Levné letenky Darwin

Rezervace letenky

 • Austrálie - Darwin od 18.338 Kč

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Darwin:


Rezervace letenek Darwin

Prostřednictvím rezervace levné letenky Darwin přiletíte na mezinárodní letiště Darwin International Airport nacházející se asi sedm kilometrů od centra Darwinu. Pokud nevíte, kam zařadit město Darwin, pak vězte, že je to největší město Severní Austrálie. Darwin leží při březích Timorského moře. Darwin plní funkci velmi důležitého přístavu. Pro zajímavost uveďme, že Darwin dělí od Prahy 12.976 kilometrů. Celková rozloha Darwinu činí 112 kilometrů čtverečních. V Darwinu žije asi 125 tisíc obyvatel. Darwin je nejlidnatějším městem tohoto teritoria. Akční letenky Darwin představují cestu za dobrodružstvím a nevšedními zážitky, neboť svým návštěvníkům nabízí mnoho zajímavých míst a vyžití.

Díky rezervaci levné letenky do Darwinu navštívíte australský kontinent, na jehož severním pobřeží leží moderní a velmi živé město Darwin. Historie Darwinu není příliš pestrá. Darwin byl založen v roce 1869 pod jménem Palmerston. Na dnešní název Darwin bylo město přejmenováno v roce 1911 a to podle slavného přírodovědce Charlese Darwina. V průběhu druhé světové války Darwin odolával bombardování Japonců. V roce 1974 postihla Darwin přírodní katastrofa v podobě cyklonu Tracy. Využijte akční letenky do Darwinu a poznejte město i jeho neméně atraktivní okolí.

Darwin - letenky online

Pokud vás láká poznávání Austrálie jako takové, pak jsou vám určeny online levné letenky Darwin. V centru Darwinu se nabízí příjemná procházka po ulici Esplanade, kde se nachází pozoruhodné stavby jako Government House, který je postaven v koloniálním stylu nebo také Old Admirality House. Darwin nabízí svým návštěvníkům mnoho kulturních a sportovních akcí. Pokud patříte mezi milovníky těchto událostí, pak si rezervujte online akční letenky Darwin. Jednou z domén Darwinu jsou totiž festivaly. Jedním z festivalů, který stojí za to navštívit je Darwin Festival, kde se představují umělecké soubory. Z dalších zajímavých akcí jsou hojně navštěvovány indický a čínský festival. V Darwinu také najdete mnoho muzeí a divadel.

Levné lety Darwin

Jedním z důvodů proč si koupit levné lety do Darwinu je bezesporu také krásná příroda. Darwin se pyšní několika krásnými a vyhledávanými plážemi. Z těch nejvyhledávanějších pláží jmenujme Casuarina Beach či Mindil Beach. Pláže nabízejí ideální podmínky pro provozování plážových a vodních sportů. Velmi oblíbenou činností turistů i místních je také rybaření. Pláže jsou pokryty zlatavým jemným pískem. Pláže pak zdobí svěží zeleň. O Darwinu se také říká, že je vstupní branou do dalších asijských destinací. Samotné okolí Darwinu tvoří Národní parky a chráněné přírodní rezervace, které jsou domovem pro rozmanitou faunu a floru. Jedním z klenotů těchto parků je Národní park Kakadu. Zde jsou k vidění krokodýli, mnoho druhů plazů nebo typičtí obyvatelé Austrálie – klokani.

Akční letenky darwin

Z ostatních parků nevynechejte Howard Springs Nature Park, který tvoří z části deštný prales. Akční letenky do Darwinu jsou výletem do překrásné zoologické zahrady, ale také do moderního a rušného velkoměsta, které s rozhodně zaslouží zájem turistů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Darwin:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:AUSTRALIAN DLR
Země: Austrálie
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

Konzulát Australského společenství
Klimentská 10, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
221 729 260, 221 729 270, 221 729 271

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Austrálii
8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0061/2/62901386


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy