Levné letenky Dublin

Rezervace letenky

 • Akční letenky Dublin - Irsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Dublin:

 • 25.05.2018 | Akční letenky Dublin - Irsko - 3 624 Kč/134 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Dublin (DUB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna 2018 do března 2019. Lety provozuje letecká společnost Aer Lingus.

 • 06.11.2017 | Přímé lety Praha - Dublin - 3 116 Kč/115 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Dublin (DUB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif je platný v cestovním období od listopadu 2017 do dubna 2018. Lety provozuje letecká společnost Aer Lingus.

 • 19.06.2017 | Levné letenky Praha - Dublin - 2 205 Kč/79 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Dublin (DUB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Vybírat lze z termínů od června do listopadu 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 30.03.2017 | Akční letenky Praha - Dublin - 2 448 Kč/87 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Dublin (DUB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou volné termíny na říjen 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 21.09.2016 | Akční letenky Praha - Dublin - 2 146 Kč/77 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Dublin (DUB) a zpět lze rezervovat online do vyprodání kapacity či aktualizace. Termíny jsou dostupné pro cesty v únoru 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 21.07.2016 | Levné letenky Praha - Dublin - 2 228 Kč/79 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Dublin (DUB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. K dispozici jsou termíny na říjen a listopad 2016. Lety provozuje irský nízkonákladový dopravce Ryanair.

 • 15.07.2016 | Levné letenky Praha - Dublin - 2 060 Kč/73 EUR

  Využijte možnost přímých letů nízkonákladového dopravce Ryanair z Prahy do irského Dublinu. Levné letenky Praha (PRG) - Dublin (DUB) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace tarifu. Letenky lze využít od září do listopadu 2016. Přímé lety. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti do 10 kg.

 • 09.02.2016 | Levné letenky do Dublinu - 2 450 Kč/87 EUR

  Přicházíme s tipem na prodloužený víkend v podobě letenek do irského Dublinu. Levné letenky Praha (PRG) - Dublin (DUB) - Praha (PRG) najdete v nabídce nízkonákladového dopravce Ryanair. Rezervovat lze termín 8. - 14. dubna 2016 - odlet z Prahy nebo 14. - 19. dubna 2016 - odlet z Katowic za cenu 2.887 Kč. Prodej letenek do vyprodání. V ceně letenky je příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg.

 • 02.02.2016 | TIP! Low-cost letenky z Prahy do Dublinu - 2 328 Kč/83 EUR

  Cenově zajímavý tarif na lety z Prahy (PRG) do irského Dublinu (DUB) nabízí nízkonákladové aerolinky Ryanair. Levné low-cost letenky jsou dostupné na termíny v září a říjnu 2016. Kdo nechce čekat do podzimu, poptávat může i termíny na únor. Prodej letenek do vyprodání.

 • 22.09.2015 | Tip! Letenky Praha - Dublin od 2.168 Kč / 77 Euro - 2 168 Kč

  Irsko patří k nádherným severským zemím lákající především na památky a úchvatné přírodní krásy. Zkušení a znalí cestovatelé vědí, že se Irsku říká "Zelený ostrov". To právě díky zeleni a přírodě obecně. Prostřednictvím naší nabídky poznáte nejdříve irskou metropoli Dublin, který uchvátí svou charakteristickou atmosférou i mnoha starobylými památkami. Nelze vynechat také typické irské hospůdky, tzv. "pubs" či poznávání místní kultury tradic. Zážitkem jsou také místní kulturní akce či festivaly.


Levné letenky Dublin

Levné letenky Dublin jsou k dispozici všem turistům, kteří plánují navštívit tzv. „zelený ostrov“ a letět do hlavního města Irska – Dublinu. Dublin je velmi mladistvé město, kde se mísí starobylé památky s moderní architekturou. Prostřednictvím akční letenky Dublin navštívíte jedno z nejzajímavějších měst evropského kontinentu. Chcete-li cestovat na sever, využijte levné letenky do Dublinu a přiletíte do energického města, kde žije přibližně 510 000 obyvatel. Pokud chcete hledat na mapě Dublin, najdete jej u východního pobřeží Irska. Dublin rozděluje řeka Liffey na dvě části, Northside a Southside.

Dublin - letenky online

V Dublinu najdete mnoho monumentů a zajímavostí, které stojí za návštěvu. V případě, že jste milovníky umění, objednávejte online akční letenky do Dublinu a podívejte se do Národního muzea. Národní galerie nabízí svým návštěvníkům kompletní sbírku irského umění, jež je opravdovým zážitkem pro všechny, kteří se zajímají o kulturu a umění. Dále se můžete podívat do muzea spisovatelů (Writers Museum), které nese odkaz literárního umění Irska. Muzeum se nachází na náměstí Parnell Square, v prostorách nádherného sídla, postaveného v gregoriánském stylu. Prostřednictvím online levné letenky Dublin se přenesete do dynamického a živého města, ve kterém najdete patrně turisticky nejvyhledávanější atrakci – Obchodní dům Guinness, kde díky známému pivovaru můžete ochutnat charakteristický irský národní nápoj.

Rezervace letenek Dublin

Díky rezervaci akční letenky Dublin se projdete po Temple Bar – nejrušnější kulturní čtvrti Dublinu. Najdete v ní mnoho divadel, hospůdek, restaurací, barů, hotelů a trhů. Oázou klidu a odpočinku je park sv. Štěpána, kde se ztratíte mezi stromy, křovinami a nádhernými květinami, které lemují zdejší jezero. Jestliže jste příznivci hradů a zámků, je cesta do Dublinu dobrá volba. Levné letenky do Dublinu vás zavedou před zámek Mahalide. Tento zámek se nachází v těsné blízkosti centra města na rozloze 260 akrů. Prohlídkou zámku se dovíte také o zajímavé historii tohoto monumentu. Dále vaše kroky povedou jistě na návštěvu Dublinského hradu. Hrad v Dublinu vyl vystavěn už ve 13. století a pyšní se přepychovým vnitřním vybavením.

Další důkaz toho, že Dublin má co nabídnout všem turistům je sportovní stadion Park Croke, jež je sídlem atletické asociace (GAA). Tento stadion s kapacitou 82 tisíc diváků je dějištěm různých sportovních akcí, fotbalových zápasů atd. Dublin je také golfovou velmocí. V blízkosti centra města se rozkládají rozlehlé lesoparky, kde najdete několik golfových hřišť, která patří k nejlepším v Evropě.

Nabídka letenek Dublin

Tímto výčtem nekončí řada dalších skvělých míst, která nabízí Dublin svým turistům. Dublin je multikulturní město s opojnou atmosférou, která vás uchvátí. Svým návštěvníkům nabízí také nespočet festivalů, které hostí Dublin. Pokud jste nadšencem kultury a hudby, pak je právě pro určena internetová nabídka akční letenky do Dublinu. Dublin pořádá festivaly jídla, hudby a literatury. Dublin je energické město a patří k nejpestřejším v Evropě. Díky nezapomenutelné atmosféře se budete do Dublinu jistě rádi vracet.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Dublin:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Irsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Irska
Tržiště 13, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 530 061-064

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Irsku
57 Northumberland Road, Ballsbridge, Dublin

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00353/(0)1/6681135, 6681343, KO-6681281


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy