Levné letenky Foz De Iguazu

Rezervace letenky

 • Náš tip! Letenky Iguazu Falls

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Foz De Iguazu:


Levné letenky Iguazú Falls

Nechte se zlákat nabídkou levné letenky Iguazú Falls a vydejte se na jihoamerický kontinent, kde uvidíte naprostý přírodní unikát, klenot, kdy jediný pohled na něj zapříčiní, že zůstanete stát jako příslovečný „solný sloup“. O tento přírodní skvost se dělí Argentina a Brazílie. Na rozhraní těchto dvou států se nachází Národní park Iguazú Falls (Iguaçu Foz) s úchvatnými vodopády. K těmto unikátním vodopádům se lze dostat pouze využitím letecké dopravy. Výchozími body k cestě do tohoto Národního parku jsou jednak z letiště Foz do Iguaçu v Brazílii, ale také z letiště Puberto Iguaçu v Argentině nebo Ciudad del Este v Paraguayi. Objednejte si akční letenky Iguazu Falls k cestě na jihoamerický kontinent, který ukrývá mnoho přírodních krás. Jedním z nich jsou také vodopády Iguazu Falls.

Iguazu Falls - letenky online

Prostřednictvím levné letenky do Iguazu Falls online přiletíte do Jižní Ameriky obdivovat jednu z přírodních památek, která od roku 1984 nese pečeť světového přírodního dědictví UNESCO. Stačí jeden pohled na tyto vodopády a přesvědčíte se, že UNESCO tyto vodopády ocenila právem. Vodopády Iguazu Falls představují komplex 275 obrovských grandiózních vodopádů, kterými budete ohromeni. Pohled na tyto vodopády budí ohromný respekt, ale také krása těchto vodopádů je fascinující. Nenechte si ujít internetovou nabídku akční letenky do Iguazu Falls a vydejte se po stopách nekonečně krásných přírodních scenerií, jejichž návštěva patří k těm nejkrásnějším zážitkům, jež vám toto místo nabízí. Pohled na vodopády Iguazu Falls jsou jednoznačně nezapomenutelným zážitkem.

Rezervace letenky Iguazu Falls

Díky rezervaci levné letenky Iguazu Falls máte jedinečnou možnost podniknout nezapomenutelný výlet do lůna panenské a naprosto unikátní přírody nacházející se v Národním parku Iguazu Falls. Akční letenky Iguazu Falls vás zavedou také k největšímu vodopádu tohoto parku, kterým je La Garganta neboli také tzv. Ďáblův chřtán. Tento vodopád je tvořen řekou Iguaçu, která pramení v brazilském pohoří Serra del Mar v nadmořské výšce 1.300 metrů. Tento vodopád je tvořen 150 metrů širokou a 700 metrů dlouhou propastí. Tento vodopád působí přímo magicky. Hřmící a valící se voda, která se okamžitě ztrácí v samotném „chřtánu“ vodopádu způsobuje, že všichni turisté jsou jako očarováni. Vodopády se táhnou v délce tří kilometrů. Nejvyšší z nich dosahuje 82 metrové výšky a proteče jimi zhruba 1.500 m3 vody za sekundu.

Akční letenky Iguazu Falls

Levné letenky do Iguazú Falls jsou určeny pro cestovatele a turisty, kteří touží poznat ty nejkrásnější přírodní jevy na naší planetě. Vodopády Iguazu Falls mezi ně bezpochyby patří. Akční letenky do Iguazu Falls představují také adrenalinové zážitky. Mezi jednotlivými vodopády totiž turisté přecházejí po visutých lávkách, které nejsou právě stabilní. Představa, že by je vzal obrovsky silný proud této hřmící vody nepatří zrovna k příjemným pocitům. Touha poznat tyto vodopády je však silnější. Okolí vodopádů tvoří džungle, kde můžete pozorovat rozmanitou faunu a flóru. Potkáte zde různé malé ještěrky, želvy, tukany, nosály a kajmany. Žijí zde také jaguáři a tapíři, avšak ti se hluku padající vody straní. 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Foz De Iguazu:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:REAL

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Brazilské federativní republiky
Panská 5, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 490 111, 224 321 910

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Brazílii
SES 805 Lote 21A Via L3 Sul, Asa Sul, CEP 70200-901 Brasília

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
005561/32427785, 32427905 , 0055 61 3248 2053 - /od 8.12.2008/


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy