Levné letenky Detroit

Rezervace letenky

 • Levné letenky Detroit - USA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Detroit:

 • 09.10.2017 | Levné letenky Detroit - USA - 10 047 Kč/372 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Detroit (DTW) a zpět rezervujte online do 15. října 2017 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období do 15. března 2018. Lety provozuje letecká společnost Royal Jordanian.

 • 15.09.2015 | Akce! Letenky do Detroitu od 10.947 Kč / 391 Euro - 10 947 Kč

  Americké město Detroit je největší ve státě Michigan. Je světově proslulé svým motoristickým průmyslem, právě zde se zrodily takové značky, jako je Ford či Chrysler. Plní také významnou funkci dopravní křižovatky. Místní obyvatelé jsou z velké části jen černoši. Centrum Detroitu tvoří typické mrakodrapy, obchodní a finanční centra, ale k vidění je zde i několik památek a zajímavých monumentů. Za návštěvu stojí rozhodně muzeum veteránů aj.


Levné letenky Detroit

Levné letenky Detroit vás zavedou do města Detroit, který je největším městem amerického státu Michigan. Počet obyvatel Detroitu se odhaduje na 911 tisíc, avšak včetně aglomerací je to podstatně více, asi okolo čtyř milionů obyvatel. Akční letenky Detroit vám umožní letět do města, které je známé svou průmyslovou minulostí. Detroit se proslavil hlavně automobilovým průmyslem. Obecně je Detroit považován za automobilovou velmoc. Aby také ne, vždyť zde mají zastoupení hned tři výrobci automobilových značek světové pověsti – Ford, General Motors a Chrysler.

Nabídka letenek Detroit

Nechte se zlákat nabídkou levné letenky do Detroitu a poznejte více toto město, které je mimo automobilový průmysl důležité také tím, že plní funkci důležité dopravní křižovatky. V Detroitu jsou tři mezinárodní hraniční přechody. Obyvatelstvo Detroitu tvoří většinou černoši, kterých zde žije více než osmdesát procent. Běloši tvoří jen zanedbatelnou část obyvatelstva Detroitu. Prostřednictvím akční letenky do Detroitu se seznámíte s městem Detroit, kde za posledních deset let výrazně ubylo obyvatel. Lidé se stěhují z města do okolních částí. Jedna ze zajímavostí je skutečnost, že v roce 1930 tvořili obyvatelstvo Detroitu skoro jen běloši. Detroit postihl tzv. bílý útěk. V podstatě to znamenalo, že čím více černochů přibývalo, tím více bílých z města utíkalo.

Detroit - letenky online

Pokud si koupíte online levné letenky Detroit, poznáte i několik dominant Detroitu. Jedna z nich představuje Downtown. Downtown je známá obchodní a finanční čtvrť Detroitu, kde najdete většinu mrakodrapů, výškových budov a architektonických památek. Během procházky po této čtvrti města máte možnost prohlédnout si místní kostely, divadla nebo krásné parky, kterých je zde opravdu mnoho. Samotné parky pak dotvářejí příjemnou atmosféru města. Parky jsou propojeny promenádou Detroit International Riverfront.

Akční letenky Detroit

Další částí města, která stojí za návštěvu nese název New Center. Nechte se pozvat do této zajímavé části města a objednejte si akční letenky Detroit. Samotný střed této části vznikl už v roce 1920, kdy se zde soustředily obchodní aktivity celého města. Dnes je z New Center vytvořena historická čtvrť, které dominují rezidence a komerční budovy. Rozhodnete-li se letět do Detroitu, pak jsou vám k dispozici levné letenky do Detroitu, kde můžete zavítat do Henry Ford Museum, kde se pokocháte pohledem na sbírku automobilových veteránů. Pro fanoušky motorismu je to skvělý zážitek.

Akční lety Detroit

Téměř „povinnou“ zastávkou pro každého turistu, který si koupí akční lety do Detroitu, je River Walk. Tato krásná promenáda, která vede od Ambassador Bridge až k ostrovu Belle Isle je celkem osm kilometrů dlouhá. Zde se nachází také krásný ostrovní park, který slouží k odpočinku, relaxaci a sportovním aktivitám. Potkáte zde cyklisty, bruslaře a další sportovce, pro něž jsou zde vybudovány stezky. Je zde také botanická zahrada.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Detroit:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy