Levné letenky Denver

Rezervace letenky

 • Letenky Praha - Denver za AKČNÍ cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Denver:


Levné lety Denver

Nechte se pozvat prostřednictvím levné lety Denver do Spojených států amerických, kde se nachází město Denver. Denver je hlavním a největším městem amerického státu Colorado. Denver leží na úpatí Skalistých hor (Rocky Mountains) v místech, kde se stékají řeky Cherry Creek a South Platte River. Jelikož Denver leží v nadmořské výšce přesně jednu míli nad hladinou moře, přezdívá se mu „Mile-High City“, což můžeme přeložit jako „město v mílové výšce“. Celková rozloha Denveru činí 401 km2 a je domovem pro více než 600 tisíc obyvatel. Využijte akční letenky Denver k návštěvě tohoto amerického města, které si bezpochyby zaslouží zájem turistů.

Rezervace letenek Denver

Díky rezervaci levné letenky do Denveru přiletíte do amerického státu Colorado, jehož metropole Denver nabízí turistům několik zajímavostí. Denver je klidné město s přátelskou atmosférou. Při procházce městem na vás dýchne duch Divokého západu. Když budete procházet ulicí Larimer Street uvidíte krásné zachovalé domy z viktoriánských dob, podloubí se zachovanými lucernami, které připomínají dávné doby zašlé slávy Divokého západu. Touto ulicí dojdete na náměstí Larimer Square, které bylo nebezpečné centrem kovbojů prohánějících se na koních. Vraťte se zpět do minulosti a objednejte si akční letenky do Denveru.

Denver - letenky online

S rezervací online levné letenky Denver máte příležitost letět do města Denver a poznat některá fakta z jeho historie. Důležitou skutečností v minulosti Denveru je objev zlata. V roce 1858 se tak stalo v řece Cherry Creek. Přibližně v polovině 19. století byla na základě tohoto objevu založena osada zlatokopů jménem Denver. Z původní zlatokopecké osady vzniklo město, které je dnes moderní metropolí se vším, co k ní patří. V současné době je Denver hlavním hospodářským, politickým, kulturním, společenským a administrativním centrem Colorada a celé západní části Spojených států amerických. Nenechte si ujít nabídku akční letenky Denver a jeho atmosféru a krásu si můžete vychutnat i vy.

Levné letenky Denver

Co všechno můžete v Denveru vidět? Levné letenky do Denveru využijte k návštěvě centra města, kam zamíří většina turistů. Především si nenechte ujít pohled na budovu Kapitolu (State Capitol Building), jejíž chloubou je kupole pokrytá 24 karátovým zlatem. Podle pramenů má připomínat období tzv. zlaté horečky. Akční letenky do Denveru vám umožní poznávat další atraktivity města, např. muzeum vědy a přírody Denver Museum of Nature & Science. Toto muzeum fungovalo jako první planetárium na světě. V mincovně U. S. Mint se pak seznámíte s ražbou mincí a zpracováním zlata. Odpočinek, klid a relaxaci najdete v některém z množství městských parků. Největším z nich je City park.

Denver je nevyčerpatelná studnice zajímavých míst a nevšedních zážitků. Hlavní třídy s množstvím luxusních obchodů, významné budovy i místa jsou jen pouhým článkem města. Pro zajímavost uveďme, že o místním historickém hotelu Brown Palace se vyjádřil slavný Elvis Presley jako o „nejlepším hotelu na světě“.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Denver:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy