Levné letenky Curacao

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Curacao

  Levné letenky Praha (PRG) - Curacao (CUR) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do prosince 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

  Cena akční letenky od:

  15 567 Kč 607 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Amsterdamu.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 10 kg (55 x 35 x 25 cm), odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku leteckého dopravce.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Curacao:

 • 11.01.2019 | Levné letenky Praha - Curacao - 15 567 Kč/607 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Curacao (CUR) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do prosince 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 03.10.2018 | TIP! Letenky na Curacao - 10 762 Kč/399 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Curacao (CUR) a zpět rezervujte online do 8. října 2018 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2018 do února 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 22.08.2018 | TIP! Letenky na Curacao - 12 779 Kč/473 EUR

  Levné letenky Drážďany (DRS) - Curacao (CUR) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2018 do června 2019 (mimo Vánoc a Silvestra). Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 06.09.2017 | Levné letenky na Curacao - 15 692 Kč/560 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Curacao (CUR) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v cestovním období od listopadu 2017 do června 2018. Lety provozují nizozemské aerolinie KLM.

 • 03.01.2017 | Akční letenky Curacao - 11 255 Kč/402 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Curacao (CUR) rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Cesty lze plánovat v cestovním období od února do června 2017. Lety provozuje letecká společnost Arkefly.

 • 24.08.2016 | Akční letenky Curacao - 11 185 Kč/399 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Curacao (CUR) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít pro cesty od listopadu 2016 do března 2017. Lety provozuje letecká společnost Arkefly.

 • 30.05.2016 | Přímé lety na Curacao - 11 194 Kč/400 EUR

  Využijte super cenu letenek společnosti Arkefly na karibský ostrov Curacao. Levné letenky Amsterdam (AMS) - Curacao (CUR) a zpět lze rezervovat do 10. června 2016 nebo do vyprodání. Odlety jsou možné od 1. června do 11. prosince 2016. Přímé lety. Maximální délka pobytu je 1 měsíc.

 • 05.04.2016 | Levné letenky na Curacao - 13 337 Kč/476 EUR

  Na exotický ostrov Curacao ležící v tropické oblasti Karibiku můžete letět s aerolinkami KLM. Levné letenky Norimberk (NUE) - Curacao (CUR) a zpět lze rezervovat do 12. dubna 2016. Odlety jsou možné do 7. července a od 1. září do 15. prosince 2016. Maximální délka pobytu je 1 měsíc.

 • 26.10.2015 | Přímé lety na Curacao od 13.072 Kč / 467 Euro - 13 072 Kč

  Karibik je pověstný svými malebnými ostrovy, které vypadají vskutku jako z pohádky. Podobají se jako vejce vejci a mají společného jmenovatele - bílé pláže vystlané jemným pískem, tyrkysové moře, zelené laguny, palmy, blankytně modré nebe...Jedním z takových ostrovů je mimo jiné Curacao, který je ovoněn exotickou atmosférou. Naše nabídka zve k poznávání malebného ostrova, který je určen spíše pro náročnější turisty

 • 05.06.2015 | Curacao - Karibik od 14.287 Kč / 510 Euro - 14 287 Kč

  Ostrov Curacao patří do skupiny méně navštěvovaných ostrovů v Karibiku. Podle svého názvu připomíná známý drink s charakteristickou modrou barvou. Své jméno dostal tento ostrov skutečně podle něj, neboť je symbolem ostrova. Kromě klasického obrazu pohádkově bílých pláží, tyrkysových vod karibského moře i vodních aktivit zažijete také další nevšední chvíle, např. návštěva pštrosí farmy či místního festivalu nesoucí se v duchu divoké salsy atd. Curacao patří k méně navštěvovaným, tudíž zdejší příroda není zničena masovým turismem. Naše nabídka je tedy určena mimo jiné pro ty, kteří hledají spíše klid i soukromí v tomto tropickém ráji.


Levné letenky Curacao

Levné letenky Curacao vás zavedou na ostrov, který patří k nejatraktivnějším destinacím Karibiku. Když se řekne Curacao, mnozí si vybaví známý drink, který má charakteristickou modrou barvu. Právě podle tohoto karibského ostrova dostal tento drink své jméno. Díky rezervaci akční letenky Curacao poletíte do perly Karibiku, na ostrov Curacao, který je oázou klidu, vášně a nádherné přírody. Curacao je součástí souostroví Malé Antily a najdete jej v blízkosti pobřeží Venezuely (asi 60 km). Hlavním městem ostrova Curacao je Willemstad.

Rezervace letenek Curacao

Prostřednictvím rezervace levné letenky na Curacao máte možnost letět na ostrov Curacao, jehož rozloha činí 444 km2. Přestože úředním jazykem je nizozemština, domluvíte se bez problémů anglicky nebo španělsky. Oficiálním platidlem je antilský gulden, ale je možno platit také americkým dolarem. Curacao je ostrov, kde teploty neklesnou pod 27°C. Akční letenky na Curacao jsou využívány turisty, jež se nechali zlákat dominantou ostrova Curacao, kterou představují nádherné bílé písčité pláže, které se propadají do hlubin azurového moře. Pláže jsou lemovány krásnými zelenými palmami. Při procházce pláží zpozorujete mořské hvězdice, ježky a další mořské tvory.

Levné lety Curacao

Levné lety Curacao jsou určeny pro milovníci vodních sportů a aktivit, protože ostrov Curacao je rájem pro surfování, jízdu na vodních lyžích, rybolov, paragliding, jachting, potápění a další sporty. Zvláštní postavení na ostrově má golf. Golf patří neodmyslitelně k ostrovu Curacao. V průběhu letního období zde probíhá také festival salsy s názvem Salsatour. Toužíte-li poznat tento žhavý a temperamentní tanec, pak si objednejte akční letenky Curacao a máte možnost se festivalu zúčastnit. Festival trvá celý týden a nabízí skvělou zábavu v rytmu divoké salsy.

Curacao - letenky online

Online levné letenky na Curacao jsou k dispozici milovníkům alkoholu a ochutnávání exotických drinků. Dosyta si užijete již zmíněný likér curacao, který má charakteristickou modrou barvu. Likér se vyrábí ze sušených slupek ovoce zvaného laraha, které je velmi podobné pomerančům. Modrá barva je likéru dodána uměle, což možná konzumenty zklame. Ze známých pláží jmenujme Playa Forti a Porto Mari. Ostrov Curacao nabízí možno nádherných romantických procházek po plážích, kde potkáte kaktusy, mušle a další „dary moře“. Podmořský svět reprezentuje úchvatná fauna a flora, kdy si zaplavete mezi želvami, delfíny nebo rejnoky.

Akční letenky Curacao

Akční letenky na Curacao vám umožní splnit si své sny o krásné dovolené. Také hlavní město nabízí několik zajímavostí, které stojí za vidění.  Originální zážitek nabízí návštěva pštrosí farmy. Nejeden turista také ochutnává typické místní speciality, kterých není málo, a jsou opravdu skvělé. Noční život poznejte v prostředí barů, diskoték a klubů. Curacao je skvělá volba, neboť zde nehrozí žádná zdravotní rizika, a také se nemusíte bát žádných exotických jedovatých hadů, pavouků a dalšího hmyzu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Curacao:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:ANTILLE GUILDER
Průměrná teplota:27°C
Země: Nizozemske Antily
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy