Levné letenky Dzaoudzi

Rezervace letenky

 • Letenky na exotický Mayotte

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Dzaoudzi:


Levné lety Dzaoudzi

Pokud toužíte letět do dosud neobjevené destinace, pak využijte nabídku levné lety Dzaoudzi. Dzaoudzi představuje dosud ne úplně známou destinaci patřící k ostrovní zemi Mayotte. Mayotte leží v Indickém oceánu, poblíž východoafrického pobřeží, kde se nachází Mosambik. Z druhé strany pak leží africký ostrov Madagaskar. Mayotte je zámořským územím patřící Francii. Nejbližším sousedem Mayotte je souostroví Komory, které se vymanily z francouzského područí. Mayotte tvoří hlavní ostrov Grande Terre a menší ostrov Petite Terre zvaný také Pamandzi. Právě na jeho východním pobřeží se nachází Dzaoudzi. Dzaoudzi je bývalým hlavním městem Mayotte. V roce 1977 však status metropole připadl městu Mamoudzou, které leží na Grande Terre. Akční letenky Dzaoudzi vás zavedou do kouzelných vod Indického oceánu, kde leží Mayotte a město Dzaoudzi.

Levné letenky do Dzaoudzi

Prostřednictvím levné letenky do Dzaoudzi přiletíte na mezinárodní letiště Dzaoudzi Pamandzi International Airport. Toto mezinárodní letiště je jediným vzdušným přístavem Mayotte. Po příletu na letiště je zapotřebí posunout čas na hodinách o tři hodiny napřed v období zimního času a o dvě hodiny napřed v období letním. Příjemnějším zjištěním je příjemná vůně, která se line všude kolem. O Mayotte je známo, že je to „ostrov parfémů“. V hojné míře se zde pěstuje koření, především vanilka, skořice a také strom zvaný kananga vonná. Její silice jsou pak součástí parfémů. Pokud si objednáte akční letenky do Dzaoudzi čeká vás let dlouhý 7.619 kilometrů. V Dzaoudzi se domluvíte francouzsky, ale místní obyvatelé hovoří spíše svahilsky. Pokud někdo neumí ani trochu francouzsky, může to být trochu problém. S angličtinou si zde nevystačíte.

Akční lety Dzaoudzi

Levné letenky Dzaoudzi jsou určeny především pro všechny milovníky relaxace a klidu. Dzaoudzi je ideálním výchozím bodem do lůna krásných bílých pláží a tyrkysových vod oceánu. Ostrovy Mayotte jsou obklopeny nádhernou obrovskou lagunou, kde jsou ideální podmínky pro vodní aktivity. Akční letenky Dzaoudzi jsou ideální volbou pro potápěče. Zdejší podmořský svět nabízí plavání s delfíny, pozorování vodních želv a dalších mořských živočichů včetně nádherných pestrobarevných ryb. Od července do září se u pobřeží ostrovů objevují také velryby, které se ze strachu před predátory stahují z otevřeného oceánu, aby zde porodily mláďata. Výhodou místních pláží je jednoznačně fakt, že nejsou přeplněny turisty. Poskytují dokonalý komfort a soukromí.

Dzaoudzi - online rezervace letenek

Díky online rezervaci levné letenky do Dzaoudzi se nabízí jedinečná příležitost navštívit Dzaoudzi, město, kde žije asi 15 tisíc obyvatel. Mimo krásných pláží je Dzaoudzi výchozím bodem pro pěší turistiku. Při těchto procházkách se můžete kochat pohledem na krásnou místní květenu. Doménou ostrovů Mayotte jsou především orchideje, kterých zde roste na padesát druhů. Akční letenky do Dzaoudzi představují výlet do jedné z perel Indického oceánu. Je téměř jisté, že z Dzaoudzi si odnesete jen ty nejlepší vzpomínky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Dzaoudzi:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:EURO
Země: Mayotte
Kontinent: Afrika

Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy