Levné letenky Durban

Rezervace letenky

 • Durban - Jihoafrická republika od 10.840 Kč

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Durban:

 • 04.07.2012 | Durban - Jihoafrická republika od 10.840 Kč - 10 840 Kč

  Levné letenky Durban - Jihoafrická republika již nyní v nabídce naší agntury SMILEX. Durban je jedno z největších měst Jihoafrické republiky, které je vyhledávané turisty. Levné letenky Durban lze pořídit za výhodnou cenu s odletem z Frankfurtu. Let je zajišťován leteckou společností South Africa Airways. Akční letenky lze rezervovat také prostřednictvím levné letenky online na stránkách SMILEX, i s dalšími službami na míru. Nabídka na levné letenky Durban do Jihoafrické republiky je časově omezena, a to odletem z Frankfurtu v termínu od 14. listopadu 2012 do 21. března 2013 a koupí letenky do 14. července 2012. Let je zajišťován leteckou společností South Africa Airways. Akční letenky Durban lzekoupit za uvedenou cenu také prostřednictvím našich webových stránek LEVNÉ LETENKY A VÍZA. Příkladem může být online rezervace levné letenky do Jihoafrické republiky s odletem z Frankfurtu (FRA) dne 19. listopadu 2012 a návratem z Durbanu (DUR) dne 03. prosince 2012. Cestovní agentura SMILEX nabízí levné letenky do Jihoafrické republiky a dalších destinací celého světa.


Levné lety Durban

Levné lety Durban vás zavedou na jih Afriky, kde se nachází město Durban. Durban má své místo na východním pobřeží Jihoafrické republiky. Díky své strategické poloze je Durban významným průmyslovým centrem pro celou jihoafrickou republiku. Durban je velmi rušné a živé velkoměsto, kde se nachází obrovský přístav. Durban najdete v provincii KwaZulu Natal. Pro zajímavost uveďme, že tento přístav je největší z celého afrického kontinentu! Akční letenky Durban jsou skvělou volbou turistů, kteří chtějí poznat Jihoafrickou republiku. Jihoafrická republika a její zajímavá města, mezi které bezesporu patří také Durban, patří k nejatraktivnějším turistickým destinacím. Durban je vstupní branou do lůna Afriky.

Rezervace letenek Durban

Rezervujte si levné letenky do Durbanu a poznejte město, kde žije asi 3,5 milionů obyvatel. Místní obyvatelstvo tvoří převážně černoši. Turisté se zde bez problémů domluví anglicky, protože právě angličtina je jedním z úředních jazyků Jihoafrické republiky. Historie města se datuje do roku 1497, kdy k břehům nynějšího města připlul portugalský mořeplavec Vasco da Gama. Městu dal jméno Rio de Natal, přeloženo jako Vánoční řeka. Teprve mnohem později, v roce 1823 se na tomto místě usídlili britští osadníci. V roce 1835 město pojmenovali jako Durban. Akční letenky do Durbanu vám umožní letět do současného Durbanu, jenž je moderním velkoměstem se vším, co k němu patří.

Durban - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Durban přiletíte na mezinárodní letiště King Shaka International Airport, které je od Durbanu vzdálené asi 45 kilometrů. Durban disponuje ještě jedním mezinárodním letištěm Durban International Airport, které však bylo v roce 2010 pro veřejnost uzavřeno a slouží výhradně k vojenským účelům. Do centra města se pak dostanete taxíkem nebo autobusem. Pokud si rezervujete akční letenky Durban, ihned po příjezdu do města nasajete tu správou vůni exotiky, moře a ruchu velkoměsta. V Durbanu a jeho okolí si přijdou na své hlavně milovníci přírody. Mezi turistické atraktivity města patří např. Natal National Parks, kde je velmi známá krokodýlí farma.

Akční letenky Durban

Všichni turisté, jenž navštíví Durban pomocí rezervace akční letenky do Durbanu, zamíří bezpochyby na místní pláže. Ty jsou známé svým zlatým pískem a azurovou vodou Indického oceánu. Turisticky velmi vyhledávaná je pobřežní promenáda Marine Parade. Pokud toužíte po luxusu, pak se vydejte na promenádu „Zlatá míle“, která je součástí luxusních hotelů. Ve zdejších restauracích můžete ochutnat speciality místní kuchyně. Levné letenky do Durbanu můžete využít během celého roku. Období sucha je v letních měsících, období dešťů je pak od listopadu do března.  Nejtepleji je pak v období prosince až března. Během návštěvy Durbanu počítejte s tím, že bezpečnostní situace zde není ideální, proto je zapotřebí opatrnosti a nepohybovat se v odlehlých částech města v noci.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Durban:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:S.AFRICA RAND
Země: Jihoafrická republika
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Jihoafrické republiky
Ruská 65, P.O.Box 133, 100 00 Praha 10 - Vršovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272088831

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Jihoafrické republice
936 Pretorius Street, Arcadia, 0083 Pretoria P.O.Box 13671, Hatfield 0028-Pretoria

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
002712 412 380, 0027 12 431 2380


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy