Levné letenky Fort Lauderdale

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky na FLORIDU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Fort Lauderdale:


Levné letenky Fort Lauderdale

S rezervací levné letenky Fort Lauderdale navštívíte Floridu, jeden z nejkrásnějších amerických států, kde se nachází město Fort Lauderdale. Fort Lauderadale má své místo na jihu Floridy, konkrétně na jihovýchodním pobřeží. Fort Lauderdale je známé a vyhledávané turistické centrum. Jeho břehy omývají vody Atlantského oceánu. Asi 37 kilometrů od města leží další turistické letovisko, slavnější a známější Miami. Fort Lauderdale patří do oblasti Broward country. Prostřednictvím akční letenky Fort Lauderdale přiletíte do floridského města Fort Lauderadale, jehož hlavním lákadlem jsou hlavně prosluněné pláže a modré moře.

Koupě letenek Fort Lauderdale

Pokud si koupíte levné letenky do Fort Lauderdale a začnete se zajímat blíže o toto letovisko určitě o něm uslyšíte v souvislosti s přízviskem „Americké Benátky“. Je to dáno rozsáhlou sítí kanálů, které připomínají italské Benátky. Fort Lauderdale je domovem pro přibližně 180 tisíc obyvatel. Toto floridské město se může pochlubit plážemi dlouhými jedenáct kilometrů. Pláže jsou lemovány palmami a za nimi pak uvidíte rozsáhlé hotelové komplexy. Fort Lauderdale je také doménou jachtařů, kteří zde kotví své jachty a loďky. Místní vody jsou také ideální pro potápění. Akční letenky do Fort Lauderdale jsou zárukou příjemně strávených chvil.

Akční letenky do Fort Lauderdale

Fort Lauderadale je oblíbeným cílem turistů hlavně pro odpočinek a relaxaci na místních plážích. Spousta vodních aktivit a odpočinek pod slunečníky jsou pro mnohé z nás tou nejlepší dovolenou. Ani o adrenalin zde jistě nebude nouze. Jelikož Florida je místem, kde se čas od času objeví také žraloci, pak si milovníci dobrodružství, kteří se rozhodnou pro rezervaci akční letenky do Fort Lauderdale jistě přijdou na své. Fort Lauderdale patří mezi významná kulturní, sportovní i společenská centra Floridy. Sportovní nadšenci zde najdou množství sportovních klubů, tenisových kurtů, golfových hřišť či parků.

Levné lety Fort Lauderdale

Využitím nabídky na levné lety Fort Lauderdale máte možnost poznat také několik dalších zajímavostí v tomto městě. Nenechte si ujít procházku po promenádě Riverwalk, která měří asi dva kilometry, dále pak navštivte muzea, bulvár Fort Lauderdale Beach Boulevard, kde uvidíte luxusní restaurace, kavárny a obchody atd. Jedním ze zajímavých míst Fort Lauderdale, které můžete poznat díky rezervaci akční letenky Fort Lauderdale je Osborne Reef, uměle vytvořený útes z pneumatik. Dalším místem, které nesmíte při návštěvě Fort Lauderdale vynechat je Národní park Hugh Taylor Birch, který nabízí mnoho aktivit.

Levné lety do Fort Lauderdale je možné kupovat kdykoliv během roku. Místní klima je teplé a slunné téměř po celý rok. Rozlišují se zde dvě období – studenější suché a teplejší a vlhké. Pokud hovoříme o studenějším období, mám na mysli teploty okolo 26°C. V období května až září je léto, kdy velmi teplo. Teploty se pohybují okolo 30°C a spadne větší množství srážek. Období října až dubna je jen o něco chladněji a srážek je méně. Akční letenky do Fort Lauderdale jsou ideální volbou pro širokou škálu turistů.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Fort Lauderdale:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy