Levné letenky Galapágy

Rezervace letenky

 • Levné letenky na Galapágy

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Galapágy:


Levné letenky Galapágy

Cestujete-li po jihoamerickém kontinentu, pak vás překvapí země, která je opravdovou lahůdkou pro cestovatele. Prostřednictvím levné letenky Galapágy se přenesete do rovníkové země Ekvádor. Oficiální název státu je Ekvádorská republika. Akční letenky Galapágy vás zavedou na severozápad Jižní Ameriky. Jeho břehy omývají vody Tichého oceánu. Jelikož byl Ekvádor pod nadvládou Španělů, je španělština také úředním jazykem. Rozloha Ekvádoru činí přibližně 283 560 km2. Sousedními státy Ekvádoru jsou Peru a Kolumbie. Obyvatel Ekvádoru tvoří praví čistokrevní indiáni a Ekvádorci. Hlavním městem Ekvádoru je Quito.

Letenky na Galapágy

Levné letenky na Galapágy využívají hlavně cestovatelé, kteří touží poznat nejen rozmanitou přírodu země, ale také život a obyvatele tohoto státu. Ekvádor nabízí svým turistům celou plejádu kontrastů – tropické deštné pralesy, velehory Andy, sopky i džungli v Amazonii. Proto jsou Galapágy opravdovým cestovatelským klenotem. Akční letenky na Galapágy jsou připraveny právě pro všechny turisty toužící proniknout do tajů této zajímavé země.  Přestože je Ekvádor druhou nejmenší zemí celé Jižní Ameriky, nabízí toho k vidění opravdu hodně.

Levné lety Galapágy

Turisté, kteří se vydávají do džungle, pralesů a hor, by měli mít s sebou zkušeného průvodce. Některá místa tropických deštných pralesů jsou díky nepřístupnosti terénu nedostupná, a tak zůstávají zcela neprobádaná. Ekvádor je velmi bohatá země na faunu a flóru. Ve volné přírodě Ekvádoru žije asi 106 druhů plazů, 1.600 druhů ptáků, 6.000 druhů motýlů, 138 druhů obojživelníků a 25.000 druhů rostlin. Tuto nádhernou přírodní scenerii můžete vidět, objednáte-li si levné lety Galapágy.

Akční letenky Galapágy

Bezesporu největším lákadlem Ekvádoru je souostroví Galapágy. Galapágy se nacházejí asi tisíc kilometrů západně od Ekvádoru. Souostroví tvoří devatenáct ostrůvků, které jsou vulkanického původu. Galapágy jsou unikátní z hlediska přírody. Nádhernou přírodní rozmanitost doplňují živočichové, které můžete vidět pouze tady na Galapágách. Jsou to např. různé druhy ještěrů, obrovské želvy a další. Rezervujte si akční letenky Galapágy a budete uchváceni tímto jedinečným místem. Galapágy byly zapsány na seznam světového dědictví UNESCO.

Dalším nosičem světového dědictví UNESCO pro své přírodní bohatství je Národní park Sangay. Najdete zde kromě již zmiňované rozmanité fauny a flory také aktivní sopky, deštné pralesy a ledovce. Nejvyšší horou Ekvádoru je Chimborazo, jež dosahuje výšky 6.310 metrů nad mořem. Sopka Chimborazo je dokonce znázorněna na ekvádorské státní vlajce. Levné letenky do Ekvádoru jsou skvělou příležitostí, jak poznat všechna tato uchvacující místa, která Ekvádor nabízí.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Galapágy:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Ekvádorské republiky
ul. Rejtana 15 m. 15
02-516 Warsaw

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+004822-848 72 30

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Ekvádoru
Jorge Washington 716 y Amazonas
Edificio Rocafuerte
Quito

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+00593-2-2235710 ext. 105


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy