Levné letenky Florencie

Rezervace letenky

 • Levné letenky Florencie - Itálie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Florencie:


Levné letenky Florencie

Prostřednictvím nabídky na levné letenky Florencie se vám otevře Itálie, nádherná jihoevropská země, která splní požadavky široké škály cestovatelů. Itálie je nepřekonatelnou studnicí historických skvostů, ale na své si zde přijdou také milovníci přírody a sportu. Akční letenky Florencie vás tentokrát nasměrují do Florencie, nádherného města nacházející se v Toskánsku. Florencie (italsky Firenze) je častým cílem turistů, kteří touží poznávat především památky, historické unikáty a ty nejcennější umělecké skvosty. Těch je ve Florencii celá řada. Využijte proto nabídku na levné letenky do Florencie, která slibuje hluboký kulturní a umělecký zážitek.

Akční letenky do Florencie

S koupí akční letenky do Florencie poletíte na jih Evropy, kde leží Itálie a jedno z jejích nejkrásnějších měst – Florencie. Seznam zajímavostí tohoto města je téměř nekonečný. Kombinace těchto pamětihodností a starobylé atmosféry činí z Florencie velmi vyhledávaný turistický cíl. Z nejznámějších památek Florencie musíme zmínit ty nejvýznamnější – slavná socha Davida od známého Michelangela, dóm Santa Maria del Fiore, což je čtvrtá největší katedrála na světě, socha bájného Persea od Benvenuta Celliniho, Neptunova kašna a mnoho dalšího. Všechny tyto skvosty jsou k vidění na náměstí Piazza della Signoria, které je pokládáno za nejkrásnější ve městě. Ve výčtu zajímavých míst Florencie nesmíme opomenout Galerii Uffizi, kde můžete obdivovat sbírky Medicejů, dále díla da Vinciho, Carravagia, Botticelliho, Rubense, Rafaela, Tintoretta a mnoha dalších. Tato galerie patří mezi skvosty, které si nenechá ujít žádný návštěvník Florencie.

Florencie – letenky levně

S rezervací levné letenky Florencie přiletíte levně na mezinárodní letiště Aeroporto Amerigo Vespucci (známé také jako Peretola Airport) nacházející se nedaleko centra města. Rozloha Florencie činí přibližně 102 kilometrů čtverečních a žije zde na 370 tisíc obyvatel. Zajímavým historickým exemplářem je také most Ponte Vechio vedoucí přes řeku Arno, která protíná město. Tento most patří k dominantám a také symbolům Florencie. Tento unikátní most pochází již z roku 1345 a stal se ústředním bodem v rozvoji tehdejšího města. Akční letenky Florencie vás zavedou do města, které má silný kulturně historický odkaz. Starobylá atmosféra je patrná především v úzkých uličkách lemovaných obchody se suvenýry apod.

Levné lety do Florencie

Využitím nabídky na levné lety do Florencie překročíte práh města, které je považováno za kolébku renesance. Z Florencie pochází řada světoznámých umělců, kteří zde žili a tvořili svá celoživotní díla, např. Leonardo da Vinci, Michelangelo Buonarroti, D. Alighieri, G. Boccaccio a mnoho dalších. Florencie vznikla z původní kolonie, a to na popud Julia Cézara. Největšího rozmachu pak město zažilo ve 12. století za vlády Medicejských. Cestujete-li do Florencie, pak si nenechte ujít nabídku na akční letenky do Florencie a užijte si historické centrum, které bylo v roce 1982 zapsáno na seznam UNESCO. Že je Florencie skutečným klenotem dokazují miliony turistů, kteří každým rokem navštíví toto měs

Další užitečné informace pro cestu do destinace Florencie:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Italské republiky
Nerudova 20, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233080111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Itálii
Via dei Gracchi 322, 00192 Roma

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0039 06 360 95 71-3


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy