Levné letenky Entebbe

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do UGANDY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Entebbe:


Levné letenky Entebbe

Prostřednictvím levné letenky Entebbe přiletíte na mezinárodní letiště do města Entebbe. Entebbe najdete v africkém státě Uganda. Město Entebbe leží při březích Viktoriina jezera. Akční letenky Entebbe vás zavedou asi 35 kilometrů od hlavního města Ugandy, Kampaly. Úředním jazykem je mimo jiné angličtina, tudíž se v Entebbe bez problémů domluvíte anglicky. Pokud si koupíte levné letenky do Entebbe, poznáte jednu ze zajímavostí tohoto afrického města a to, že ve městě neexistuje veřejná doprava. Jediná možnost, jak se dopravit do hlavního města, Kampaly je, že si zaplatíte taxi.  

Entebbe - letenky levně

Akční letenky do Entebbe vás levně zavedou do města, které bylo kdysi hlavní městem Ugandy. Toto město se dostalo do povědomí světa tím, že dne 27. června 1976 došlo k únosu letounu letecké společnosti Air France, když pod pohrůžkou smrti donutili pilota letadla přistát v ugandském Entebbe. Tato izraelská akce vstoupila do historie města.  

Objednávkou levné letenky Entebbe levně můžete také obdivovat Viktoriino jezero, jež se nachází hned u města. Toto jezero je největší africké jezero. Jeho rozloha je 68 6800 km2. O břehy tohoto jezera se dělí tři africké státy – Keňa, Tanzanie a Uganda. Viktoriino jezero je místo, odkud vytéká nejdelší řeka Afriky, Nil.  

Rezervace akční letenky Entebbe

Rezervací akční letenky Entebbe se dostanete do dosud málo probádaného koutu afriky. Hlavní výhodou tohoto města je, že zde dosud není rozvinut masový turismus, takže toto místo je také zárukou klidu a soukromí. V Entebbe jsou také hotely, kde se můžete ubytovat, a které vám, turistům, dovedou poskytnout služby na vysoké úrovni, pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že Uganda patří mezi chudé země Afriky.  

Levné lety Entebbe

Mezi hlavní lákadla tohoto města patří příroda a rozmanitá fauna. Využijte levné lety do Entebbe k poznání velmi vzácných goril horských, které tady žijí. Tyto gorily jsou opravdovou vzácností. Dále můžete vidět opice, hlavně kočkodany. Pokud se vydáte do volné přírody pozorovat tyto gorily, doporučuje se jít s průvodcem, který zná místní přírodu. Dále se doporučuje nepoužívat při focení goril blesk a nedívat se žádným opicím, které potkáte do očí!  

Akční letenky Entebbe

Využijte akční letenky do Entebbe a poznejte hlavní lákadlo městečka Entebbe, kterým je botanická zahrada. V této zahradě najdete pestrou škálu rostlin, stromů a keřů, také zde uvidíte velké pavouky, kteří se vyznačují svou pestrobarevností. Počasí je v Entebbe stejně jako v celé Ugandě dosti teplé, během roku se teploty vzduchu pohybují okolo 25 - 30°C, období dešťů je na jaře. Když skončí deště, můžete spatřit hodně zeleně a květů. V Entebbe můžete také okusit místní pochoutku – Matooke. Jedná o kaši, která je připravená ze zelených banánů a různého koření. To nejzajímavější z celého města jsou lidé a okolní příroda.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Entebbe:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:UGANDA SHILLING
Průměrná teplota:25 - 30°C
Země: Uganda
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Ugandské republiky
Axel-Springer-Strasse 54a, 10117 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-2404 7556

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy