Levné letenky Guatemala City

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do GUATEMALY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Guatemala City:


Koupě letenek Guatemala City

S koupí levné letenky Guatemala City poletíte do středoamerické oblasti, kde se nachází stát Guatemala a její metropole Guatemala City (oficiálním názvem La Nueva Guatemala de la Asunción nebo jen Guate či Ciduad de Guatemala). Guatemala je překrásná a rozmanitá země, která láká turisty především na překrásné přírodní scenerie a historické památky a zajímavosti. Guatemala City se nachází na jihu centrální části Guatemaly. Rozloha města činí asi 692 kilometr čtverečních, přičemž zde žije více než čtyři miliony obyvatel, pokud bereme v potaz také rozsáhlou aglomeraci. Guatemala City leží v nadmořské výšce okolo 1.500 metrů. Akční letenky Guatemala City jsou možností, jak se seznámit s osobitým městem plným zajímavostí.

Guatemala City – letenky levně

Prostřednictvím levné letenky do Guatemaly City levně přiletíte na mezinárodní letiště La Aurora International Airport nacházející se pár kilometrů od města. Z historie Guatemaly City známe jen základní informace. Zajímavou informací je fakt, že Guatemala City stojí na místě, kde bylo původně mayské město Kaminaljuyu, staré několik tisíc let. Guatemala City získalo status hlavního města roce 1773 za dramatických okolností. Do této doby bylo hlavním městem Antigua Guatemala (Stará Guatemala), které zničila katastrofa v podobě zemětřesení. Guatemala byla v područí Španělů. V roce 1821 pak byla vyhlášena nezávislost Guatemaly. Akční letenky do Guatemaly City jsou proto k dispozici zájemcům o kulturu a historii.

Levné lety Guatemala City

Nenechte si ujít levné lety Guatemala City a poznejte samotné centrum města. Guatemala City má charakteristickou atmosféru Latinské Ameriky. Srdce města tvoří tzv. Velké náměstí, které má však mnoho jmen. Zde se můžete kochat pohledem na ty největší dominanty města, což jsou např. Národní palác postavený ve třicátých a čtyřicátých letech 20. století. Palác byl také sídlem guatemalského prezidenta. V současné době slouží jako muzeum. Dalšími skvosty města jsou Metropolitní katedrála, postavená v průběhu 18. a 19. století, dále budova Národního kongresu nebo Národní knihovna. Nevynechejte ani Národní muzeum archeologie a etnologie, kde jsou vystaveny sbírky mapující mayskou kulturu. Guatemala City nabízí však mnohem více. Proto neváhejte a objednávejte akční letenky Guatemala City.

Guatemala City – letenky online

V centru města také navštivte čtvrť Zona Viva, nejrušnější část města, kde je největší koncentrace obchodů, butiků, restaurací a barů. Pokud patříte k turistům, kteří mají v plánu poznávat oblast Střední Ameriky, pak využijte levné letenky do Guatemaly City online. Guatemala City láká také kvůli úchvatné přírodě, která se rozprostírá všude okolo. Panorama města tvoří hory, sopky, ale také deštné lesy a jezera, kde také můžete pozorovat úchvatnou faunu a flóru typickou pro tuto oblast. Akční letenky do Guatemaly City jsou zkrátka výletem za dobrodružstvím a poznáním neobyčejných věcí.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Guatemala City:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:Guatemalský Quetzal

Zastupitelství v České republice

Konzulát Guatemalské republiky
Hrusická 2513, 141 00 Praha 4

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272 761 416, 272 771 416

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Guatemale
Avenida de las Americas 20-12, Zona 13, Ciudad de Guatemala

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00502/2360-0407


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy