Levné letenky Dakar

Rezervace letenky

 • Levné letenky Dakar - Senegal

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Dakar:


Rezervace letenek Dakar

Město Dakar má každý spojen se slavnou a proslulou Rallye Paris Dakar. Právě kvůli slavné rallye využívá mnoho turistů levné letenky Dakar. Málokdo pak už ví, že Dakar je hlavní a největší město západoafrického státu Senegal. Dakar najdete na západním pobřeží černého kontinentu, přesněji na zeleném mysu. Jeho břehy omývají vody Atlantského oceánu. Dakar je nejzápadnějším městem celé Afriky a vzhledem ke své strategické poloze plní funkci významného přístavu a centra obchodu. Jeho celková rozloha činí 82 kilometrů čtverečních. Pakliže vás láká cestovat na západ Afriky, pak neváhejte a rezervujte si akční letenky Dakar.

Levné letenky Dakar

Prostřednictvím levné letenky do Dakaru přiletíte na mezinárodní letiště vzdálené asi patnáct kilometrů od Dakaru. Dakar je velké multikulturní a kosmopolitní město a každý návštěvník Dakaru zamíří do samotného srdce města, kde se soustřeďuje veškerý městský ruch a kde také najdete ty největší zajímavosti Dakaru. Z nejvyhledávanějších dominant města vzbuzuje největší zájem obrovské mohutné bronzové sousoší nazvané Monument znovuzrození Afriky. Tato pozoruhodná stavba měří téměř padesát metrů a je vskutku nepřehlédnutelná. Tato stavba byla dostavěna v roce 2010 jako památka k 50. výročí nezávislosti Senegalu.

Akční lety Dakar

Pokud máte v plánu navštívit západní část afrického kontinentu, pak je pro vás připravena nabídka akční lety do Dakaru. Že je Dakar moderní velkoměsto se přesvědčíte hned po prvních okamžicích, které ve městě strávíte. Z historie města jsou důležitá základní fakta o kolonizaci Dakaru. Dakar, stejně jako celá země byla v područí Francouzů až do roku 1960, kdy byla vyhlášena nezávislost země. Z Evropanů jako první Senegal objevili v 15. století Portugalci. Boj o Senegal pak Portugalci sváděli s Nizozemci, Brity a Francouzi, kdy Francie z tohoto boje vyšla vítězně. Pokud chcete vědět více o historii i současnosti města, pak jsou vám k dispozici levné letenky Dakar.

Akční letenky Dakar

Jedna z výhod cesty do západní oblasti Afriky je téměř nulový časový posun, krásné, panenské písčité pláže, modré moře a věčné slunce. Objednejte si akční letenky Dakar k poznání senegalské metropole Dakar, kde žije podle posledních údajů více než jeden milion obyvatel. V celé metropolitní oblasti pak více než dva miliony lidí. Velká většina obyvatel jsou muslimové. Úředním jazykem je francouzština, ale místní hovoří místními jazyky, např. wolof a manding. I přesto, že je Senegal muslimskou zemí, k turistům jsou místní velmi milí a vstřícní. S rezervací levné letenky do Dakaru poznáte blíže místních obyvatele, jejich kulturu, životní filozofii, tradice a zvyky.

Z pozoruhodností Dakaru stojí za vidění Velká mešita pocházející z roku 1964, dále dakarská katedrála, ostrov Gorée, který byl dříve centrem obchodu s otroky. Toto místo je zapsáno na seznam UNESCO. Milovníci umění pak jistě nevynechají muzeum afrického umění IFAN. Akční letenky do Dakaru jsou možností, jak se seznámit se zajímavým a pestrým africkým městem Dakar, ze kterého si odnesete ty nejlepší vzpomínky a zážitky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Dakar:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CFA FRANC
Země: Senegal
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Senegalské republiky
Dessauer Strasse 28/29, 10963 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-856 21 90

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Maroku
4,5 km, Avenue Mohammed VI, 10, Zankat Ait Melloul, Villa Merzaa,, 10000 Rabat, B.P. 410

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00212/537755420-21


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy