Levné letenky Denpasar

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Bali

  Cena akční letenky od: 14 408 Kč 534 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Denpasar (DPS) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo ukončení akce. Odlety jsou možné
  v období od března do října 2018. Lety provozuje letecká společnost EVA Airways.

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Taipei.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 7 kg a jednoho odbaveného zavazadla do 30 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervace letenek Denpasar

Prostřednictvím rezervace levné letenky Denpasar přiletíte na mezinárodní letiště Nqurah Rai International Airport, odkud je pak jen kousek do města Denpasar. Pokud tápete a nevíte, kde hledat město Denpasar, pak se zaměřte na asijský kontinent, kde rozprostírá Indonésie a jeho hlavní město Denpasar. Denpasar najdete na ostrově Bali, jednom z nejkrásnějších a nejkouzelnějších ostrovů na světě. Jelikož o tomto ostrově se říká, že je perlou Indonésie, je nabíledni, že i Denpasar nebude pozadu. Akční letenky Denpasar vás zavedou na indonéský ostrov Bali, kde se v jeho jižní části nachází město Denpasar. V Denpasaru žije přibližně 800 tisíc obyvatel.  S okolními aglomeracemi se počet obyvatel zvýší asi na dva miliony.

Díky rezervaci levné letenky do Denpasaru stanete na kouzelném místě, které má jméno Denpasar. V Denpasaru najdete vše, co má správná metropole mít. Jakmile překročíte práh města, stanete se součástí všudypřítomného chaosu, který každého pohltí. Místní obyvatelé se mísí s turisty a společně s atrakcemi a zajímavostmi města tvoří naprosto jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru města. Akční letenky do Denpasaru jsou zárukou originálních zážitků a příjemně strávených chvil. Denpasar je magickým místem, které si určitě zamilujete. Všichni turisté, kteří již měli možnost letět na Bali a navštívit Denpasar, hovoří o tomto místě jen v superlativech. Turistické atrakce, milí a příjemní lidé, krásná příroda, to je Denpasar.

Denpasar - letenky online

Objednejte si online levné letenky Denpasar a přesvědčíte se o pravdivosti teze, že Bali je „ostrov Bohů“. Jedno z kouzelných měst ostrova je právě Denpasar. Protože ostrov Bali je turisticky velmi oblíbený ostrov, také Denpasar je plný turistů. I když má Denpasar řadu zajímavostí, přece jen nejvíce turisty přitahují překrásné pláže vystlané bílým pískem a azurově čisté modré moře. Z nejznámějších pláží v okolí města jmenujme například pláž Kuta, která je jako stvořená pro surfaře, dále Legian, Canggu a Sanur. Pokud využijete akční letenky Denpasar, ihned po příletu do Denpasaru je potřeba přeorientovat se v čase o sedm hodin napřed.

Levné letenky Denpasar

Nenechte si ujít levné letenky do Denpasaru a vydejte se do samotného centra města. Tomu dominují velká obchodní a nákupní centra, restaurace, kavárny, nejrůznější významné budovy a hlavně také nejrůznější tržiště. Denpasar je jako stvořený pro nákupy nejrůznějšího zboží, např. šperků, textilního zboží, kůže, koření, ryb, exotického ovoce, zeleniny a dalších věcí. Hlavní tepnou centra města je náměstí Puputan. Na tomto náměstí uvidíte stejnojmennou sochu pocházející z roku 1906, která symbolizuje invazi Holanďanů do tehdejšího Královského paláce, kde povraždili asi dva tisíce příslušníků královského dvora. Nevynechejte ani Balijské muzeum a chrám Pura Jagatnatha.

Akční lety Denpasar

Akční lety do Denpasaru je možné využít kdykoliv během roku, neboť je zde příjemné a slunečné počasí téměř po celý rok. Období sucha začíná v průběhu dubna a končí v září. Nejvíce srážek pak spadne v prosinci a lednu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Denpasar:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:INDO RUPIAH
Země: Indonésie
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Indonéské republiky
Nad Buďánkami II/7, 150 21 Praha 5

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 214 388, 389, 390

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Indonésii
Jalan Gereja Theresia No. 20, Menteng, 10350 Jakarta Pusat P.O.Box 1319

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
006221/3904075-7


Historie levných letenek pro Denpasar:

 • 20.11.2017 | Levné letenky Praha - Bali - 14 408 Kč/534 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Denpasar (DPS) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo ukončení akce. Odlety jsou možné v období od března do října 2018. Lety provozuje letecká společnost EVA Airways.

 • 20.10.2017 | Levné letenky Praha - Bali - 13 215 Kč/489 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Denpasar (DPS) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo ukončení akce. Odlety jsou možné v období listopadu a prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines.

 • 01.09.2017 | Levné letenky Praha - Bali - 15 156 Kč/541 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Denpasar (DPS) a zpět rezervujte online do 21. září 2017 nebo do ukončení akce. Odlety jsou možné až do 30. června 2018. Lety provozuje nizozemská letecká společnost KLM.

 • 25.04.2017 | Akční letenky na Bali - 13 946 Kč/498 EUR

  Levné letenky Brusel (BRU) - Denpasar (DPS) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května do října 2017 mimo letních prázdnin. Lety provozuje letecká společnost Qatar Airways.

 • 25.11.2016 | TOP letenky Praha - Bali - 10 137 Kč/362 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Denpasar (DPS) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Letenky jsou dostupné pouze na termín 13. - 24. prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines.

 • 15.06.2016 | Levné letenky na Bali - 11 101 Kč/396 EUR

  Využijte poslední volné termíny letecké společnosti China Eastern Airlines k cestě na indonéský ostrov Bali. Levné letenky Amsterdam (AMS) - Denpasar (DPS) a zpět rezervujte online do vyprodání. K dispozici jsou poslední volná místa na listopad a prosinec 2016. Přestup v Šanghaji.

 • 05.05.2016 | Akční letenky na Bali - 11 236 Kč/401 EUR

  Vydejte se na exotický ostrov Bali s leteckou společností China Eastern Airlines. Levné letenky Řím (ROM) - Denpasar (DPS) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Cestovní období od května do prosince 2016.  Přestup v Šanghaji.

 • 08.04.2016 | Letenky Praha - Bali - 12 637 Kč/451 EUR

  V nabídce letecké společnosti China Eastern Airlines najdete zvýhodněné lety na Bali. Levné letenky Praha (PRG) - Denpasar (DPS) a zpět lze využít v letním období. Konkrétní termíny na dotaz. Prodej letenek do vyprodání nebo aktualizace. Přestup v Šanghaji.

 • 29.02.2016 | Akční letenky na Bali - 11 800 Kč/421 EUR

  Bali, jeden z nejkrásnějších indonéských ostrovů lze navštívit s tarifem letecké společnosti China Eastern Airlines. Levné letenky Frankfurt (FRA) - Denpasar (DPS) a zpět lze rezervovat do 31. března 2016. Odlety jsou možné do 30. června 2016. Přestup v Šanghaji. Maximální délka pobytu 1 měsíc.

 • 04.02.2016 | Levné letenky na Bali - 12 408 Kč/443 EUR

  Právě nyní můžete rezervovat zpáteční letenky do atraktivní oblasti jihovýchodní Asie. Levné letenky Paříž (PAR) - Denpasar (DPS) v termínu 9. - 31. května 2016 lze nyní rezervovat za zajímavou cenu 12.408 Kč. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines. Prodej letenek do 26. března 2016 nebo do vyprodání. Výhodou jsou dvě zavazadla v ceně letenky, každé o maximální hmotnosti 23 kg.

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy