Levné letenky Dubrovnik

Rezervace letenky

 • Letenky do Dubrovníku za výhodnou cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Dubrovnik:


Dubrovnik - letenky levně

Nenechte si ujít výhodnou nabídku levné letenky Dubrovnik levně a přiletíte do chorvatského města Dubrovnik, kterému se říká „perla Jadranu“. Dubrovník je přímořské letovisko, které se těší každoročně velkému turistickému zájmu. Dubrovnik patří mezi chorvatská města, která jsou takřka každou sezónu plně vytížená. Akční letenky Dubrovník vás zavedou do letoviska Dubrovnik, které je velice oblíbené jednak pro své nádherné historické památky nesoucí pečeť kulturního dědictví UNESCO, ale také pro své pláže a moře.

Levné letenky Dubrovnik

Dubrovnik je jedním z chorvatských měst, které mají mezi turisty výsostné postavení. Dubrovnik se nachází na jihu Dalmácie, jež obklopuje vápencové pohoří. Obyvatele města Dubrovník tvoří z velké většiny Chorvaté. Levné letenky do Dubrovniku využijte k cestě do chorvatského letoviska Dubrovnik, jehož rozloha činí 143,35 km2. Že z návštěvy Dubrovníku nebudete zklamáni zaručuje jeho historické centrum, které se také zasloužilo o zapsání města na seznam UNESCO, a to v roce 1979.

Dubrovnik - letenky online

V historickém centru se nachází několik památek, které turisté navštěvují nejčastěji. Historické centrum tvoří asi 300 metrů dlouhá pěší zóna, která je známá také pod názvem Stradun. Pokud se rozhodnete k návštěvě Dubrovniku, pak jsou vám k dispozici online akční letenky do Dubrovniku. Právě v historickém centru se soustřeďuje nejen celý společenský život města, ale také vše okolo ekonomiky a obchodu. Obdivovat zde můžete např. Onofrionu kašnu pocházející ze 13. století nebo františkánský klášter, který vznikl ve 14. století a reprezentuje románsko-gotický sloh. Jste-li milovníci historie, pak jsou právě vám určeny levné letenky Dubrovník.

Rezervace letenek Dubrovnik

Díky rezervaci akční letenky Dubrovnik se projdete také na nedaleké náměstí Luža, kde jsou další monumenty zasluhující si pozornost turistů. Tomuto náměstí vévodí palác Sponza, který vznikl v 16. století. V minulosti byl palác využíván k mnoha účelům, v současné době zde sídlí Státní archiv. Využijte levné letenky do Dubrovniku a prohlédněte si další dominantu náměstí, která přitahuje oči turistů. Touto dominantou je Rolandův sloup, jehož stáří se odhaduje na více než 500 let. Představuje symbol svobodného města. Nejcennější památkou Dubrovniku jsou hradby o délce 1.940 metrů. Pocházejí z osmého až sedmnáctého století.

Akční letenky Dubrovnik

Na náměstí Luža stojí za vidění také chrám sv. Blažeje. Tato majestátní stavba vznikla v 18. století. Jméno dostala po patronovi města, kterým je sv. Blažej. Akční letenky do Dubrovniku představují nejen historické památky, ale také kulturní akce. Pokud cestujete po Dubrovníku, pak se zúčastněte také Divadelních letních her, což je festival divadelních a hudebních představení. Tento festival se koná každoročně v letních měsících. Vystupují zde mnohé zahraniční a světově uznávané soubory. Návštěva tohoto festivalu rozhodně stojí za to.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Dubrovnik:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:KUNA
Země: Chorvatsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Chorvatské republiky
V Průhledu 9, 162 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
235 090 801, 235 090 800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Chorvatsku
Radnička cesta 47/VI, 10 000 Zagreb

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00385 1 617 7246, 00385 1 6192105, 00385 1 6192112


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy