Levné letenky Funchal

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky na MADEIRU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Funchal:


Levné letenky Funchal

Levné letenky Funchal jsou vstupní branou k návštěvě turistického letoviska Funchal nacházející se na ostrově Madeira. Madeira je portugalské souostroví ležící v Atlantském oceánu jihozápadně od portugalských břehů. Madeira má status autonomní oblasti, proto je součástí Evropské unie. Akční letenky Funchal vás zavedou na mezinárodní letiště nedaleko hlavního města Funchal, kde začíná poznávání tohoto ostrova. Zároveň je Funchal turistickým, ekonomickým i společenským centrem celého tohoto souostroví. Jedinými obydlenými ostrovy tohoto souostroví jsou Madeira a Porto Santo. Samotný ostrov Madeira je největší a nejlidnatější. Je sopečného původu. Jednotlivé ostrovy jsou vlastně vrcholy starých podmořských vulkánů.

Akční lety Madeira

Využijte akční lety Madeira k cestě do města Funchal ležící na samotném jižním pobřeží Madeiry. Ostrov patří celoročně mezi velmi vyhledávané turistické lokality. Nejvíce turistů i místních lidí se sdružuje při pobřeží. Vzhledem k tomu, že tyto ostrovy jsou z velké části hornaté je proto vnitrozemí málo obydlené. Madeira je také místem s vysokým turistickým standardem. Podél rozlehlých pláží stojí hotelové resorty nabízející širokou škálu služeb na vysoké úrovni. Pro svou neopakovatelnou atmosféru, jedinečnou přírodu i klima je Madeira neokoukanou a stále lákavou destinací. Levné letenky Funchal zvou k návštěvě města Funchal, které poskytuje turistům i místních bohaté společenské i kulturní vyžití.

Funchal – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Funchal poznáte více město Funchal a jeho zajímavosti, kterých je celá řada. Město je tvořeno starou východní zástavbou a západní turistickou částí. Jedno z lákavých míst Funchalu je určitě přístav. Kotví zde množství plavidel, od malých rybářských loděk až po obrovské zaoceánské parníky. Historické památky a zajímavosti jsou pak rozesety po hlavní třídě Avenida Arriaga a přilehlých uličkách. Uvidíte mimo jiné sochu objevitele ostrova Joao Goncalvese Zarca či katedrálu Sé pocházející z 15. století. Nevynechejte ani muzeum vína, botanickou zahradu či procházku nádhernými parky, které zdobí překrásná subtropická květena. Rezervujte si online akční letenky Funchal a poznejte další krásy Funchalu.

Funchal – letenky levně

S koupí levné letenky Funchal přiletíte levně na ostrov Madeira, který láká především svými plážemi a mořem. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě ostrova je určitě měsíc červen, kdy probíhají květinové a banánové slavnosti. Právě v červnu je totiž místní flóra nejkrásnější. I v průběhu dalších měsíců zde probíhají různé slavnosti a kulturní festivaly, takže nudit se zde nebude nikdo. Madeira také nabízí turistům náročnější horské túry či sportovní vyžití. Kromě písčitých pláží jsou zde vybudovaná přírodní koupaliště, kdy jsou bazény zabudované přímo do skal. Na závěr dodejme, že Madeiru milovala rakouská císařovna Alžběta Bavorská zvaná Sissi, která zde často pobývala. Akční letenky Funchal slibují nevšední zážitky na „věčně zeleném ostrově“…

Další užitečné informace pro cestu do destinace Funchal:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Portugalské republiky
Pevnostní 9
160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 257 311 230
+420 257 311 231

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Portugalsku
Rua Pero de Alenquer 14
1400-294 Lisboa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+00351/21/301048
+00351/21/3001014 nebo 3001012 - (sekretariát)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy