidění. Conakry bylo založeno francouzskými osadníky v roce 1887.

Rezervace letenek Conakry

Díky rezervaci levné letenky do Conakry poznáte město Conakry, které bývalo svého času jedním z nejkrásnějších měst Afriky. Conakry leží v nadmořské výšce 235 metrů. Pro zajímavost můžeme uvést, že přímá vzdálenost z Prahy do Conakry je 5.177 km. Conakry je díky své poloze velmi důležitým přístavem. Conakry je rušné a živé město, kde jsou každodenní trhy Marché Madina a Marché du Niger. Využijte akční letenky do Conakry k poznávání zcela odlišného světa a života. Jelikož úředním jazykem je zde francouzština, každý turista musí počítat s tím, že angličtinu zde příliš nevyužije. Proto je dobré mít s sebou někoho, kdo ovládá alespoň zčásti francouzštinu.

Objednávka letenek Conakry

I přesto, že Conakry není typická metropole, kde je jedna památka za druhou, vyplatí se objednat si levné letenky Conakry. Poznáte osobitou a nezaměnitelnou atmosféru Conakry, kde se snoubí prvky koloniálních časů s prvky moderní současnosti. Jelikož v celé zemi převažují obyvatelé vyznávající islám, je přirozené předpokládat, že zde uvidíte mešity. Jedna z nich je Velká mešita pocházející z roku 1982. Tato mešita je největší mešitou v celé západní Africe a pojme až na deset tisíc věřících.  Tento muslimský svatostánek mohou navštívit také turisté, ovšem za předpokladu, že dodrží velmi přísná pravidla. S využitím akční letenky Conakry máte příležitost proniknout do tajů tohoto velmi diskutovaného náboženství.

Conakry - letenky online

Další zastávkou turistů může být také rozsáhlá botanická zahrada, která je v blízkosti již zmiňované mešity. Nenechte si ujít online levné letenky do Conakry a navštívíte další zajímavosti města, kterým je např. budova Prezidentského paláce nebo nádherná katedrála sv. Marie. Tato velmi významná sakrální stavba spatřila světlo světa ve třicátých letech 20. století. Pro příznivce historie, kultury a umění je samozřejmostí návštěva Národního muzea, kde jsou vystaveny k prohlídce velmi cenné sbírky a exponáty. Akční letenky do Conakry vás zvou také k do rušné čtvrti Ratoma, kde uvidíte, jak si místní obyvatelé dovedou užít zábavy a nočního života se vším, co k němu patří.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Conakry:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:GUINEAN FRANC
Země: Guinea
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Guinejské republiky
Jägerstrasse 67-69, D-10117 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-2007 4330

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Guinejské republice
rue KA 028 (Siēge OKB Agency) Almamya, Kaloum, Conakry B.P. 2520

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00224/453799, 00224/30435342


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy