Levné letenky Gran Canaria

Rezervace letenky

 • Levné letenky Kanárské ostrovy

  Levné letenky Berlín (BER) - Las Palmas (LPA) a zpět rezervujte online do vyprodání. K dispozici je termín 13. až 20. dubna 2018. Další termíny na dotaz. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

  Cena akční letenky od:

  2 022 Kč 75 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Přímé lety z berlínského letiště Schönefeld.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla, odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku leteckého dopravce.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Gran Canaria:

 • 14.03.2018 | Levné letenky Kanárské ostrovy - 2 022 Kč/75 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Las Palmas (LPA) a zpět rezervujte online do vyprodání. K dispozici je termín 13. až 20. dubna 2018. Další termíny na dotaz. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 12.03.2018 | AKCE! Letenky Las Palmas - 3 293 Kč/117 EUR

  Levné letenky Varšava (WAW) - Las Palmas (LPA) a zpět jsou k dispozici v termínu od 16.3 do 23. 3. 2018. Lety provozuje letecká společnost Small Planet Airlines. V ceně letenky je i odbavené zavazadlo o hmotnosti do 20 kg.

 • 03.08.2017 | AKCE! Letenky Las Palmas - 2 973 Kč/106 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Las Palmas (LPA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky jsou k dispozici na období listopadu a prosince 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 02.05.2017 | Levné letenky Praha - Las Palmas - 5 229 Kč/187 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Las Palmas (LPA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v cestovním období od května do prosince 2017, mimo letních prázdnin. Lety provozují aerolinie Swiss Airlines a Brussels Airlines.

 • 23.11.2016 | Akční letenky Las Palmas - 1 031 Kč/37 EUR

  Levné letenky Hamburk (HAM) - Las Palmas (LPA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky jsou dostupné na termíny v prosinci 2016. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 13.09.2016 | Akce! Levné letenky Las Palmas - 2 058 Kč/74 EUR

  Levné letenky Hamburk (HAM) - Las Palmas (LPA) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace tarifu. Termíny odletů vybírejte od 22. listopadu do 27. prosince 2016. Lety provozuje nízkonákladový dopravce Ryanair.

 • 09.02.2016 | Akční letenky do Las Palmas - 3 616 Kč/129 EUR

  Z polského Krakova lze podniknout jarní výlet do Las Palmas. Levné letenky Krakov (KRK) - Las Palmas (LPA) - Krakov (KRK) lze najít v nabídce nízkonákladových aerolinek Ryanair. Letenky lze rezervovat online např. v termínu 14. - 25. března 2016. Součástí letenky je příruční zavazadlo o celkové hmotnosti do 10 kg.

 • 28.01.2016 | TIP! Letenky Praha - Las Palmas - 5 994 Kč/214 EUR

  Tuzemský dopravce Smart Wings nabízí skvělý tarif! Letenky z Prahy (PRG) do Las Palmas (LPA) za super cenu. Není jasné, zda se jedná o chybový tarif, proto s rezervací neotálejte! Prodej letenek do aktualizace. Nejlevnější termíny s odletem do 3. března 2016.

 • 19.11.2015 | Výhodné letenky na Kanárské ostrovy od 1.842 Kč / 66 Euro - 1 842 Kč

  Kanárské ostrovy jsou úžasným místem s naprosto ojedinělými přírodními sceneriemi. Naše nabídka zve k návštěvě ostrova Gran Canaria, což je třetí největší ostrov tohoto souostroví. Drtivá většina turistů vyhledává známá pobřežní letoviska, nicméně neméně oblíbené jsou také výlety do vnitrozemí ostrova. Ostrov sopečného původu nabízí pohled na překrásné hory, písečné duny i zalesněné vrcholky. "Povinnou" zastávkou je také návštěva hlavního města Las Palmas.

