Levné letenky Gaborone

Rezervace letenky

 • Letenky na safari do BOTSWANY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Gaborone:


Rezervace letenek Gaborone

Prostřednictvím rezervace levné letenky Gaborone přiletíte na mezinárodní letiště do severní části města Gaborone, které je hlavním městem jihoafrického státu Botswana. Gaborone je největším městem Botswany. Nachází se na jihovýchodě země, pouze několik kilometrů od hranic s Jihoafrickou republikou. Město Gaborone bylo zvoleno hlavním městem na základě jeho nezávislosti a také nenáročnému přístupu ke zdroji pitné vody. Rezervujte si akční letenky Gaborone, které představují nejeden vzrušující zážitek z africké metropole Gaborone.

Levné lety Gaborone

Levné lety do Gaborone jsou lákavou možností, jak poznat atraktivní kout „černého“ kontinentu. Turisté, kteří se rozhodli využít akční letenky do Gaborone, se jistě vydají na hlavní tepnu města, kterou představuje třída Mall. Tato třída je komerčním centrem města a uvidíte zde to nejvýznamnější z města Gaborone. Celková rozloha města Gaborone činí 19,6 km2. Počet obyvatel žijících v Gaborone se odhaduje na 250 tisíc. Gaborone není turistickým městem v pravém slova smyslu. Ve skutečnosti slouží jen jako vstupní brána do tropické džungle Botswany a africké safari.

Gaborone - letenky online

V současné době je Gaborone hospodářským, politickým, kulturním a společenským centrem státu. Město je z velké části průmyslovou zónou, neboť zde jsou přírodní naleziště diamantů. Městem protéká řeka Notwane. Díky rezervaci online levné letenky Gaborone máte jedinečnou příležitost poznat africkou kulturu. Za návštěvu stojí Národní muzeum, jehož součástí je umělecká galerie. K prohlídce jsou zde vystaveny ukázky kultury obsahující předměty tradičních řemesel a další zajímavé artefakty. Nenechte si ujít také botanickou zahradu s typickou africkou flórou.

Akční letenky Gaborone

Akční letenky Gaborone vás zavedou do botswanské metropole Gaborone, které je v současné době jedno z nejrychleji se rozvíjejících měst v Africe. Také městská infrastruktura je ve srovnání s jinými africkými metropolemi na velmi dobré úrovni. Pokud cestujete do Gaborone, pak využijte nabídku levné letenky do Gaborone. Gaborone je velmi živé město. Přes den uvidíte proudit davy lidí sem a tam, na večer však ruch velkoměsta utichá. Ve spletitých městských uličkách snadno ztratíte orientaci, proto se vyhněte odlehlým místům.

Akční lety Gaborone

Dalším důvodem, proč si koupit akční lety do Gaborone je okolí města. Příroda je jedním z velkých lákadel samotné Botswany. Okolo města se nachází několik chráněných přírodních rezervací, např. Gaborone Game Reserve, Mokolodi Nature Reserve a další. V národních parcích při troše štěstí uvidíte typickou africkou faunu, např. hrochy, krokodýly, levharty, lvy, gepardy, šakaly, antilopy, žirafy a mnoho dalších zvířat. Počasí je tropické. Od května do srpna se srážky téměř nevyskytují, od listopadu do března je období dešťů. V období sucha se teploty vzduchu pohybují okolo 20°C a v období dešťů je velmi horko, počítejte, že teploty mohou vystoupat až ke 40°C.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Gaborone:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:BOTSWANA PULA
Země: Botswana
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Vysoká komise Botswanské republiky
6 Stratford Place, W1C 1AY London

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004420-7499 0031, 7647 1000

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Jihoafrické republice
936 Pretorius Street, Arcadia, 0083 Pretoria P.O.Box 13671, Hatfield 0028-Pretoria

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
002712 412 380, 0027 12 431 2380


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy