Levné letenky Dublin

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky do IRSKA

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Dublin (DUB) rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace.


  Cestovní období: listopad 2023

  Letecká společnost: Ryanair

  Cena akční letenky od:

  1 580 Kč 64 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Odlet: Praha
 • Mezipřistání (přestup): přímý let
 • Zavazadla: 1 ks příruční 40 x 25 x 20 cm. Odbavené zavazadlo za příplatek.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Dublin:


Levné letenky Dublin

Levné letenky Dublin jsou k dispozici všem turistům, kteří plánují navštívit tzv. „zelený ostrov“ a letět do hlavního města Irska – Dublinu. Dublin je velmi mladistvé město, kde se mísí starobylé památky s moderní architekturou. Prostřednictvím akční letenky Dublin navštívíte jedno z nejzajímavějších měst evropského kontinentu. Chcete-li cestovat na sever, využijte levné letenky do Dublinu a přiletíte do energického města, kde žije přibližně 510 000 obyvatel. Pokud chcete hledat na mapě Dublin, najdete jej u východního pobřeží Irska. Dublin rozděluje řeka Liffey na dvě části, Northside a Southside.

Dublin - letenky online

V Dublinu najdete mnoho monumentů a zajímavostí, které stojí za návštěvu. V případě, že jste milovníky umění, objednávejte online akční letenky do Dublinu a podívejte se do Národního muzea. Národní galerie nabízí svým návštěvníkům kompletní sbírku irského umění, jež je opravdovým zážitkem pro všechny, kteří se zajímají o kulturu a umění. Dále se můžete podívat do muzea spisovatelů (Writers Museum), které nese odkaz literárního umění Irska. Muzeum se nachází na náměstí Parnell Square, v prostorách nádherného sídla, postaveného v gregoriánském stylu. Prostřednictvím online levné letenky Dublin se přenesete do dynamického a živého města, ve kterém najdete patrně turisticky nejvyhledávanější atrakci – Obchodní dům Guinness, kde díky známému pivovaru můžete ochutnat charakteristický irský národní nápoj.

Rezervace letenek Dublin

Díky rezervaci akční letenky Dublin se projdete po Temple Bar – nejrušnější kulturní čtvrti Dublinu. Najdete v ní mnoho divadel, hospůdek, restaurací, barů, hotelů a trhů. Oázou klidu a odpočinku je park sv. Štěpána, kde se ztratíte mezi stromy, křovinami a nádhernými květinami, které lemují zdejší jezero. Jestliže jste příznivci hradů a zámků, je cesta do Dublinu dobrá volba. Levné letenky do Dublinu vás zavedou před zámek Mahalide. Tento zámek se nachází v těsné blízkosti centra města na rozloze 260 akrů. Prohlídkou zámku se dovíte také o zajímavé historii tohoto monumentu. Dále vaše kroky povedou jistě na návštěvu Dublinského hradu. Hrad v Dublinu vyl vystavěn už ve 13. století a pyšní se přepychovým vnitřním vybavením.

Další důkaz toho, že Dublin má co nabídnout všem turistům je sportovní stadion Park Croke, jež je sídlem atletické asociace (GAA). Tento stadion s kapacitou 82 tisíc diváků je dějištěm různých sportovních akcí, fotbalových zápasů atd. Dublin je také golfovou velmocí. V blízkosti centra města se rozkládají rozlehlé lesoparky, kde najdete několik golfových hřišť, která patří k nejlepším v Evropě.

Nabídka letenek Dublin

Tímto výčtem nekončí řada dalších skvělých míst, která nabízí Dublin svým turistům. Dublin je multikulturní město s opojnou atmosférou, která vás uchvátí. Svým návštěvníkům nabízí také nespočet festivalů, které hostí Dublin. Pokud jste nadšencem kultury a hudby, pak je právě pro určena internetová nabídka akční letenky do Dublinu. Dublin pořádá festivaly jídla, hudby a literatury. Dublin je energické město a patří k nejpestřejším v Evropě. Díky nezapomenutelné atmosféře se budete do Dublinu jistě rádi vracet.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Dublin:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Irsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Irska
Tržiště 13, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 530 061-064

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Irsku
57 Northumberland Road, Ballsbridge, Dublin

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00353/(0)1/6681135, 6681343, KO-6681281


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

cestovní výstrahy