Levné letenky Fort de France

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Martinik

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Fort de France:

 • 26.06.2018 | Levné letenky Praha - Martinik - 13 748 Kč/509 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Fort de France (FDF) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty je možné plánovat na období od září 2018 do března 2019. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 14.05.2018 | Levné letenky na Martinik - 6 415 Kč/238 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Fort de France (FDF) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. k dispozici jsou volné termíny v období září až října 2018. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 28.03.2018 | Levné letenky na Martinik - 12 834 Kč/475 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Fort de France (FDF) a zpět rezervujte online do 29. března 2018 nebo do vyprodání. Letenky lze využít v období května až června a od září do listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 29.11.2017 | TIP! Letenky na Martinik - 6 394 Kč/237 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Fort de France (FDF) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od srpna do října 2018. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 22.06.2017 | TIP! Letenky na Martinik - 11 723 Kč/418 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Fort de France (FDF) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v období od září 2017 do března 2018. Lety provozují aerolinie Air France a KLM.

 • 15.06.2017 | TIP! Levné letenky na Martinik - 10 329 Kč/369 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Fort de France (FDF) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od září 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Corsair.

 • 17.03.2016 | TIP! Letenky na Martinik - 9 960 Kč/356 EUR

  Využijte cenově dostupný tarif francouzského dopravce Air France na lety na Martinik. Levné letenky Paříž (PAR) - Fort de France (FDF) a zpět lze rezervovat na období od 26. dubna do 20. července 2016. Prodej letenek do 22. března 2016 nebo do vyprodání. 

 • 04.02.2016 | Letenky z Prahy na Martinik - 14 961 Kč/534 EUR

  Za krásou karibského ostrova Martinik se lze vypravit s francouzským dopravcem Air France. Levné letenky Praha (PRG) - Fort de France (FDF) rezervujte online do 2. března 2016 nebo do vyprodání. Cestovní období - do 30. června 2016 (mimo 22. - 28. 3. 2016), a dále pak od 10. září do 15. prosince 2016. Přestup v Paříži, kde je nutný přesun mezi letišti Charles de Gaulle (CDG) a Orly (ORY).

 • 14.01.2016 | Akce! Letenky Praha - Martinik od 14.325 Kč / 511 Euro - 14 325 Kč

  Martinik je ostrov sopečného původu, který matka příroda zasadila do malebného prostředí Karibiku. Obrazy bílých pláží, smaragdovýchvod moře, bujné tropické vegetace i modré oblohy na nás koukají snad ze všech prospektů cestovních kanceláří. Využitím naší nabídky poletíte do hlavního města Fort de France, kde lze vidět pozůstatky francouzské koloniální architektury i další památky.

 • 07.01.2016 | Akce! Letenky na Martinik od 12.809 Kč / 457 Euro - 12 809 Kč

  Ostrov Martinik je další z půvabných ostrovů, jež omývají azurové vody Karibského moře. Využitím naší nabídky strávíte nevšední chvíle na ostrově patřící k zámořským územím Francie. Drtivá většina turistů zde míří na písčitými plážemi, sluncem, relaxací i dobrodružstvím. Příjemným zpestřením plážových aktivit je návštěva hlavního města Fort de France.


Levné letenky Fort de France

Levné letenky Fort de France vás zavedou do malebného městečka Fort de France, které najdete v kouzelné oblasti Karibiku. Fort de France je hlavním a největším městem kouzelného ostrova Martinik, který je zámořským územím náležícím Francii. Akční letenky Fort de France jsou možností, jak letět do sluncem zalitého malebného města Fort de France, které je nejrušnějším místem celého ostrova. Tato kosmopolitní metropole Martiniku láká každoročně tisíce turistů. Celková rozloha města Fort de France činí 44 kilometrů čtverečních a žije zde okolo 95 tisíc obyvatel. Od roku 1946 je město i celý ostrov zámořským územím Francie.

Fort de France - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Fort de France přiletíte na karibský ostrov Martinik, kde se na jeho západním pobřeží rozprostírá město Fort de France. Počátky vzniku města sahají do roku 1640, kdy na jeho dnešním území vznikl přístav. Z tohoto malého přístavu vzniklo město, které založil guvernér Jean de Baas v 1669. Jeho pokračovatel hrabě de Blénac dal poté vybudovat vojenskou pevnost, dnes známou pod jménem Fort Saint-Louis. Tato pevnost pak dala městu nynější jméno Fort de France. Objednejte si akční letenky do Fort de France a poznejte další zajímavosti z minulosti města.

I když je v současné době Fort de France hlavním hospodářským a kulturním centrem celého ostrova, nebylo tomu tak vždy. Původní hlavní město ostrova Martinik bylo město Saint Pierre, které leží v severní části Martiniku. Právě toto město plnilo funkci důležitého hospodářského i společenského centra ostrova. Na prahu 20. století však zasáhl osud v podobě výbuchu sopky Mount Pelée a město Saint Pierre bylo téměř srovnáno se zemí. Na základě této přírodní katastrofy se stalo v roce 1902 hlavním městem Fort de France.

Rezervace letenek Fort de France

Díky rezervaci levné letenky Fort de France přiletíte do krásného města, které se může pochlubit svou nezaměnitelnou atmosférou. Většina turistů, jež si koupí akční letenky Fort de France zamíří do historického centra města, kde stojí několik pozoruhodných staveb, například již zmiňovaná vojenská pevnost Fort Saint Louis nebo nádherná katedrála pocházející taktéž ze 17. století, která však byla v roce 1980 přestavěná. Uvidíte také budovu divadla a další zajímavosti.

Levné lety Fort de France

Levné lety do Fort de France jsou ponejvíce využívány pro své malebné pláže s jemným bílým pískem, které vytvářejí působivý kontrast s tyrkysovým mořem. Pláže jsou lemovány zelenými palmami a rozkvetlými květinami. Laguny a korálové útesy jsou ideální pro milovníky potápění, šnorchlování a jiných vodních aktivit. Město Fort de France pak slouží jako výchozí bod do okolní přírody. Lákadlem pro výlet je výstup na aktivní sopku Mount Pelée nebo také pohoří Pitones du Carbet. Dobrodružství nabízí výlet do pralesa.

Akční letenky Fort de France

Akční letenky do Fort de France je možné rezervovat kdykoliv během roku, neboť jsou zde celoročně velmi příjemné teploty. Průměrně se pohybují okolo 27°C. Období sucha je od listopadu do května a období dešťů je od června do října.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Fort de France:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:EURO
Průměrná teplota:kolem 27°C
Země: Martinik
Kontinent: Severní Amerika

Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy