Levné letenky Fort de France

Rezervace letenky

 • Letenky na exotický MARTINIK

  Levné letenky Mnichov (MUC) ↔ Fort de France (FDF) rezervujte online nebo do vyprodání.


  Cestovní období: květen, červen 2024

  Letecká společnost: Air Canada

  Cena akční letenky od:

  16 000 Kč 634 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Odlet: Mnichov
 • Mezipřistání (přestup): Montreal
 • Zavazadla: 1 ks příruční zavazadlo + 1 malé osobní do 2 kg, odbavené zavazadlo za příplatek
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Fort de France:


Levné letenky Fort de France

Levné letenky Fort de France vás zavedou do malebného městečka Fort de France, které najdete v kouzelné oblasti Karibiku. Fort de France je hlavním a největším městem kouzelného ostrova Martinik, který je zámořským územím náležícím Francii. Akční letenky Fort de France jsou možností, jak letět do sluncem zalitého malebného města Fort de France, které je nejrušnějším místem celého ostrova. Tato kosmopolitní metropole Martiniku láká každoročně tisíce turistů. Celková rozloha města Fort de France činí 44 kilometrů čtverečních a žije zde okolo 95 tisíc obyvatel. Od roku 1946 je město i celý ostrov zámořským územím Francie.

Fort de France - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Fort de France přiletíte na karibský ostrov Martinik, kde se na jeho západním pobřeží rozprostírá město Fort de France. Počátky vzniku města sahají do roku 1640, kdy na jeho dnešním území vznikl přístav. Z tohoto malého přístavu vzniklo město, které založil guvernér Jean de Baas v 1669. Jeho pokračovatel hrabě de Blénac dal poté vybudovat vojenskou pevnost, dnes známou pod jménem Fort Saint-Louis. Tato pevnost pak dala městu nynější jméno Fort de France. Objednejte si akční letenky do Fort de France a poznejte další zajímavosti z minulosti města.

I když je v současné době Fort de France hlavním hospodářským a kulturním centrem celého ostrova, nebylo tomu tak vždy. Původní hlavní město ostrova Martinik bylo město Saint Pierre, které leží v severní části Martiniku. Právě toto město plnilo funkci důležitého hospodářského i společenského centra ostrova. Na prahu 20. století však zasáhl osud v podobě výbuchu sopky Mount Pelée a město Saint Pierre bylo téměř srovnáno se zemí. Na základě této přírodní katastrofy se stalo v roce 1902 hlavním městem Fort de France.

Rezervace letenek Fort de France

Díky rezervaci levné letenky Fort de France přiletíte do krásného města, které se může pochlubit svou nezaměnitelnou atmosférou. Většina turistů, jež si koupí akční letenky Fort de France zamíří do historického centra města, kde stojí několik pozoruhodných staveb, například již zmiňovaná vojenská pevnost Fort Saint Louis nebo nádherná katedrála pocházející taktéž ze 17. století, která však byla v roce 1980 přestavěná. Uvidíte také budovu divadla a další zajímavosti.

Levné lety Fort de France

Levné lety do Fort de France jsou ponejvíce využívány pro své malebné pláže s jemným bílým pískem, které vytvářejí působivý kontrast s tyrkysovým mořem. Pláže jsou lemovány zelenými palmami a rozkvetlými květinami. Laguny a korálové útesy jsou ideální pro milovníky potápění, šnorchlování a jiných vodních aktivit. Město Fort de France pak slouží jako výchozí bod do okolní přírody. Lákadlem pro výlet je výstup na aktivní sopku Mount Pelée nebo také pohoří Pitones du Carbet. Dobrodružství nabízí výlet do pralesa.

Akční letenky Fort de France

Akční letenky do Fort de France je možné rezervovat kdykoliv během roku, neboť jsou zde celoročně velmi příjemné teploty. Průměrně se pohybují okolo 27°C. Období sucha je od listopadu do května a období dešťů je od června do října.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Fort de France:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:EURO
Průměrná teplota:kolem 27°C
Země: Martinik
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

cestovní výstrahy