 • 14.04.2015 | Las Palmas - Kanárské ostrovy od 1.590 Kč / 54 Euro - 1 590 Kč

  Las Palmas zná každý jako hlavní město ostrova Gran Canaria náležící do soustroví Kanárských ostrovů. Tyto ostrovy jsou ponejvíce v obležení turistů během letních měsíců, neboť lákají svými plážemi i živelným oceánem. S naší nabídkou objevíte jedinečnou přírodu těchto ostrovů...


Levné letenky Gran Canaria

Ostrov Gran Canaria patří do souostroví Kanárských ostrovů. Gran Canaria je třetím největším ostrovem tohoto souostroví. Levné letenky Gran Canaria vás zavedou na prosluněný ostrov, který je velmi oblíbeným cílem turistů z celého světa. Gran Canaria je ostrovem, kam proudí každým rokem obrovské množství turistů. Ostrov Gran Canaria leží přibližně 200 kilometrů od severozápadního břehu Afriky. Téměř sto procent turistů využívá akční letenky Gran Canaria hlavně proto, aby mohli na písečných plážích zalitých sluncem strávit svou dovolenou. Pláže, slunce a tyrkysové moře činí ve spojitosti s vysokou úrovní hotelových služeb ostrov Gran Canaria jednu z turisticky nejatraktivnějších destinací.

Levné lety Gran Canaria

Gran Canaria se pyšní nejen zlatými plážemi a azurovým mořem, ale také okolní přírodou. Okolo moře uvidíte krásné zelené palmy, zajdete-li dále můžete obdivovat piniové lesy, horská pásma nebo písečné duny. Levné lety na Gran Canaria vás zvou na procházku ostrovem Gran Canaria, kde můžete spatřit zajímavé přírodní úkazy. Jedním z nich je vyhaslý propadlý vrchol kráteru Caldera de Tejeda. Objednejte si akční letenky na Gran Canaria a poznejte další přírodní zajímavost, a to již zmíněné písečné duny (Dunas de Maspalomas). Tento úsek se táhne v rozloze asi 400 hektarů a byl vyhlášen národním parkem. Písek vytváří jedinečné útvary, které připomínají typickou poušť.

Gran Canaria - letenky online

Využijte online levné letenky Gran Canaria a prožijte neopakovatelnou podívanou na Roque Nublo, což je název pro skalnatý masiv, z jehož vrcholku vystupuje jakýsi čedičový výčnělek. Tento monument působí velice výstředně a neotřele. Tento opravdu zvláštní útvar má vulkanický původ a sahá do výšky osmdesáti metrů. Je originálním symbolem ostrova. Milovníci botaniky mohou rovněž využít akční letenky Gran Canaria a navštívit místní botanickou zahradu Jardin Botánico Viera y Clavijo, která nabízí svým návštěvníkům k prohlídce mnoho druhů rostlin.

Akční letenky Gran Canaria

Akční letenky na Gran Canaria jsou k dispozici také příznivcům kultury, historie a umění. Turistům mohou zavítat do hlavního města ostrova – Las Palmas, kde je muzeum Kryštofa Kolumba, dále centrum moderního umění, Kanárské muzeum a mnoho dalších. Ostrov Gran Canaria nabízí mnoho dalších zajímavostí. Levné letenky na Gran Canaria jsou výbornou volbou pro dovolenou s dětmi, neboť je zde pro ně zřízena spousta aktivit a atrakcí. Pokud vás přestane bavit ležet na pláži, je zde zábavný aquapark s tobogány a skluzavkami. Pobavit se můžete také ve westernovém městečku Sioux City, kde uvidíte ten pravý „divoký západ“. Z dalších aktivit vás jistě zaujme zoologická zahrada, ale možná více přitahuje turisty krokodýlí park. V tomto krokodýlím parku je 300 krokodýlů a aligátorů. Gran Canaria je nepřebernou směsicí kouzelné přírody, památek a zábavy. Ostrov Gran Canaria je zárukou, že na Kanárské ostrovy jistě vyrazíte znovu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Gran Canaria:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Španělsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy