Levné letenky Curacao

Rezervace letenky

 • Exotika! Letenky na CURACAO

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Curacao:


Levné letenky Curacao

Levné letenky Curacao vás zavedou na ostrov, který patří k nejatraktivnějším destinacím Karibiku. Když se řekne Curacao, mnozí si vybaví známý drink, který má charakteristickou modrou barvu. Právě podle tohoto karibského ostrova dostal tento drink své jméno. Díky rezervaci akční letenky Curacao poletíte do perly Karibiku, na ostrov Curacao, který je oázou klidu, vášně a nádherné přírody. Curacao je součástí souostroví Malé Antily a najdete jej v blízkosti pobřeží Venezuely (asi 60 km). Hlavním městem ostrova Curacao je Willemstad.

Rezervace letenek Curacao

Prostřednictvím rezervace levné letenky na Curacao máte možnost letět na ostrov Curacao, jehož rozloha činí 444 km2. Přestože úředním jazykem je nizozemština, domluvíte se bez problémů anglicky nebo španělsky. Oficiálním platidlem je antilský gulden, ale je možno platit také americkým dolarem. Curacao je ostrov, kde teploty neklesnou pod 27°C. Akční letenky na Curacao jsou využívány turisty, jež se nechali zlákat dominantou ostrova Curacao, kterou představují nádherné bílé písčité pláže, které se propadají do hlubin azurového moře. Pláže jsou lemovány krásnými zelenými palmami. Při procházce pláží zpozorujete mořské hvězdice, ježky a další mořské tvory.

Levné lety Curacao

Levné lety Curacao jsou určeny pro milovníci vodních sportů a aktivit, protože ostrov Curacao je rájem pro surfování, jízdu na vodních lyžích, rybolov, paragliding, jachting, potápění a další sporty. Zvláštní postavení na ostrově má golf. Golf patří neodmyslitelně k ostrovu Curacao. V průběhu letního období zde probíhá také festival salsy s názvem Salsatour. Toužíte-li poznat tento žhavý a temperamentní tanec, pak si objednejte akční letenky Curacao a máte možnost se festivalu zúčastnit. Festival trvá celý týden a nabízí skvělou zábavu v rytmu divoké salsy.

Curacao - letenky online

Online levné letenky na Curacao jsou k dispozici milovníkům alkoholu a ochutnávání exotických drinků. Dosyta si užijete již zmíněný likér curacao, který má charakteristickou modrou barvu. Likér se vyrábí ze sušených slupek ovoce zvaného laraha, které je velmi podobné pomerančům. Modrá barva je likéru dodána uměle, což možná konzumenty zklame. Ze známých pláží jmenujme Playa Forti a Porto Mari. Ostrov Curacao nabízí možno nádherných romantických procházek po plážích, kde potkáte kaktusy, mušle a další „dary moře“. Podmořský svět reprezentuje úchvatná fauna a flora, kdy si zaplavete mezi želvami, delfíny nebo rejnoky.

Akční letenky Curacao

Akční letenky na Curacao vám umožní splnit si své sny o krásné dovolené. Také hlavní město nabízí několik zajímavostí, které stojí za vidění.  Originální zážitek nabízí návštěva pštrosí farmy. Nejeden turista také ochutnává typické místní speciality, kterých není málo, a jsou opravdu skvělé. Noční život poznejte v prostředí barů, diskoték a klubů. Curacao je skvělá volba, neboť zde nehrozí žádná zdravotní rizika, a také se nemusíte bát žádných exotických jedovatých hadů, pavouků a dalšího hmyzu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Curacao:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:ANTILLE GUILDER
Průměrná teplota:27°C
Země: Nizozemske Antily
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy