Levné letenky Guatemala City

Rezervace letenky

 • Levné letenky Guatemala

  Levné letenky Berlín (BER) - Guatemala City (GUA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září do října 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

  Cena akční letenky od:

  11 157 Kč 436 EUR

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě z Berlína. Mezipřistání v Amsterdamu a Panama City.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 10 kg (55 x 35 x 25 cm) a jednoho malého osobního zavazadla do 2 kg. Odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku letecké společnosti.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Historie levných letenek pro Guatemala City:

 • 24.06.2019 | Levné letenky Guatemala - 11 157 Kč/436 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Guatemala City (GUA) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září do října 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 13.03.2018 | Levné letenky do Guatemaly - 11 528 Kč/427 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Guatemala City (GUA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od dubna do listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 01.02.2018 | Akční letenky Praha - Guatemala - 12 502 Kč/463 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Guatemala City (GUA) a zpět rezervujte online do 20. února 2018 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje odlety do 14. června 2018. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 25.08.2017 | Levné letenky Praha - Guatemala - 12 305 Kč/439 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Guatemala City (GUA) a zpět rezervujte online do 31. srpna 2017 nebo do aktualizace. K dispozici jsou termíny odletů až do 14. června 2018. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 16.03.2017 | Levné letenky Praha - Guatemala - 13 825 Kč/494 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Guatemala City (GUA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od srpna 2017 do června 2018. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 25.10.2016 | Levné letenky Praha - Guatemala - 13 178 Kč/471 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Guatemala City (GUA) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety od ledna do března 2017. Lety provozuje americká letecká společnost Delta Airlines.

 • 29.09.2016 | Levné letenky Guatemala City - 13 244 Kč/473 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Guatemala City (GUA) a zpět lze rezervovat online do 17. října 2016 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje odlety do 6. dubna 2017. Lety provozuje americká letecká společnost Delta Airlines.

 • 25.01.2016 | Tip! Letenky do Guatemala City - 13 860 Kč/495 EUR

  Dobrodruzi, milovníci exotické přírody i adrenalinových zážitků mohou využít nabídku letecké společnosti Delta Airlines k cestě do Guatemala City (GUA) nacházející se v oblasti Střední Ameriky. Letenky s odletem z Mnichova (MUC) lze uplatnit do 25. května 2016. Maximální délka pobytu 1 měsíc. Prodej letenek do 31. března 2016.

 • 12.10.2015 | Tip! Letenky do Guatemala City od 13.085 Kč / 467 Euro - 13 085 Kč

  Guatemala je další z tropických zemí nacházející se ve Střední Americe, které patří ke klenotům matky přírody. Stále se zvyšující turistický zájem o tuto exotickou oblast přináší převážně chudým zemím tolik potřebné finance. Využitím naší nabídky navštívíte Guatemalu a její hlavní město Guatemala City, kde leze vidět několik zajímavých památek, ale především krásy exotické přírody s tropickým podnebím. Neméně lákavým cílem je v této zemi historie, především kultura civilizace starých Mayů...

 • 18.08.2015 | Letenky do Guatemala City od 12.218 Kč / 436 Euro - 12 218 Kč

  Exotickou zemi Guatemala lze zařadit k destinacím lákající především cestovatele toužící probádat krásy a taje tropické džungle, která spolu s rozmanitou faunou a flórou patří k největším lákadlům. Opomenout nelze ani pozůstatky kultury staré mayské civilizace nachízející se na území Guatemaly. Prostřednictvím naší nabídky přiletíte do hlavního města Guatemala City, které je výchozím bodem k zážitkům a dobrodružstvím nabízející místní pralesy, jezera i vulkány. Samotné město pak nabízí také památky zařazené na seznam UNESCO.


Koupě letenek Guatemala City

S koupí levné letenky Guatemala City poletíte do středoamerické oblasti, kde se nachází stát Guatemala a její metropole Guatemala City (oficiálním názvem La Nueva Guatemala de la Asunción nebo jen Guate či Ciduad de Guatemala). Guatemala je překrásná a rozmanitá země, která láká turisty především na překrásné přírodní scenerie a historické památky a zajímavosti. Guatemala City se nachází na jihu centrální části Guatemaly. Rozloha města činí asi 692 kilometr čtverečních, přičemž zde žije více než čtyři miliony obyvatel, pokud bereme v potaz také rozsáhlou aglomeraci. Guatemala City leží v nadmořské výšce okolo 1.500 metrů. Akční letenky Guatemala City jsou možností, jak se seznámit s osobitým městem plným zajímavostí.

Guatemala City – letenky levně

Prostřednictvím levné letenky do Guatemaly City levně přiletíte na mezinárodní letiště La Aurora International Airport nacházející se pár kilometrů od města. Z historie Guatemaly City známe jen základní informace. Zajímavou informací je fakt, že Guatemala City stojí na místě, kde bylo původně mayské město Kaminaljuyu, staré několik tisíc let. Guatemala City získalo status hlavního města roce 1773 za dramatických okolností. Do této doby bylo hlavním městem Antigua Guatemala (Stará Guatemala), které zničila katastrofa v podobě zemětřesení. Guatemala byla v područí Španělů. V roce 1821 pak byla vyhlášena nezávislost Guatemaly. Akční letenky do Guatemaly City jsou proto k dispozici zájemcům o kulturu a historii.

Levné lety Guatemala City

Nenechte si ujít levné lety Guatemala City a poznejte samotné centrum města. Guatemala City má charakteristickou atmosféru Latinské Ameriky. Srdce města tvoří tzv. Velké náměstí, které má však mnoho jmen. Zde se můžete kochat pohledem na ty největší dominanty města, což jsou např. Národní palác postavený ve třicátých a čtyřicátých letech 20. století. Palác byl také sídlem guatemalského prezidenta. V současné době slouží jako muzeum. Dalšími skvosty města jsou Metropolitní katedrála, postavená v průběhu 18. a 19. století, dále budova Národního kongresu nebo Národní knihovna. Nevynechejte ani Národní muzeum archeologie a etnologie, kde jsou vystaveny sbírky mapující mayskou kulturu. Guatemala City nabízí však mnohem více. Proto neváhejte a objednávejte akční letenky Guatemala City.

Guatemala City – letenky online

V centru města také navštivte čtvrť Zona Viva, nejrušnější část města, kde je největší koncentrace obchodů, butiků, restaurací a barů. Pokud patříte k turistům, kteří mají v plánu poznávat oblast Střední Ameriky, pak využijte levné letenky do Guatemaly City online. Guatemala City láká také kvůli úchvatné přírodě, která se rozprostírá všude okolo. Panorama města tvoří hory, sopky, ale také deštné lesy a jezera, kde také můžete pozorovat úchvatnou faunu a flóru typickou pro tuto oblast. Akční letenky do Guatemaly City jsou zkrátka výletem za dobrodružstvím a poznáním neobyčejných věcí.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Guatemala City:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:Guatemalský Quetzal

Zastupitelství v České republice

Konzulát Guatemalské republiky
Hrusická 2513, 141 00 Praha 4

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272 761 416, 272 771 416

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Guatemale
Avenida de las Americas 20-12, Zona 13, Ciudad de Guatemala

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00502/2360-0407


Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy