Levné letenky Guam

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Guam

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Guam:

 • 16.09.2019 | Levné letenky Praha - Guam - 14 457 Kč/559 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Guam (GUM) a zpět rezervujte online do 1. října 2019 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od února do června 2020. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 07.08.2019 | Levné letenky Praha - Guam - 14 441 Kč/561 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Guam (GUM) a zpět rezervujte online do 1. října 2019 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od prosince 2019 do července 2020. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 20.05.2019 | Levné letenky Praha - Guam - 17 928 Kč/696 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Guam (GUM) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2019 do dubna 2020. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 11.02.2019 | Levné letenky Guam - Oceánie - 15 609 Kč/605 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Guam (GUM) a zpět rezervujte online do 28. února 2019 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období v březnu 2019. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 10.01.2017 | Levné letenky Guam - Tichomoří - 13 106 Kč/468 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Guam (GUM) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif specifikuje cestovní období od března do června 2017. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 09.12.2016 | TIP! Levné letenky Guam - 14 482 Kč/517 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Guam (GUM) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty lze plánovat v období od února do září 2017. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 27.06.2016 | TIP! Letenky na Guam - 12 448 Kč/444 EUR

  Nechte se zlákat exotickou oblastí Oceánie a navštivte Guam. Levné letenky Amsterdam (AMS) - Guam (GUM) a zpět lze rezervovat do 30. června 2016. Odlety jsou možné v období od 2. prosince 2016 do 15. ledna 2017. Lety operuje čínský dopravce China Airlines. Přestup v Taipei. Maximální délka pobytu je 1 měsíc.

 • 18.02.2016 | Náš tip! Letenky na Guam - 14 649 Kč/523 EUR

  Za zážitky a překrásnými přírodními sceneriemi se můžete vydat na exotický ostrov Guam. Levné letenky Amsterdam (AMS) - Guam (GUM) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Lety operují aerolinky China Airlines s přestupem v Taipei. Odlety jsou možné do 30. listopadu 2016. Maximální délka pobytu 1 měsíc.

 • 21.12.2015 | Super tip! Letenky na Guam od 17.631 Kč / 629 Euro - 17 631 Kč

  Chcete-li poznat krásu i kouzlo pravého exotického ráje, pak je tou pravou volbou Mikronésie a ostrov Guam ležící v Pacifiku. Ty nejkouzelnější pláže lemované korálovými útesy a lagunami, rozmanitý podmořský život i tropické podnebí nabízí tato kouzelná ostrovní země, jejichž největší dominantou je právě nedotčená panenská příroda. K zážitkům patří také setkání s domorodci a poznávání místní kultury...

 • 15.07.2015 | Letenky na Guam od 19.853 Kč / 709 Euro - 19 853 Kč

  Snad každý zatouží občas po něčem zvláštním...Cestovatelé se zálibou v cizokrajných končinách mohou zabloudit na Guam, jeden z kouzelných ostrovů Oceánie. Hlavním lákadlem je bezesporu příroda, ale i exotická atmosféra. Vše doplňují tropické teploty a vysoká vlhkost vzduchu.


Levné letenky Guam

Pokud vás láká cestovat do dalekých exotických krajin, kde není „hlava na hlavě“, pak využijte nabídku levné letenky Guam. Guam je jeden z ostrovů patřící do Mariánského souostroví. Pokud tápete a nevíte, kde hledat tento ostrov, pak se zaměřte na oblast Oceánie. Guam má své místo v severozápadní části Tichého oceánu. Guam je největším ostrovem z celého Mariánského souostroví. Akční letenky Guam vás zavedou na ostrov Guam, který je (stejně jako celé souostroví) zámořským územím Spojených států amerických. Celková rozloha ostrova Guam činí 549 kilometrů čtverečních. Hlavním městem ostrova Guam je Hagåtña.

Pokud se blíže podíváme na historii ostrova Guam, pak zjistíme, že jej objevil portugalský mořeplavec Fernao Magalhaes. Stalo se tak v roce 1521. Tímto objevem tak začala španělská kolonizace ostrova. Zlomovým rokem pro ostrov Guam byl rok 1899, kdy skončila španělská nadvláda tím, že jej odkoupily USA. V období druhé světové války pak ostrov Guam obsadili Japonci. Levné letenky na Guam jsou možností, jak poznat více z historie ostrova. V současné době zde uvidíte mnoho ruin a pozůstatků právě z období druhé světové války, jež jsou důkazem historie.

Guam - levné letenky online

Online akční letenky na Guam vás zvou do Oceánie, kde se rozprostírá exotický ostrov Guam. Obyvatelstvo ostrova tvoří příslušníci etnické skupiny Chamorro, zbytek tvoří Filipínci, Číňané, Japonci, Běloši a další přistěhovalci. Velká většina obyvatel jsou římští katolíci, malá menšina pak vyznává protestantskou víru. Online levné letenky Guam lákají na exotický ostrov, který není v popředí turistického zájmu. Hlavně pro turisty ze střední Evropy zůstává zatím neobjevený. Je to dáno hlavně velkou vzdáleností. Ostrov Guam, stejně jako ostatní destinace v Oceánii jsou zatím pro turisty z Evropy nedostupné.

Turistická výhoda ostrova Guam spočívá v tom, že zde nejsou přeplněné pláže turisty. Využijte online akční letenky Guam a poznejte přírodní půvaby ostrova Guam, které jsou hlavním lákadlem návštěvníků. Bělostné pláže, azurové moře a zelené palmy představují tropický ráj, do kterého můžete patřit i vy, pokud si koupíte levné letenky na Guam. Jižní část ostrova je vulkanického původu, severní část je pak obklopená korály. Jsou zde ideální podmínky pro provozování vodních aktivit, např. potápění nebo šnorchlování, ale i další sporty.

Akční letenky na Guam

Krásu ostrova si vychutnáte nejlépe pod slunečníkem, kde v klidu a tichu můžete relaxovat a pozorovat okolí. Nejvyšším bodem ostrova je Mount Lamlam dosahující výšky 406 metrů nad mořem. Velkým lákadlem turistů je také nedaleký romantický ostrůvek Cocos Island. Prostřednictvím akční letenky na Guam přiletíte na tropický ostrov Guam, který patří mezi klasické exotické ostrovy plné atraktivit. Panuje zde klasické tropické podnebí s průměrnými ročními teplotami pohybujícími se okolo 27°C. Časový posun pak činí kvůli velké vzdálenosti UTC + deset hodin.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Guam:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:U.S. DOLLAR
Průměrná teplota:27°C
Země: Guam
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Zastupitelství v České republice

-


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy