Levné letenky Eindhoven

Rezervace letenky

 • Podzimní letenky z Prahy do Eindhovenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Eindhoven:


Rezervace letenek Eindhoven

Prostřednictvím rezervace levné letenky Eindhoven poletíte do oblasti Západní Evropy, kde se nachází Nizozemsko, v jehož jižní části leží město Eindhoven. Eindhoven je jako součást Severního Brabantska pátým největším městem Nizozemska. Eindhoven je velmi kosmopolitní město, žije zde více než dvě stě tisíc obyvatel, s okolní aglomerací je to okolo sedmi set tisíc. Žije zde mnoho cizinců, zejména Turků a Maročanů. Eindhoven je významné, středně velké město. Jeho rozloha činí 89 kilometrů čtverečních. Eindhoven nabízí mnoho zajímavostí a lákadel, především kulturní a sportovní vyžití, bohatý noční život či několik historických památek, které rozhodně stojí za vidění. Rezervujte si akční letenky Eindhoven k cestě do jednoho z moderních evropských měst.

Eindhoven – letenky online

Nenechte si ujít online levné letenky do Eindhovenu a poznejte historii i současnost Eindhovenu. Samotný vznik města se datuje do 13. století, kdy jej založil vévoda Jindřich I. Město bylo zničeno během druhé světové války, tudíž se zde mnoho historických památek nezachovalo. Přestože současný Eindhoven se vyznačuje především moderní architekturou, přece jen zde zbylo několik památek připomínající historii. Z těchto památek můžete navštívit např. kostel sv. Kateřiny (Sint-Catharinakerk) reprezentující novogotický sloh. Tento kostel byl postaven v 19. století. Z ostatních historických monumentů stojí za vidění kostel Heilig Hartkerk. S objednávkou online akční letenky do Eindhovenu se nabízí jedinečná příležitost okusit atmosféru města.

Levné letenky Eindhoven

Prostřednictvím levné letenky Eindhoven přiletíte na mezinárodní letiště Eindhoven Airport, které spojuje město s významnými evropskými metropolemi, např. Londýnem, Barcelonou, Paříží nebo Římem. Moderní ráz města určuje také jeho velmi mladá populace. Je zde několik univerzit. Možná proto dostal Eindhoven přezdívku „studentské město“. Díky tomu je Eindhoven velmi živé a dynamické město. Mimo jiné zde sídlí několik významných mezinárodních společností, např. Philips. Moderní architekturu Eindhovenu reprezentuje nejznámější budova ve městě s názvem Evoluon. Má vzhled létajícího talíře a fungovala jako vědecké muzeum. V současné době funguje pro svůj futuristický vzhled jako konferenční centrum. Využijte akční letenky Eindhoven a poznejte více ze zajímavostí tohoto města.

Levné lety Eindhoven

Levné lety do Eindhovenu jsou určeny také pro sportovní fanoušky, neboť zde sídlí známý fotbalový klub PSV Eindhoven. V Eindhovenu se také koná pravidelně několik festivalů zaměřených na nejrůznější hudební žánry. Milovníci nakupování pak jistě ocení obrovské trhy, které se zde pravidelně pořádají. Ve výčtu moderních budov, kterými se Eindhoven pyšní ještě stojí za vidění věž zvaná Vesteda Toren, dosahující devadesáti metrové výšky. Ještě o něco vyšší je budova zvaná De Admirant, z ostatních pak Porthos či De Regent. V řadě turistických zajímavostí Eindhovenu nelze opomenout také muzea, poslední důkaz historie města. Muzeí je zde celá řada, např. Openluchtmuseum Eindhoven, kde uvidíte exponáty a sbírky z pravěku a středověku, dále muzeum Designhuis či Van Abbemuseum se věnují modernímu umění.

Akční letenky Eindhoven

Akční letenky do Eindhovenu představují nevyčerpatelnou studnici zábavy, kultury a mnoha zážitků.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Eindhoven:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Nizozemského království
Gotthardská 6/27, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233015200

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Nizozemsku
Paleisstraat 4, 2514 JA Den Haag

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
003170/3130031, 003170/3130011


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy