Levné letenky Cozumel

Rezervace letenky

 • Levné letenky Cozumel - Mexiko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Cozumel:


Levné letenky Cozumel

Využijte levné letenky Cozumel k cestě do Mexika, jehož součástí je Cozumel, největší mexický ostrov nacházející se přibližně dvacet kilometrů východně od břehů Yucatánského polostrova. Místní korály, podmořský svět, pestrá historie a starobylá kultura, překrásné přírodní scenerie i tropické klima, to vše je největším lákadlem turistů. Cozumel v číslech? To je jednoduché – celková rozloha ostrova je 478 km2, je dlouhý 53 km a v nejširším místě měří 14 km. Hlavním a jediným městem na ostrově je San Miguel de Cozumel, kde také žije téměř sto procent všech obyvatel ostrova. Akční letenky Cozumel vás zavedou do Mexika, úchvatné země s divokou a nespoutanou přírodou.

Akční letenky na Cozumel

Akční letenky na Cozumel jsou možností, jak si užít všechny krásy toho pohádkového ostrova. Ostrov Cozumel je ideálním místem pro turisty hledající především koupání a vodní aktivity. Zdejší korálový útes je druhým nejdelším na světě a nabízí naprosto úchvatný pohled na mořské dno. Kromě typických pestrobarevně zbarvených ryb uvidíte třeba i vodní želvy nebo také žraloky. Potápěčům se však doporučuje spíše jihozápad ostrova, neboť na východě jsou velmi silné podmořské proudy. Není radno toto nebezpečí podceňovat, proto se doporučuje potápění pod dohledem odborníka. Nenechte si ujít levné letenky na Cozumel a jděte za adrenalinovými zážitky.

Cozumel – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Cozumel přiletíte na mexický ostrov Cozumel, který disponuje zajímavou historií i pozůstatky starobylé kultury starých Mayů. Cozumel lze přeložit z mayského jazyka jako „ostrov vlaštovek“. Ostrov byl pravděpodobně zasvěcen bohyni Ixchel, která má ve znaku plodnost, těhotenství a porod. Že je tato legenda neustále živá dokazuje také fakt, že Cozumel je velmi často vyhledáván ženami, které mají potíže s početím. Opravdovými zážitky jsou výlety k ruinám a pozůstatkům mayské civilizace, kterých je zde hned několik, např. komplex San Gervasio či El Caracol. Objednejte si online akční letenky Cozumel a poznejte více ze zajímavé historie ostrova i celého Mexika.

Akční lety na Cozumel

Akční lety na Cozumel jsou skvělou cestou za zážitky i poznáváním. Mexiko je ideálním cílem cestovatelů, kteří chtějí odpočívat, užít si koupání v moři, ale také vidět zajímavá místa, památky i další přírodní krásy ostrova. Jednou z dominant ostrova je přírodní rezervace a vodní park Xel-há. Toto místo je synonymem pro pravý ráj na zemi. Hlavní město San Miguel nabízí mimo jiné místní noční život, tanec a zábavu. Nezbytnou součástí poznávání Mexika je také ochutnávka místní kuchyně a tradičních pokrmů. K největším a nejnavštěvovanějším letoviskům patří Franceska, Tulum, Palancar či Tormentos atd. Nenechte si ujít levné letenky na Cozumel, ostrov plný překvapení a zážitků.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Cozumel:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MEX PESOS

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států mexických
V Jirchářích 151/10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
283 061 530, 283 061 540

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy