Levné letenky Entebbe

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do Ugandy

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Entebbe:

 • 27.04.2018 | TIP! Letenky do Ugandy - 11 147 Kč/413 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Entebbe (EBB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období od května do června 2018. Lety provozuje letecká společnost Egypt Air.

 • 22.03.2018 | TIP! Letenky do Ugandy - 12 234 Kč/453 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Entebbe (EBB) a zpět rezervujte online do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období v dubnu a květnu 2018. Lety provozuje letecká společnost Ethiopian Airlines.

 • 30.10.2017 | TIP! Levné letenky do Ugandy - 11 523 Kč/427 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Addis Abeba (ADD) a zpět rezervujte online do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období v listopadu a prosinci 2017. Lety provozuje letecká společnost Egypt Air.

 • 19.10.2016 | TIP! Levné letenky Uganda - 11 826 Kč/422 EUR

  Levné letenky Budapešť (BUD) - Entebbe (EBB) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktulizace. Letenky lze využít v období od listopadu 2016 do června 2017. Lety provozuje letecká společnost EgyptAir.

 • 15.08.2016 | Levné letenky do Ugandy - 12 820 Kč/458 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Entebbe (EBB) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. K dispozici jsou termíny na letošní září 2016. Lety provozuje egyptský národní dopravce EgyptAir.

 • 15.06.2015 | Praha - Entebbe od 12.024 Kč / 429 Euro - 12 024 Kč

  Východoafrická Uganda je cílem turistů lačnících po zážitcích v africké džungli, kterou tvoří tropické deštné pralesy a typická africká fauna, tj. zvířata tzv. velké pětky, tisíc druhů ptáků i vzácné a v současné době ohrožené gorily horské. Velkým lákadlem této africké země jsou také hory nebo Viktoriino jezero, což je klenot Afriky. Využitím naší nabídky poznáte také ugandskou metropoli Entebbe, která je ukázkou tamního typického městského života.

 • 05.05.2015 | Praha - Entebbe od 12.059 Kč / 431 Euro - 12 059 Kč

  Poznávání africké Ugandy začíná v Entebbe, hlavním městě této chudé africké země, která je ovšem bohatá na úchvatnou přírodu včetně typické africké fauny. Mezi symboly této oblasti patří velmi ohrožené gorily horské, kterých je ve volné přírodě už jen hrstka...

 • 22.01.2015 | Praha - Entebbe od 12.281 Kč / 439 Euro - 12 281 Kč

  Uganda patří k těm africkým zemím, které lákají především na přírodu. Využitím naší nabídky uvidíte třeba velmi vzácné gorily horské, které jsou dnes již ohroženým druhem. Za prohlídku stojí také hlavní město Entebbe.

 • 06.01.2015 | Praha - Entebbe od 12.182 Kč / 435 Euro - 12 182 Kč

  Uganda patří k zemím "třetího světa", jejíž bohatství spočívá v nezaměnitelné přírodě. Pravá africká divočina je tím největším lákadlem turistů. Využitím naší nabídky zažijete safari výlety, ale čeká vás také mnoho jiných dobrodružství.

 • 16.07.2014 | Entebbe - Uganda od 12.994 Kč / 464 Euro - 12 994 Kč

  Entebbe je bývalou metropolí Ugandy, africké země, kam proudí řada turistů především pro neskonale krásnou přírodu. Poblíž tohoto města se nachází přírodní skvost - slavné a turisticky lákavé Viktoriino jezero, o které se dělí tři státy - Keňa, Uganda a Tanzanie. Využitím naší nabídky můžete i vy obdivovat jedinečnost tohoto místa.


Levné letenky Entebbe

Prostřednictvím levné letenky Entebbe přiletíte na mezinárodní letiště do města Entebbe. Entebbe najdete v africkém státě Uganda. Město Entebbe leží při březích Viktoriina jezera. Akční letenky Entebbe vás zavedou asi 35 kilometrů od hlavního města Ugandy, Kampaly. Úředním jazykem je mimo jiné angličtina, tudíž se v Entebbe bez problémů domluvíte anglicky. Pokud si koupíte levné letenky do Entebbe, poznáte jednu ze zajímavostí tohoto afrického města a to, že ve městě neexistuje veřejná doprava. Jediná možnost, jak se dopravit do hlavního města, Kampaly je, že si zaplatíte taxi.  

Entebbe - letenky levně

Akční letenky do Entebbe vás levně zavedou do města, které bylo kdysi hlavní městem Ugandy. Toto město se dostalo do povědomí světa tím, že dne 27. června 1976 došlo k únosu letounu letecké společnosti Air France, když pod pohrůžkou smrti donutili pilota letadla přistát v ugandském Entebbe. Tato izraelská akce vstoupila do historie města.  

Objednávkou levné letenky Entebbe levně můžete také obdivovat Viktoriino jezero, jež se nachází hned u města. Toto jezero je největší africké jezero. Jeho rozloha je 68 6800 km2. O břehy tohoto jezera se dělí tři africké státy – Keňa, Tanzanie a Uganda. Viktoriino jezero je místo, odkud vytéká nejdelší řeka Afriky, Nil.  

Rezervace akční letenky Entebbe

Rezervací akční letenky Entebbe se dostanete do dosud málo probádaného koutu afriky. Hlavní výhodou tohoto města je, že zde dosud není rozvinut masový turismus, takže toto místo je také zárukou klidu a soukromí. V Entebbe jsou také hotely, kde se můžete ubytovat, a které vám, turistům, dovedou poskytnout služby na vysoké úrovni, pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že Uganda patří mezi chudé země Afriky.  

Levné lety Entebbe

Mezi hlavní lákadla tohoto města patří příroda a rozmanitá fauna. Využijte levné lety do Entebbe k poznání velmi vzácných goril horských, které tady žijí. Tyto gorily jsou opravdovou vzácností. Dále můžete vidět opice, hlavně kočkodany. Pokud se vydáte do volné přírody pozorovat tyto gorily, doporučuje se jít s průvodcem, který zná místní přírodu. Dále se doporučuje nepoužívat při focení goril blesk a nedívat se žádným opicím, které potkáte do očí!  

Akční letenky Entebbe

Využijte akční letenky do Entebbe a poznejte hlavní lákadlo městečka Entebbe, kterým je botanická zahrada. V této zahradě najdete pestrou škálu rostlin, stromů a keřů, také zde uvidíte velké pavouky, kteří se vyznačují svou pestrobarevností. Počasí je v Entebbe stejně jako v celé Ugandě dosti teplé, během roku se teploty vzduchu pohybují okolo 25 - 30°C, období dešťů je na jaře. Když skončí deště, můžete spatřit hodně zeleně a květů. V Entebbe můžete také okusit místní pochoutku – Matooke. Jedná o kaši, která je připravená ze zelených banánů a různého koření. To nejzajímavější z celého města jsou lidé a okolní příroda.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Entebbe:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:UGANDA SHILLING
Průměrná teplota:25 - 30°C
Země: Uganda
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Ugandské republiky
Axel-Springer-Strasse 54a, 10117 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-2404 7556

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy