Levné letenky Goa

Rezervace letenky

 • Náš TIP! Letenky Praha - Goa

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Goa:

 • 03.01.2020 | Náš TIP! Letenky Praha - Goa - 12 201 Kč/480 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Goa (GOI) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: leden, únor, květen, září, říjen 2020 Letecká společnost: Air Arabia

 • 12.06.2019 | Levné letenky Goa - Indie - 10 501 Kč/410 EUR

  Levné letenky Budapešť (BUD) - Goa (GOI) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2019 do května 2020. Lety provozuje letecká společnost Qatar Airways.

 • 27.04.2018 | Levné letenky Goa - Indie - 12 883 Kč/477 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Goa (GOI) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období od 1. května do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air India.

 • 05.12.2016 | Levné letenky Goa - Indie - 10 979 Kč/392 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Goa (GOI) a zpět lze rezervovat online do vyprodání volných míst či aktualizace. Letenky lze využít do 31. března 2017. Lety provozuje letecká společnost Air India.

 • 18.08.2016 | Akční letenky Goa - Indie - 10 579 Kč/378 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Goa (GOI) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v cestovním období od ledna do března 2017. Lety operuje indický národní dopravce Air India.

 • 23.05.2016 | Levné letenky Goa - Indie - 10 578 Kč/378 EUR

  Využijte cenově dostupný tarif aerolinek Air India do nádherné turistické oblasti Goa nacházející se v jižní části Indie. Levné letenky Vídeň (VIE) - Goa (GOI) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Letenky lze využít v říjnu a listopadu 2016. Mezipřistání v Dillí. Poptávat lze také odlety z Prahy.  

 • 02.06.2015 | Goa - Indie od 13.197 Kč / 471 Euro - 13 197 Kč

  Goa je nejmenší svazový stát Indie. Na mapě je znázorněn jen jako malá tečka ležící na západním pobřeží, které je omýváno vodami Arabského moře. I přesto, že je co do rozlohy nejmenším státem, patří mezi ty nejpopulárnější a nejvyhledávanější prázdninová letoviska této obří, lidnaté a neuvěřitelně rozmanité země. V minulosti byla Goa známá jako centrum hnutí hippies včetně užívání marihuany, hašiše i jiných drog. Dnes již toto patří minulosti, neboť za jakékoliv spojení s drogami padají v Indii velmi tvrdé tresty. Hlavním městem je Panadží, nicméně turisté se zde jen mihnou, neboť většina z nich míří za krásou místních pláží a tyrkysových vod moře.

 • 16.05.2012 | Goa – Indie od 10.740 Kč - 10 740 Kč

  Letenky levně do Goa s leteckou společnosti Air France.


Levné letenky Goa

Levné letenky Goa vás zavedou na indický subkontinent, kde se skrývá také miniaturní stát Goa. Na mapě se dá klidně přehlédnout, ale pravdou je, že tento indický stát ukrývá nádheru, rozmanitost a jedinečnost, což jsou vlastnosti, které lákají turisty jako vosy na med. Těžko bychom našli lépe prosperující indický stát než je právě Goa. Nachází se na západním pobřeží Indie, přibližně 594 km od Bombaje. Je omýván vlahými vodami Arabského moře, které se mísí s Indickým oceánem. Rozloha tohoto státu činí necelých 4.000 km čtverečních. Akční letenky Goa jsou určeny pro všechny turisty a cestovatele, kteří touží poznat nová místa.

Akční lety Goa

Využijte akční lety Goa k cestě do Indie, která má mnoho přívlastků. Asi nejvíce rozšířený je ten, který říká, že Indie je „země kontrastů“, což Indii vystihuje téměř dokonale. Na každém kroku čekají turisty silné a nezapomenutelné zážitky. Už jen to, že turisté ze střední Evropy jsou pro místní něco jako zjevení ve vás zanechá hluboký dojem. Místní na vás budou sahat a budete středem pozornosti, což platí zejména pokud si vyjdete mimo hotelové resorty. Levné letenky Goa slibují poznávání, adrenalinové zážitky i dobrodružství.

Goa – rezervace letenek online

Z historie víme, že Goa je bývalou portugalskou kolonií. Portugalci se zde poprvé usadili již v roce 1510 se záměrem vybudování obchodní základny. Goa byla především místem pro obchod s kořením, ale i jinými vývozními artikly, např. kokosovými ořechy, tropickým ovocem či kešu oříšky. S online rezervací levné letenky Goa přiletíte na letiště nacházející se nedaleko hlavního města Panji. Domluvíte se zde anglicky i portugalsky. Místní používají místní jazyky, které jsou však pro Evropany nesrozumitelné. Turistická sezóna probíhá prakticky po celý rok. Celoročně jsou zde příjemné teploty, které ani v zimě neklesají pod 20°C. Střídají se zde období sucha a období monzunových dešťů. Nejvíce turistů přijíždí od října do února. Rezervujte si online akční letenky Goa.

Goa – letenky levně

S koupí levné letenky Goa navštívíte levně indickou oblast, která láká především přírodou, ale také odlišnou kulturou. Žádný návštěvník by neměl vynechat zdejší přírodní rezervace - Bhagwan Mahavir, Bondla a Cotigao a Salim Ali. Vlhké lesy, které tvoří tyto rezervace jsou domovem pro mnoho druhů ptactva, je možné zde spatřit také velké savce, jako jsou leopardi, tygři a sloni Indičtí. Zdejší oblast je učiněným rájem pro ornitology. Nejvíce lákají nádherné pláže i zátoky s útesy. Zážitkem je také denní i noční safari. Goa nabízí cestu do neokoukané destinace, kde na každého čekají vzrušující okamžiky. Akční letenky Goa jsou pravou volbou pro všechny cestovatelské skupiny.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Goa:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:INDIAN RUPEE

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Indické republiky
Milady Horákové 60/93
170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 257 533 490

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Indii
50-M, Niti Marg
Chanakyapuri
110 021 New Delhi

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+91-11-26110205
+26110318
+26110382
+26886218
+26889225 - (KO)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy