Levné letenky Dar-es-Salaam

Rezervace letenky

 • Letenky na safari do TANZANIE

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Dar-es-Salaam:


Levné letenky Dar es Salaam

S objednávkou levné letenky Dar es Salaam překročíte práh afrického města Dar es Salaam, které najdete ve střední části černého kontinentu, ve státě Tanzanie. Dar es Salaam má své místo na východním pobřeží Tanzanie a jeho břehy omývají vody Indického oceánu. V Dar es Salaamu žijí necelé tři miliony obyvatel. Celková rozloha města činí 1.590 kilometrů čtverečních. Akční letenky Dar es Salaam vás zavedou do města Dar es Salaam, které v letech 1974 až 1992 neslo status hlavního města Tanzanie. Dar es Salaam je také velmi důležitým přístavem celé Tanzanie.

Levné lety dar es Salaam

Objednejte si levné lety do Dar es Salaamu a poznejte něco málo z historie města. Dar es Salaam se původně jmenovalo Mzizima. Od roku 1859 bylo město pod německým vlivem. V této době bylo město významným obchodním centrem Německé východní Afriky. Po porážce Němců v první světové válce pak území dnešního města ovládli Britové. V té době se Dar es Salaam stalo administrativním centrem koloniální Tanzanie. V současné době je Dar es Salaam hospodářským a kulturním střediskem Tanzanie. Prostřednictvím akční letenky do Dar es Salaamu můžete cestovat dále do exotického Zanzibaru a jiných destinací.

Rezervace letenek Dar es salaam

I přesto, že Dar es Salaam předalo své pomyslné žezlo do vnitrozemí, kde se nachází nynější metropole Dodoma, významné vládní úřady zůstaly právě v Der es Salaamu. Dar es Salaam je nejlidnatějším městem Tanzanie. Pokud si rezervujete levné letenky Dar es Salaam, pak přiletíte na mezinárodní letiště Julius Nyerere International Airport, které je od města vzdálené asi deset kilometrů. Dar es Salaam nepatří mezi turisticky vytížené metropole. Většina turistů cestujících do Tanzanie jej spíše využívá jako výchozí bod do lůna krásné přírody, za kterou se vydejte do národních parků a rezervací.

Akční letenky Dar es Salaam

Možná vás překvapí, co všechno nabízí právě město Dar es Salaam, které není příliš turisticky vyhledávané. Výhodná nabídka akční letenky Dar es Salaam však znamená cestu za exotikou, krásnou přírodou a také řadou zajímavostí. Při procházce městem máte možnost navštívit Národní muzeum, kde jsou vystaveny cenné sbírky a exponáty mapující historii i současnost Tanzanie. Levné letenky do Dar es Salaamu vám umožní poznat také další monumenty, jako např. hodinovou věž, Askari monument, katedrálu sv. Josefa či botanickou zahradu.

Akční lety Dar es Salaam

Využijte akční lety do Dar es Salaamu a užijte si centrum města, kde je množství koloniálních památek, vládních budov, restaurací, obchodů, barů s africkou hudbou a specialitami. Na okraji města jsou k dispozici krásné pláže s azurovým mořem, které lákají k vodním sportům. Blízkosti města je pak mořská rezervace Bongoyo Island, skvělé místo k relaxaci a zábavě.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Dar-es-Salaam:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:TANZANA SHILLNG
Země: Tanzánie
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Tanzanské sjednocené republiky
Eschenallee 11, 14050 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-303 08 00

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy