Levné letenky Doha

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do KATARU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Doha:


Rezervace letenek Doha

Rezervujte si levné letenky Doha a vydejte se na dobrodružnou cestu do Doha, hlavního a zároveň největšího města emirátu Katar. Doha se nachází ve východní části Kataru a její břehy omývají vody perského zálivu. Katarská metropole Doha se vyznačuje čistotou, luxusem a okázalostí. Faktem je, že turistů zde není mnoho. Doha se stává rájem pro náročnější skupinu cestovatelů. Využijte akční letenky Doha a vkročte do metropole, kde poznáte bohaté šejky, zahalené ženy, mrakodrapy a luxusní hotelové komplexy. Doha je hlavním městem jednoho z nejbohatších států na světě díky obrovským nalezištím ropy a zemního plynu. Právě z tohoto nerostného bohatství těží katarská ekonomika.

Levné lety Doha

Levné lety do Doha vám umožní letět do města Doha, ve kterém žije půl druhého milionu obyvatel. Rozloha města Doha činí 132 km2. Většina z celkového počtu obyvatel Kataru žije ve městech. Téměř sto procent obyvatel vyznává islám. Katar sice nepatří k ortodoxním muslimským zemím, avšak určitá pravidla, která se mohou turistům z Evropy zdát přísná, zde platí a musejí se dodržovat. Místní hovoří arabsky, ale také ovládají angličtinu, takže komunikační bariéra zde nehrozí. Platit zde můžete katarským riálem. Časový posun oproti ČR činí + tři hodiny (zimní čas). Nenechte si ujít akční letenky do Doha a zavítejte do krásné země, která vás nadchne a zapříčiní, že se sem opět vrátíte.

Doha - letenky online

Online akční letenky Doha jsou skvělá příležitost, jak více proniknout do životního stylu místních obyvatel, poodhalit jejich životní filozofii, historii města i celé země a také si prohlédnout historické a umělecké monumenty města. Současné Doha je politickým, hospodářským a kulturním centrem celého Kataru. Při návštěvě Doha nevynechejte např. budovu Muzea islámského umění, která je zajímavá jak svým exteriérem, tak tím, co je uvnitř. Architektem budovy tohoto muzea je slavný Leoh Ming Pei. Budova muzea připomíná pyramidu krále Džosera, která stojí v egyptské Sakkáře. Doha prochází obdobím dynamického rozvoje. Levné letenky Doha vás zavedou do města, kde má sídlo známá zpravodajská televize Al Džazíra.

Akční lety Doha

Akční lety do Doha jsou k dispozici fanouškům motorismu i dalších sportů. V Doha totiž najdete také závodní okruh Losail International Circuit, kde se pravidelně konají závody Moto GP. Doha je jako stvořené také pro milovníky golfu. Je zde vybudován golfový areál Doha Golf club, který je zajímavý svými překážkami, např. jezírky, kaktusy atd. Levné letenky do Doha jsou také určeny turistům, kteří si libují v nakupování nebo jen tak rádi procházejí nákupní centra. Tržiště Waqif je tím pravým místem, kde budete ve svém živlu. Promenáda Al-Corniche je zase jako stvořená k romantickým procházkám. Dominantou Doha je také komplex katarské univerzity. Za zmínku stojí také rezidence boháčů tzv. katarská perla.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Doha:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:QATAR RIYAL
Země: Katar
Kontinent: Asie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Státu Katar
Cseppkö u. 27/B, 1025 Budapest

Kontakt na příslušné zastupitelství:
00361-392 10 10

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Kuvajtu
Al-Nuzha, Block 3, Street 34, House 13, Kuvajt

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00965/22575018 - sekretariát VZÚ, 22529018 - spojovatelka, 22529015 - KO/víza


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy