Levné letenky Grenada

Rezervace letenky

 • TIP! Levné letenky Praha - Grenada

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Grenada:


Levné letenky Grenada

Levné letenky Grenada vás zavedou do tropické oblasti na jeden z nejpestřejších ostrovů Karibiku. Tato perla Karibiku leží v jižní části Návětrných ostrovů. Rozloha Grenady činí přibližně 344 km2. Hlavní město Grenady je St. George´s. Grenada má přibližně 110.000 obyvatel. Akční letenky Grenada vám splní všechny sny o krásné dovolené v tropickém ráji.

Rezervujte si levné letenky na Grenadu a dozvíte se blíže fakta o její historii a vývoji. Grenada má velmi pohnutou historii. V celém jejím vývoji došlo k několika významným událostem, co se týče politického vývoje. Oficiální hlavou státu je britská královna Alžběta II., zastoupená generálním guvernérem. Oficiálním jazykem je angličtina.

Akční letenky na Grenadu

Jestliže jste se rozhodli cestovat na ostrov Grenada, jsou právě pro vás připraveny akční letenky na Grenadu. Grenada se vlastně skládá ze tří ostrovů. Z největšího, Grenady, a menších Carriacou a Petit Martinique. Grenada je kouzelný ostrov, kterému vládou horké slunečné dny a překrásná příroda. Nejen Grenada, ale i mnoho ostatních ostrovů, které leží v karibské oblasti jsou si velmi podobné. Celá oblast Karibiku je překrásná a má společný základ: nádherné bílé písčité pláže, které kontrastují s azurovou a křišťálově čistou barvou moře.

Objednávka levné lety Grenada

Objednejte si levné lety Grenada a oddejte si sladkému nicnedělání na pláži. Provozovat můžete samozřejmě i vodní sporty, jako je potápění a šnorchlování. Vychutnávejte si malebný podmořský svět ryb, rostlin a mořských živočichů, jako jsou například vodní želvy. Pokud vás omrzí pláž, je tu příležitost výletů do okolní krajiny. Rozmanité vnitrozemí nabízí turistům jezera, vodopády, termální prameny a také deštný prales Grand Etang, ve kterém je zbudováno mnoho turistických stezek pro pěší turistiku. Velmi žádané jsou také výlety na katamaránech.

Akční lety Grenada jsou využitelné během celého roku, jelikož na ostrově panuje prakticky celý rok velmi příjemné počasí. Období sucha je od ledna do května a období dešťů nastává v červnu a trvá do listopadu. Deště nejsou trvalé, jsou to vlastně jen přeháňky, teploty vzduchu se pohybují okolo 28°C.

Všechny zajímavosti ostrovů se týkají přírody. Pokud jste navštívili deštný prales a její rozmanitou faunu a flóru, můžete plout ještě na sousední ostrovy Carriacou a Petit Martinique. Levné lety na Grenadu využijte v případě, že toužíte po klidu a kráse přírody. Ostrovy Grenada vás v tomto ohledu nezklamou a zaručí vám, že na Grenadu budete vzpomínat. Grenadě se také přezdívá „ostrov koření“, neboť Grenada je vývozcem koření společně s banány, kakaem a dalšími druhy ovoce a zeleniny.

Rezervace letenek na Grenadu

Při rezervování akční letenky na Grenadu si přečtěte důležité praktické informace k cestě na Grenadu. Nejdůležitější je vlastnit platný cestovní pas. Z cesty na Grenadu také plynou jistá zdravotní rizika, vzhledem k oblasti, kde se ostrov nachází. Nejvyšší zdravotní riziko je spatřováno v úpalu, horečky dengue, střevních parazitech. Doporučujeme před cestou konzultovat případná očkování se svým lékařem.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Grenada:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:E CARIBBEAN DLR
Průměrná teplota:28°C
Země: Grenada
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

nemá diplomatické zastoupení pro ČR

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Grenady v Bruselu
123 rue de Laeken 1st floor 1000
Brussels

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+0032 222 373 03

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22
Col. Nueva Anzures
Del. Miguel Hidalgo
11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0052/55/55312544
+55312777


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy