Levné letenky Denpasar

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na BALI

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Denpasar:


Rezervace letenek Denpasar

Prostřednictvím rezervace levné letenky Denpasar přiletíte na mezinárodní letiště Nqurah Rai International Airport, odkud je pak jen kousek do města Denpasar. Pokud tápete a nevíte, kde hledat město Denpasar, pak se zaměřte na asijský kontinent, kde rozprostírá Indonésie a jeho hlavní město Denpasar. Denpasar najdete na ostrově Bali, jednom z nejkrásnějších a nejkouzelnějších ostrovů na světě. Jelikož o tomto ostrově se říká, že je perlou Indonésie, je nabíledni, že i Denpasar nebude pozadu. Akční letenky Denpasar vás zavedou na indonéský ostrov Bali, kde se v jeho jižní části nachází město Denpasar. V Denpasaru žije přibližně 800 tisíc obyvatel.  S okolními aglomeracemi se počet obyvatel zvýší asi na dva miliony.

Díky rezervaci levné letenky do Denpasaru stanete na kouzelném místě, které má jméno Denpasar. V Denpasaru najdete vše, co má správná metropole mít. Jakmile překročíte práh města, stanete se součástí všudypřítomného chaosu, který každého pohltí. Místní obyvatelé se mísí s turisty a společně s atrakcemi a zajímavostmi města tvoří naprosto jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru města. Akční letenky do Denpasaru jsou zárukou originálních zážitků a příjemně strávených chvil. Denpasar je magickým místem, které si určitě zamilujete. Všichni turisté, kteří již měli možnost letět na Bali a navštívit Denpasar, hovoří o tomto místě jen v superlativech. Turistické atrakce, milí a příjemní lidé, krásná příroda, to je Denpasar.

Denpasar - letenky online

Objednejte si online levné letenky Denpasar a přesvědčíte se o pravdivosti teze, že Bali je „ostrov Bohů“. Jedno z kouzelných měst ostrova je právě Denpasar. Protože ostrov Bali je turisticky velmi oblíbený ostrov, také Denpasar je plný turistů. I když má Denpasar řadu zajímavostí, přece jen nejvíce turisty přitahují překrásné pláže vystlané bílým pískem a azurově čisté modré moře. Z nejznámějších pláží v okolí města jmenujme například pláž Kuta, která je jako stvořená pro surfaře, dále Legian, Canggu a Sanur. Pokud využijete akční letenky Denpasar, ihned po příletu do Denpasaru je potřeba přeorientovat se v čase o sedm hodin napřed.

Levné letenky Denpasar

Nenechte si ujít levné letenky do Denpasaru a vydejte se do samotného centra města. Tomu dominují velká obchodní a nákupní centra, restaurace, kavárny, nejrůznější významné budovy a hlavně také nejrůznější tržiště. Denpasar je jako stvořený pro nákupy nejrůznějšího zboží, např. šperků, textilního zboží, kůže, koření, ryb, exotického ovoce, zeleniny a dalších věcí. Hlavní tepnou centra města je náměstí Puputan. Na tomto náměstí uvidíte stejnojmennou sochu pocházející z roku 1906, která symbolizuje invazi Holanďanů do tehdejšího Královského paláce, kde povraždili asi dva tisíce příslušníků královského dvora. Nevynechejte ani Balijské muzeum a chrám Pura Jagatnatha.

Akční lety Denpasar

Akční lety do Denpasaru je možné využít kdykoliv během roku, neboť je zde příjemné a slunečné počasí téměř po celý rok. Období sucha začíná v průběhu dubna a končí v září. Nejvíce srážek pak spadne v prosinci a lednu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Denpasar:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:INDO RUPIAH
Země: Indonésie
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Indonéské republiky
Nad Buďánkami II/7, 150 21 Praha 5

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 214 388, 389, 390

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Indonésii
Jalan Gereja Theresia No. 20, Menteng, 10350 Jakarta Pusat P.O.Box 1319

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
006221/3904075-7


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy